Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 08:11:18
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: XP SP3 spreman za proizvodnju  (Pročitano 12486 puta)
Moderator
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
LG Nexus 5
poz ljudi
posto neznam pa vas pitam
hteo bih da imam SP3 e sad moje je pitanje dali je ovaj u iso fajlu i instalacioni i kako se to od njega pravi
a ako nije gde da i kako da nabavim SP3 a da je instalacioni
nadam se da me razumete
hvala svima

Procitaj post clana ivicaspas.

Windows XP SP3 još nedostupan


Kompanija Microsoft je obelodanila da je za učesnike svog programa testiranja obezbedila Service Pack 3 za Windows XP operativni sistem. Ova verzija nosi naziv „slipstream build“ i mogu je preuzeti učesnici ovih programa. Microsoft još uvek nije obelodanio SP3 za sve korisnike. Ovaj build integriše postojeći Windows XP u pojedinačni disk image fajl koji može da se koristi za instaliranje upgrade-operativnog sistema na više računara bez potrebe da se svaki od njih povezuje na Windows Update. Microsoft navodi da još uvek neće nuditi XP SP3 preko Windows Update-a dok ne reši probleme sa Dynamics Retail Management System softverom za mala i srednja preduzeća.


Izvor: IT-svet

Meni je jos juce dosao preko automatic update-a.

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 31625
Zastava Beograd
OS
UNIX
Browser
Opera 9.27
mob
Nokia 6120
Microsoft objavio XP SP3


Microsoft je početkom ove nedelje konačno objavio treći Service Pack za njihov Windows XP nakon nedelju dana odlaganja od prvobitno najavljenog datuma zbog nekompatibilnosti sa jednom od njihovih softverskih aplikacija. Takođe je nastavljena automatska distribucija Windows Vista, Service Pack 1 (SP1), koji je bio zaustavljen zbog sličnog problema. Windows XP SP3 je sada dostupan putem Windows Update-a kao i putem Microsoft Download centra. Microsoft je prvobitno trebalo da obezbedi ovaj softver 29. aprila ali je otkriven problem sa aplikacijom koja nosi naziv Microsoft Dynamics RMS. Ovaj problem je uticao i na Windows Vista SP1.


Izvor: IT-svet

Ludi ITsvet. Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 482
OS
Windows XP
Browser
Safari 3.1.1
mob
SonyEricsson k750i
moze li mi neko objasniti kada skinem sp3 da li treba neka posebna mudrost ili je sve na next ili slicno.sta se dobija sp3-om
IP sačuvana
social share
Palindrom
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost

MC- argus

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4467
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
HTC 
Ne treba mudrost, sve na next i slicno  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 482
OS
Windows XP
Browser
Safari 3.1.1
mob
SonyEricsson k750i
moze li link za sp3.imam malih problema u nalazenju
IP sačuvana
social share
Palindrom
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 31625
Zastava Beograd
OS
UNIX
Browser
Opera 9.27
mob
Nokia 6120
Idi na proslu stranu... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 189
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
poz svima
e ovako ja bih hteo da imam SP3 ali zelim da ga instaliram kao kad odem u radnju i kupim nov komp sa operativnim sistemom koji su mi oni instalirali znaci od pocetka da pocnem nadam se da me razumete
sta gde i kako to da izvedem mislim sta da skinem i kako da instaliram
jos jednom hvala
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost

MC- argus

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4467
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
HTC 
Ako ti komp dobro radi, glupo je da rusis sistem pa da instaliras novi, samo instaliraj sp3, ali ako hoces tako onda imas post na prethodnoj strani kako se integrise sp3 u instalacioni disk ako imas ili skini onaj drugi link pa narezi na disk i instaliraj.
« Poslednja izmena: 08. Maj 2008, 21:47:06 od ivicaspas »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 189
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
Ako ti komp dobro radi, glupo je da rusis sistem pa da instaliras novi, samo instaliraj sp3, ali ako hoces tako onda imas post na prethodnoj strani kako se integrise sp3 u instalacioni disk ako imas ili skini onaj drugi link pa narezi na disk i instaliraj.

reci mi malo blize sta da skinem i kako da to odradim a da nerusim sistem naravno ako ti neje neki problem ili me uputi gde bih mogao to d saznam
hvala
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost

MC- argus

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4467
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
HTC 
Imas na prethodnoj strani postavio sam link za preuzimanje, znaci skini sp3 on je oko 316 mb i instaliraj na komp, jednostavno je. Instalacija traje oko 15-20 min. Ima samo exe fajl i na njega klikni. A ovaj ISO fajl (drugi) se reze na disk on je butabilni ali nisam skidao i neznam kakav je, mozda neko ko zna da ti kaze za njega. Znaci to su sve zakrpe za windows do sada i ako nisi do sada abdejtovao windows, sada je prilika da to uradis sa ovom instalacijom.
« Poslednja izmena: 08. Maj 2008, 22:23:13 od ivicaspas »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 08:11:18
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.091 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.