Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 17:49:38
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: XP SP3 spreman za proizvodnju  (Pročitano 12494 puta)
Prijatelj foruma
Poznata licnost

MC- argus

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4467
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
HTC 
Zato sto je admin na serveru za cod2 i cod4 pa verovatno zato, a pitacu ga bas ovo sto si rekao pa cu preneti odgovor.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
LG Nexus 5
Bio sam malo vise slobodan, pa sam se malo raspitao kod ljudi koji su vec skinuli i instalirali sp3. misljenja su prilicno konfuzna:

Kod jednih se instalirani sp3 pojavljuje ovako:



Kod nekih ovako:




Zatim, iskustva poznanika i clanova sa drugih foruma:

Citat
Imam instaliran XP SP3 beta blizu dva meseca i pokazao se dobro. Imao sam problema kod instalacije drajvera za zvucnu karticu (morao je posebno da se instalira kb888111). Takodje imam problem sa manuelnim podesavanjima shema u Power Otions podesavanjima, jer mi sve nakon nekog vremena vraca na default podesavanja

Citat
Koristim od kada se pojavio SP3. Nisam iskreno primjetio nikakve promjene...

Citat
Ja sam primetio neke promene, nazalost.. Mozda to nema veze sa XP SP3, ali to mi se nije desavalo dok ga nisam instalirao, pa sumnjam samo na njega. Srpske prevode za DivX je nemoguce pustiti, nego se umesto č pojavljuje cirilicno lj, i slicne gluposti.. To nije jedino mesto gde se to desava, ponekad se desi i u programima. Neko je zeznuo charset.. Jel jos neko imao slicne probleme?

Citat
Ja koristim SP3 vec nekolicinu dana ,10-tak,ne vidim neku narocitu razliku,ima novih sitnica.Neke igre nece da rade.

Citat
TV kartica MSI TV@nywhere master radi bez drajvera!!!
prijavljuje da mu trebaju ali sa bilo kojim programom za gledanje TV-a radi
cak i daljinski radi !!! (nema vise problema sa k-lite codecima i directX-om)

Citat
Ja sam ga skinuo, instalirao i pao mi je sistem. Ne bih vam preporucio ovaj SP3

Citat
fajl sa mirror-a je 316MB, a sa "author's site" je 315MB. Skidao sam prvo sa mirror-a i na 50% je puklo. Sad skidam sa "author's site" i piše lokacija stvarno download.microsoft itd, iako ga na MS-u zvanično još nema.

Citat
Svi Majorgeeks i Softpedia linkovi mogu komotno da idu u kantu, to nije to.

Citat
Oni linkovi na MajorGeeks sajtu ipak izgleda nisu finalna verzija. Ja sam danas skinuo onaj 'from author's site', tj sa microsoft-ovog sajta direktno, i ako malo skrolujete niz Licence Agreement videcete da ti ustvari NIJE finalna verzija. Dakle, malo strpljenja i stici ce finalni 29-og.

Citat
Skinuo sam upravo taj fajl i pokrenuo instalaciju, ali na pola puta je pukao- izbacio je "ACCESS DENIED"
a onda press O.K. to rollback.....
Sreca da sam prije toga uradio backup jer bih inace morao da ponovo instaliram sve.
Nema nikakvog objasnjenja koji je uzrok ovome, ali u svakom slucaju cekacu Update 29-og.




Zvanicnici majkrosofta su objavili sledeci citat:

Citat
The key features of Service Pack 3 include Microsoft's updated Management Console 3.0, which appears in Windows Server 2008 and Vista; the new Windows Installer 3.1; an update to Wi-Fi protected access; and support for Network Access Protection, the "health checking" component used by Windows Server 2008. With that latter component, a network server can check to make sure certain upgrades and security features are in place for XP-based clients as well as Vista-based, before those clients can be allowed to log onto the network.


Dakle, ostaje da se saceka zvanicno objavljivanje i pustanje u promet sp3, jer vec je poznato da je u poslednjem trenutku odlozena promocija 29. Aprila. Ko zeli da proba instalaciju sp3, slobodno neka to i uradi, samo mu preporucujem da kreira za svaki slucaj restore point ili da bekapuje sistem akronisom ili slicnim alatom. Ko zeli da ga skida, ovo je majkrosoftov link.

Ostali nezvanicni linkovi:

Kod:
Windows XP Service Pack 3 RTM Build 5512 Download

Filename: WindowsXP-KB936929-SP3-x86-ENU.exe
Size: 316mb (331,805,736 bytes)
MD5: BB25707C919DD835A9D9706B5725AF58
SHA-1: C81472F7EEEA2ECA421E116CD4C03E2300EBFDE4

Digitally signed on 14/04/2008

Download Links:

HTTP/FTP: [Right click save as work's best]

Canada HTTP Mirror:
http://vps.insanenutter.com/sp...owsXP-KB936929-SP3-x86-ENU.exe - ne radi

UK FTP Mirror:
ftp://digiex.net/WindowsXP-KB936929-SP3-x86-ENU.exe [50 connections]

US FTP Mirror:
ftp://downloads.digiex.net/xps...owsXP-KB936929-SP3-x86-ENU.exe [50 connections]

Canada FTP Mirror:
ftp://vps.insanenutter.com:100...owsXP-KB936929-SP3-x86-ENU.exe [50 connections]
ftp://vps.nimrod-online.com/WindowsXP-KB936929-SP3-x86-ENU.exe [50 Connections]

All FTP Servers are limited to one connection per IP to ensure Download Manager users do not hog available slots for everyone.


Multiple Mirrors (Torrent):

Torrent:
http://users.digiex.net/digiex...3%20RTM%20Build%205512.torrent [100mbit UK, USA and Canada Seed - No Connection Limits!]

You will get more speed from the Torrent, so please use it when possible! Also please be kind and seed till your ratio hits 1.0 to allow everyone to download fast, many thanks.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost

MC- argus

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4467
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
HTC 
Ma ok sve zavisi kazem kod mene radi odlicno, dok je recimo kod jednog prijatelja puko drajver za za adsl preko usb-a. Evo moje slike
edit: mislim da se kod nece menjati.

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

sp3.JPG
(28.47 KB, 419x485)
« Poslednja izmena: 03. Maj 2008, 12:01:16 od ivicaspas »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Сви уз Христа-против комуниста !!!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 728
Zastava Београд
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
Kod mene je OK,instalirao sam sam ga odmah po instalaciji OS-a(nikakvih spektakularnih poboljšanja u brzini nema,verovatno su to samo sakupljene zakrpe i updatevi) burazer je instalirao na svom kompu i njega je zezao(internet i neke programe nije mogao da pokrene) i morao je da ga deinstalira.Sad što reče Crowz
Citat
Dakle, dok se ne pojavi zvanicna, a ne beta verzija i majkrosoftovi eksperti kazu da je to beta verzija, u narodu poznata kao "probna" verzija, ja nikome ne preporucujem instalaciju.
Ko hoće da se igra i eksperimentiše slobodno  Smile

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

cc.JPG
(65.27 KB, 625x454)
cp.JPG
(32.41 KB, 420x487)
cv.JPG
(46.03 KB, 557x485)
« Poslednja izmena: 03. Maj 2008, 23:49:25 od lledeni »
IP sačuvana
social share
I am combatanat, militant, struggler, revolutionist! Who are you?
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17305
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
Dobar je,ja sam ga koristio nekolko dana,i sjeb., me majstor i ubacio Sp2.Nema weze Smile
IP sačuvana
social share

Calmly.. walk down the road.. and into your death..
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Linux
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
LG Nexus 5
SP3 i zvanicno objavljen ali se ocekuju brojne dorade pomenutog pack-a krajem meseca


Microsoft Tuesday released the third service pack for Windows XP to the Web after last week delaying its scheduled release because of an incompatibility with one of its other software applications. It also resumed automatic distribution of Windows Vista, Service Pack 1 (SP1), which had been halted because of a similar problem.

Windows XP SP3 is now available through Windows Update and also on the Microsoft Download Center. Microsoft had expected to release the software on April 29; however, it discovered it conflicted with an application called Microsoft Dynamics RMS. The problem also affected Windows Vista SP1. Dynamics RMS is a retail-chain-management software for small and midsized businesses.

Microsoft still is not offering either service pack to Microsoft Dynamics RMS customers, having put in place a filter on Windows Update to prevent distribution to those customers. The company is still working on a fix it expects to have available later this month, it said.

Microsoft still recommends that Dynamics RMS customers running Windows XP SP3 or Windows Vista SP1 contact their Microsoft Customer Support Services for more information.

Izvor: PC Magazin


Vest je takodje potvrdjena i na microsoft-ovom forumu.
« Poslednja izmena: 07. Maj 2008, 01:59:02 od Crowz »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost

MC- argus

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4467
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
HTC 
Servis pack 3 mozete preuzeti sa  MS Sajta
Ili u  Iso formatu

Mali tutorijal integrisanja sp3 u instalacioni disk

Potreban program  Autostreamer
Odaberete izvor instalacioni disk E/
odaberete putanju do SP3
odaberete odrediste ge ce se smestiti zavrseni iso file
kod programa samo pritiskati next, next i na kraju Make ISO

 Program sam napravi privremeni folder u koji kopira sa CD-a raspakuje SP3 i azurira sve to i napravi ISO koji je spreman za rezanje.

Kod mene je sve proslo odlicno prvobitni XP SP2 je bio 580mb a Novi XP SP3 639mb.
u ovom programu mozete dodati i neke programe, drajvere .....
« Poslednja izmena: 07. Maj 2008, 08:06:13 od ivicaspas »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9126
Zastava Srem
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.26
mob
Samsung i5700 + D880
Meni je izasla opcija da ga skinem preko Automatic update-a ali ne znam zasto bih to radio kad mi sve sljaka perfektno Smile
IP sačuvana
social share



I sta sad mi nindze da radimo?
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 31625
Zastava Beograd
OS
UNIX
Browser
Opera 9.27
mob
Nokia 6120
Windows XP SP3 još nedostupan


Kompanija Microsoft je obelodanila da je za učesnike svog programa testiranja obezbedila Service Pack 3 za Windows XP operativni sistem. Ova verzija nosi naziv „slipstream build“ i mogu je preuzeti učesnici ovih programa. Microsoft još uvek nije obelodanio SP3 za sve korisnike. Ovaj build integriše postojeći Windows XP u pojedinačni disk image fajl koji može da se koristi za instaliranje upgrade-operativnog sistema na više računara bez potrebe da se svaki od njih povezuje na Windows Update. Microsoft navodi da još uvek neće nuditi XP SP3 preko Windows Update-a dok ne reši probleme sa Dynamics Retail Management System softverom za mala i srednja preduzeća.


Izvor: IT-svet
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 189
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
poz ljudi
posto neznam pa vas pitam
hteo bih da imam SP3 e sad moje je pitanje dali je ovaj u iso fajlu i instalacioni i kako se to od njega pravi
a ako nije gde da i kako da nabavim SP3 a da je instalacioni
nadam se da me razumete
hvala svima
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 17:49:38
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.204 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.