Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Xbox 360 - Za ljubitelje kompjuterskih igara  (Pročitano 7217 puta)
Moderator
Krajnje beznadezan


offline

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 10596
Zastava Beograd
Znate sta mi rekao drug pre par meseci? -Kupicu Xbox! -Nisi normalan, sta ce ti konzola a imas komp? -Smucilo mi se instaliranje igrica i krekovanje a na konzoli sve lepo radi i ne moras da instaliras.
 Smile
IP sačuvana
social share
And from that day forward, anytime a bunch of animals are together in one place it's called a ZOO...  Unless it's a farm!


Le gâteau est un mensonge
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


,!,,(-_-),,!,

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 2982
Zastava Novi Sad
mob
SonyEricsson K800i
 Smiley 1 ne razumem sta ce ljudima konzola ako imaju PC
IP sačuvana
social share

  
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


offline

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 10596
Zastava Beograd
Ni ja... Smile
IP sačuvana
social share
And from that day forward, anytime a bunch of animals are together in one place it's called a ZOO...  Unless it's a farm!


Le gâteau est un mensonge
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 57
PS3 ima takvu grafiku da guzva pc na sve strane.Ako niste videli gameplay igre Killzone 2 na ps3onda nista niste videli.Sta da vam kazem igre na pc-u prema ovome su pac-man.I jos nesto ps3 je vec uveliko ugazio xbox360 po grafickim performansama tako da o poredjenju nema ni reci.Grafika u ps3 je jaca od udvojene gf6800 ultra....igre se cepaju na rezoluciji 2000x1000 pa mozete da budete samo ljubomorni
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


offline

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 10596
Zastava Beograd
Priznajem da me je odusevila vest da novi Xbox ima tri procesora na 3GHz i neka igra "2 days to Vegas" se nenormalnom grafikom (za padanje u nesvest...zaista!)
IP sačuvana
social share
And from that day forward, anytime a bunch of animals are together in one place it's called a ZOO...  Unless it's a farm!


Le gâteau est un mensonge
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Krajnje beznadezan


~ Shabaniqus Vulgaris ~

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 12758
Zastava Sabac
mob
Nokia 6120c
Znate sta mi rekao drug pre par meseci? -Kupicu Xbox! -Nisi normalan, sta ce ti konzola a imas komp? -Smucilo mi se instaliranje igrica i krekovanje a na konzoli sve lepo radi i ne moras da instaliras.
 Smile
on ne shvata da za PC jos i moze da ih krekuje dok je to za kutiju muka Isusova...
Bill Gates poredi XBox 360 i PS3 :
Citat: Bill-y the legend
"Our view is basically: We've got a Ferrari. They've got a Ferrari," Gates said in a question-and-answer session Thursday. "Our Ferrari is leaving the starting line substantially before their Ferrari is, and, in most races, that's a very nice thing."
IP sačuvana
social share

You know what? Screw you guys I'm going home... Wait, I am home... Screw you guys I'm getting off line...
Najbolji imperator na svetu
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 71
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia E90
Posedujem Lap-Top Intel 2,2 ghz sa 256 rama itd. koji ima jako losu graficku kartu (intel extrem II 64mb video ram), sto je jako veliko smece sto se tice video igara (internet i multimedija OK). Tada sam skontao da mi treba nesto sto moze da mi gura savremene video igre. I onda sam pre 2 god. kupio Xbox sa chipom sa kojim sam resio moj problem, igara na netu koliko volis, emulator za MAME, segu, N64 itd...

Nisam se pokajao.

P.S. Sa nestrpljenjem se ceka chip za XBOX360

IP sačuvana
social share
$$$$$$$$$$$
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 1912
Zastava Kotor
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.3
mob
Nokia E71
Priznajem da me je odusevila vest da novi Xbox ima tri procesora na 3GHz i neka igra "2 days to Vegas" se nenormalnom grafikom (za padanje u nesvest...zaista!)
vidio sam slike od te igrice bolestina skroz Smile Smile izlazi i za PC Smiley
IP sačuvana
social share


Cowards die a thousand deaths, while heroes die but once...unless they are playing video games in which case the heroes die a lot too.
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 395
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.3
mob
Nokia 6630
Ma svi kukaju kako ce konzole da pregaze PC...to se pricalo kad je izasao PS1, pa PS2 pa sada 3ka...i sta se desava..kao i uvek...Pc prezivljava sve...jedino me onaj Kuzmanovic razocarao...nesto je poceo da cmizdri kako su PCevi sve veci a konzole sve manje pa kao da je to prakticnije itd...cccc najveci protivnik konzola se prodao....pocecu da preskacem njegovu rubriku...mada uskoro pitanje da li ce da je i pise...ima da ga prikljuce na aparate, i konzolu sa konvertovanom wow igrom za konzole povezanu na net sa 2mbita mrezom, slamku za vodu, slamku za griz i udri.  Smile Smile
IP sačuvana
social share
To face an ancient foe you take your sword in hand
And cling to the faint glimmer bestowed on you by her
Although you are reluctant you have to fight again
To be forever more the hero that you were
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Cancer
Pol
Poruke 7773
Zastava Kurcheva Glava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
Ma imao sam PS1 paralelno sa Pentium1 PS1 mi bio interesantan prvih dva dana posle sam ga ostavio da skuplja prasinu. Isto bi se desilo i sad kad bih kupio PS3.
IP sačuvana
social share
I got banned for having a common sense.
Common sense... Not as common as you might think.
Sta smo danas naucili? Filmovi se dele na umetnicke i filmove za opustanje. Nema losih filmova, to je laz, plod fikcije.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.093 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.