Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 09:03:17
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Glasanje
Pitanje: Koji vam je X - Men najbolji?
1
18.2%  (2)
2
45.5%  (5)
3
36.4%  (4)
Ukupno glasova: 11
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: X-Men: The Last Stand  (Pročitano 10830 puta)
Poznata licnost

The_Punisher

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 4179
Zastava Novi Sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.3
Ja sam tek pre dve nedelje odgledao prvi i drugi, tako da sam prilično nov Smiley
Iščekujem ovo, naravno!

To još bolje,moraću i ja da ih pogledam da bi imao svež utisak o filmu!
IP sačuvana
social share
I don't try to be someone I'm not - I've always followed my heart and trance has always been my main sound.


Armin van Buuren
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Cao svima

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 596
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.54
mob
Nokia 6230
Oba dela su odlicna ali se nadam da ce treci biti jos bolji
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Legenda foruma


"I'm not always right, but I'm never wrong"

Zodijak
Pol
Poruke 49711
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.3
ja gledala oba i svidela mi se
i takodje i ja ocekujem od ovoga mnogo
ce vidnemo
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 4859
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.51
Прва два су била одлично одрађена. Хју као Вулверин је екстра, а женски део екипе је такође ок Smile. Једва чекам тројку, ишчекивање је скоро као и код Господара Прстенова. Штета што је ово последњи, али ко то зна .... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Cao svima

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 596
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.54
mob
Nokia 6230
Kada ce 3 biti u bioskopima
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Omerta Rs

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 981
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.52
mob
SonyEricsson 
Dobra su prva dva ali je moglo bolje .Nadam se da ce treci biti bolji od prva dva .
Usvakom slucaju treba odgledati sva tri dela.
IP sačuvana
social share
Omerta Gazi Vas Sve
Edit by kokota: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Sto mu seljackih opanaka

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 1861
Zastava Majka Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.3
mob
HTC S730
Molim boga da Vulverin ne zauzme opet glavno mesto i prikljuci se, ponovo, brus vilisu u spasavanju sveta, SAM.
IP sačuvana
social share


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Legenda foruma


"I'm not always right, but I'm never wrong"

Zodijak
Pol
Poruke 49711
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.3
X-(wo)men


Dr. jean Grey vraća se iz mrtvih kao dark Phoenix

Što o svojim ulogama u već trećem nastavku ekranizacije popularnog Marvelovog stripa kažu sve cure s egzotičnim moćima i pripijenim kostimima, kad ih se uhvati zajedno u Cannesu?

Jeste li zavidjele jedna drugoj na supermoćima?
Halle Berry (Storm): Zavidila sam ostalima jer ja ustvari nisam ni došla do toga da iskažem svoje moći sve do trećeg filma. Letenje i elektricitet i vrtnja i stvaranje tornada, sve to sad radim. Zavidjela sam im jer nikako nisam dolazila na svoje.
Anna Paquin (Rogue): Ja još uvijek nisam napravila ništa. Tri filma, ništa od akcije. To je zbilja zapanjujuće.
Rebecca Romijn (Mistique): Nekome je uvijek gore nego tebi.
Paquin: uspjela sam preživjeti tri filma po akcijskom stripu i skoro uopće ne vidjeti nimalo nasilja ili, znate, akcijskih sekvenci.
Berry: Morat ćeš snimiti poseban film s Rogue, samo da bi napravila nešto.
Paquin: Čuj, stara, ne znam baš koliko bi netko htio to gledati.
Berry: Pa, ti imaš sjajnu ljubavnu priču. Ja to nisam imala. Nisam imala ni akcije ni priču. Nisam imala ništa.
Paquin: A ja sam imala rukavice.



Tko bi pobijedio u obračunu između Storm, Mistique, Rogue i Jean?
Famke Janssen (dr. Jean Grey/Dark Phoenix): Jean ili Phoenix? Ako je Phoenix, ja kažem da bi Phoenix dobila.
Romijn: I ja bih rekla da Phoenix dobija. Mislim da smo ustvrdili u "X-men 3" da je Phoenix na kraju najmoćnija.
Janssen: Kad biste ubacili Jean u tu kombinaciju, ne znam kako bi prošla.
Romijn: Ustanovili smo da Jean nije bila iskorištena do svojeg punog potencijala, pa kad postane Phoenix, to je novi par rukava. Ona je potisnuta.
Janssen: Da, Jean ima neka neriješena pitanja. Podvrgava se liječenju, ako vam je od toga išta lakše.
Paquin: Tko bi pobijedio ovisi o tome bih li ja bila dovoljno blizu da ih dotaknem. To je prilično jak adut, zar ne?

Pa ako se Rogue prišunja Jean s leđa...
Paquin: Da, ako ona ne uoči što joj se sprema...
Janssen: Ali stvar je, naravno, u tome što ona to može uočiti, jer ona čita misli.
Romijn: Ali Mistique se može pretvoriti u bilo koju od njih i samo ih sve zbuniti.
Janssen: A Storm može sve učiniti maglovitim i zamagljenim.
Romijn: Izgubila bi.
Janssen: Ona bi izgubila jer ja mogu sve vidjeti kroz tu maglu.



A što je ovaj put s kosom? Storm ima frizuru poput pufne za puder, a Jean je postala plameno riđa.
Janssen: To je ustvari reklama za frizure, kad bolje razmislite. Sve smo rekle, ako želite da ovaj film bude odlična reklama za kozmetiku za kosu, pobrinimo se da se frizure promijene i da to zasjeni sve ostalo.
Romijn: Pokušali su Mistique dati kratke šiške. Bilo je to odvratno. Kao nekakva čudna mama. Vratili smo se na staru frizuru.
Berry: Pravo je žene da promijeni svoju frizuru, i mislim da nije greška da sve žene svaki put imaju drugačiju kosu.
Paquin: Ja nemam.
Berry: To mi žene radimo. Mijenjamo si frizure.
Paquin: Ja ne.

Vi ne što?
Paquin: ja nemam drugačiju frizuru. Ja nikad nisam drugačija.



S toliko žena koje preovlađuju, jesu li filmovi o 'X-menima' nešto što daje moć ženama?
Romijn: Ono što najviše volim kod tih filmova je da se uopće ne postavlja pitanje spola. Da, naravno, žene se mlate, a mlate se i dečki. To uopće nije bitno.
Paquin: Time se uopće ne bave. Kad kreću u borbu, više se misli na to čije su moći korisnije.
Janssen: Ja nalazim da je rijetko vidjeti u filmu, bilo kojem hollywoodskom filmu i točka, toliko ženskih likova. Toliko snažnih ženskih likova. Ali naročito u žanru ekranizacije stripova, tu toga naročito nema, jer imate "Supermana", imate "Batmana", imate sve te likove, a onda njihove cure. Činjenica je da nemamo baš mnogo ženskih likova u filmu bilo koje veličine u Hollywoodu. Ovo je sjajno.

Famke, je li bilo zabavnije glumiti Jean kao dobru ili zlu?
Janssen: Kombinaciju to dvoje. Tako ja gledam na ljude. Tako ja gledam na život. Ne možete stereotipizirati ljude, trpati ih u ladice. Svatko je kompleksna osoba u kojoj ima i dobra i zla, i sreće i tuge. Što god.

Anna, zašto je za Rogue njena moć da krade moći drugima takvo prokletstvo?
Paquin: Ona je potpuno izolirana. Nema opciju da vodi normalan život ili ima normalne odnose s ljudima. To je također mnogo svježije. Ona je mnogo mlađa, pa je imala manje vremena da se na to navikne. Ja smatram da bi se, da je imala malo više vremena, možda mogla snaći i nekako to prihvatiti.

Halle, kako se Storm ovaj put zbilja iskaže?
Berry: Storm konačno istupa i zauzme se za sebe i govori svojim glasom. Postaje zbilja ono što je bila u stripu. Mora iskoristiti sve svoje moći na kraju za dobro svoje ekipe i dobro onog u što vjeruje. Za mene kao glumicu, svaki put želiš osjetiti da tvoj lik napreduje i razvija se, a ovaj put smatram da je to ona itekkao učinila. Mnogo više sma uživala u njoj ovaj put.



Rebecca, zašto je Mistique toliko zla? Je li ona samo mutantica iz lošeg kvarta?
Romijn: Mislim da je ona od malih nogu ostracizirana načinom na koji izgleda. Vjerojatno su zbog toga s njom postupali zbilja loše. Ja mogu razumjeti zašto je ona tako bijesna. U drugom filmu, Nightcrawler je pita: kad možeš izgledati kao svatko drugi, zašto ne izgledaš kao drugi? Ona kaže, zato što to ne bi trebao morati. Ima zbilja jak osjećaj identiteta. Zbilja zna tko je.

Kakvog bi superjunaka vaše mame bile zadovoljne da dovedete doma kao dečka?
Janssen: O Bože. Pitajte moju mamu, tu je.
Berry: Ne znam. Ja bih voljela nekog tko govori istinu. Bila bih sretna s poštenim.
Romijn: Super Poštenko!
Berry: Može li barem ne lagati? Stalno govoriti istinu?
Romijn: Čovjek Ljubavi! Ja samo želim da moja kći bude voljena.
Janssen: Da, i da bude sretna.
Romijn: Super Poštenko, Čovjek Ljubavi, Čovjek Sreće!
Janssen: A ne, ne Čovjek Sreće. Da ja budem sretna. Ne da muškarac bude sretan. O Bože, ne.
Paquin: A sve od navedenog, bi li to moglo?



Izvor: Klik
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Sto mu seljackih opanaka

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 1861
Zastava Majka Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.3
mob
HTC S730
Ladno danas premijera, potpuno sam izgubljen.
IP sačuvana
social share


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 105
OS
Windows XP
Browser
Opera 7.54
Jeste,danas,bas sam se vratio iz bioskopa...sto se efekata i akcije tice,zaista je extra odradjeno,s tim sto se meni licno vise svidja radnja prethodna 2 dela...ali to je moje misljenje,cucemo sta ostali imaju da kazu kad pogledaju.
Prokomentarisao bih jos par stvari iz filma,ali necu da kvarim iznenadjenje...krupne stvari su se izdesavale,pa ne bi bilo lepo da upropastim efekat.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 09:03:17
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.105 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.