Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: WoW account(sa kutijom i diskom, bez Cata), s939 Athlon X2 3800+, X1950Pro  (Pročitano 536 puta)
15. Nov 2011, 17:08:54
Hronicar svakodnevice


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 996
Browser
Mozilla Firefox 8.0
mob
SonyEricsson k800i
Prodajem svoj sporedni WoW account sa svim diskovima koji su u super stanju.
Znaci tu spadaju WoW Battle Chest(sa svom opremom iznutra, znaci oni guideovi i sve to) i WoW Wrath of the Litch King.
Na accountu imam paladina lvl 79 koji ima 280% leteceg mounta i Cold Weather Flying. Ne znam tacno koliko gold ima. On je na serveru Sylvanas i spreman je totalno da sa njim idete u Cataclysm.

Pored njega ima valjda jedan Death Knight lvl 64 i jedan Mage lvl 34, ali oni nisu vredni spominjanja.

Account prodajem jer sam u skripcu sa novcem.
Cena 3300 dinara - sve to novo kosta 4000, tako da mislim da je fer ponuda, ali ako je nekom mnogo dajte da se dogovorimo.




Drugi artikal na prodaju je procesor
U pitanju je AMD Athlon X2 3800+ za socket 939 koji dolazi sa hladnjakom.
Lepo me je sluzio par godina u glavnom racunaru, a kasnije je samo sa vremena na vreme paljen u sporednom.
Nikada nije overclockovan jer dok sam ga koristio u glavnom kompu nisam znao sta je OC, a kasnije me je uvek mrzelo da kupim aftermarket hladnjak za njega.
Procesor cu poslati u providnoj plasticnoj kutiji namenjenoj za transport ovakvih procesora sa sve sundjerom kako bi se sprecilo krivljenje pinova.

Cena - 3000 dinara



Zadnji artikal na prodaju je graficka kartica
U pitanju je Sapphire Ultimate Radeon X1950Pro 256MB PCI-E



Kartica je ceo kao i procesor jedno vreme bila u glavnom kompu, a zatim je prebacena u sporedni.

Redovno je ciscena i pre 2 nedelje joj je stavljena Arctic Cooling MX-4 termalna pasta - najbolja koja se kod nas moze kupiti.

Cena - 2500 dinara



Kontakt bi bio PM ili 064/468-03-44
Ako me kontaktirate preko telefona posaljite poruku i ja cu vas pozvati, samo napomenite sta vas interesuje(puno ime artikala).
« Poslednja izmena: 15. Nov 2011, 17:10:47 od Solesoslav »
IP sačuvana
social share
steta sto nema wipeout za pc,obozavam avionske simulacije kao sto rekoh
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.08 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.