Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 05:55:11
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Work & Travel USA 2008 - Najbolje agencije i iskustva  (Pročitano 1028 puta)
03. Dec 2007, 16:27:55
Zodijak
Pol
Poruke 2
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Pozdrav,

Utvaram ovu temu u nadi da ce pomoci mnogima poput mene koji su odlucili da se prijave za WT08 da sto spremnije docekuju ono sto ih ocekuje u USA.

Voleo bih da se ukljuce oni koji znaju nesto o tome kao i oni koji su bili u Americi preko ovog programa, iznesu svoja iskustva sa agencijama (koja je najbolja), kakvi su poslovi, kako menjati poslove i da li je jednostavno to ciniti, kakve su zarade, koliko uspevate da vratite, i sve ostalo sto smatraju da svi koji odlaze ovog leta trebaju da znaju.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Prijavila sam se za reno  u Nevadi interesuju me iskustva onih koji su bili tamo :[115]:
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 16
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
Da bi ustedeli neke pare, morate da radite po dva posla najmanje i da se stekate. 80% ljudi tamo potrosi skoro sve pare koje i zaradi, dobra stvar je da pare koje vam uzmu od plate tj. kada vas oporezuju, ne mozete da dobijete dok se ne vratite kuci, inace bi najverovatnije i njih potrosili... Smiley
Nije sve tako crno naravno, mozda tako zvucim, ali i ja sam jedan od vas Smiley idem ove godine u San Dijego u Maju, tako da ako neko ide u Kaliforniju neka se javi slobodno. pozzz

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 23
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
Dobra fora kod work&travel programa je sto se prijatno iznenadis kad se vratis Smiley dobijes jos para

Recimo, ukoliko ste pohađali Work&Travel USA program ili ste bilo kojim drugim povodom radili u inostranstvu, od vaših zarada odbijali su se tri ili četiri različita poreza.
To su uglavnom federalni porez (Federal Tax), državni porez (State Tax) kao i razni lokalni porezi (Local Tax).
Ono što je bitno za Vas jeste to da imate pravo na delimičan ili potpuni poraćaj ovih taksi.

Oni koji su radili u USA po osnovu J, F, Q, O, P ili H vize, ili na neku drugu forumogu delimicno ili u potpunosti refundirati poreze koje su plaćali tokom boravka u Americi!

Kod mene je to skoro 800dolara, a prvi put je bilo svega 400.

Evo pogledajte ovde kako se to radi http://www.studentskisvet.com/povracaj-poreza
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 1368
Zastava Zrenjanin
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
mob
HTC 
izvini jel znas do kad je rok da se predaju ti papiri da bi mi refundirali porez..
inace ja sam bio prosle godine i zadovoljan sam iskustvom i zaradom, radio sam dva posla-pored Bostona...i gazda nam je dao stan na Menhetnu gde sam bio poslednjih 10 dana...sve u svemu treba ici... Smile

i da isao sam preko Snapa-bg..nisam bas zadovoljan bio docekom u Njujorku posto smo cekali da dodju po nas jedno 5-6 sati... Smile
« Poslednja izmena: 05. Apr 2008, 01:34:50 od tarmi84 »
IP sačuvana
social share




Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 05:55:11
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.072 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.