Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 24 25
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: WM ROMovi - Tutorijali, pitanja i odgovori  (Pročitano 73277 puta)
Moderator
Krajnje beznadezan


I'm a riddle so strong, you can't break me...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 12686
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
mob
Samsung Galaxy Nexus
kao nemoguce se desilo... fleshovao sam hspl opet ali ovoga puta bez sd kartice... i upalio se telefon sve sa energy romom koji mi je bio instaliran.... ja ne mogu da verujem ovo je cudo neko majke mi ,pogledao me bog Smiley

e sad... ne mogu vise da gledam skuvane romove mrtve , sad je pitanje samo kako vratiti na stari rom a ne sjebati telefon opet na isti nacin ( jer kapiram da ako opet probam preko kompa dobicu onaj connection error) ... jel ima neko ideju neku kako to da uradim a da ne skrkam telefon ?

necu biti tu pola sata odoh da jedem...


markoris, ako si iz bg-a javi se da te vodim na pivo stvarno si se iscimao za mene
IP sačuvana
social share
  

"Nobody expects the Spanish Inquisition!"
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1362
OS
Windows 7
Browser
Chrome 5.0.375.127
mob
Samsung S10 +
vjeruj prijatelju da mi je bilo malo krivo vec sam kopao po netu trazeci resenje  Smile

necackaj vise instaliraj elegancija rom i uzivaj ja ga koristim i odlican je

nisam iz BG al ako dodjem obavezno te najdjem i mlatnemo to pivo, ma mislim razbijemo se od pive Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 20016
Zastava Novi Beograd
OS
Windows Vista
Browser
Chrome 6.0.472.41
mob
Apple iPhone
Paralelni Svet, moras bas da listas XDA forum, veruj mi.... Ako neces nesto da zeznes...
Rekao sam ti ja da sa WMom mora tako - da se dosta cita, da bi usao u fazon....
IP sačuvana
social share
Preporuka za clanove: Srpski pravopis 

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


I'm a riddle so strong, you can't break me...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 12686
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
mob
Samsung Galaxy Nexus
Ok ... telefon se sam od sebe restartovao i kad pokusam da ga upalim, zaglavi se na HTC ekranu.. kada udjem u boot loader pise da je instaliran HSPL... tako da .... sad cu da probam da odradim nesto... damn it opet..


edit : samo da kazem da sam uspeo da instaliram oficijelni 1.66 rom ... god bless hspl ... i good bless burek !!!!! izvinite sto sam bio retardiran, ali mikele and co su u pravu.. treba detaljno i dosta citati xda..
« Poslednja izmena: 27. Avg 2010, 14:44:51 od Paralelni Svet »
IP sačuvana
social share
  

"Nobody expects the Spanish Inquisition!"
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 9
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
imam htc cruise
drugar mi je instalirao os wm 6.5, a bio je 6.1, i sad mi je telefon dosta usporio. Zna li ko gde da nadjem tu prethodnu verziju, i kako se instalira(ako moze da mi objasni),pise da mi je rom verzija megan wwe,rom date 20/02/2010,radio version 1.59.42.15.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 1691
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
mob
Sony Z2
imam htc cruise
drugar mi je instalirao os wm 6.5, a bio je 6.1, i sad mi je telefon dosta usporio. Zna li ko gde da nadjem tu prethodnu verziju, i kako se instalira(ako moze da mi objasni),pise da mi je rom verzija megan wwe,rom date 20/02/2010,radio version 1.59.42.15.

-to što ti je telefon usporio ne zavisi od toga da li je wm 6.5 ili 6.1, nego kako je optimizovan (skuvan) sam ROM i šta je sve instalirano naknadno u telefon.

    Tutorial ka flešovanju tvog modela imaš    ovde. -video-

Obavezno pročitaj sve komentare i nemoj započinjati ništa dok se ne informišeš u potpunosti, jer postoji mogućnost da "brikuješ" telefon.

   Za official ROM pogledaj ovde i

Skuvane ROM-ove imaš ovde . Za svaki ROM koji te zainteresuje,obavezno pročitaj komentare korisnika.


   
« Poslednja izmena: 10. Apr 2011, 12:01:09 od backarelli »
IP sačuvana
social share
I love mobile phones...                   HTC machines definitely have soul...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 9
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Imam jos jedan problem, danas sam uzeo usb kabal, ali treba softver za povezivanje, gledao sam preko googla i izbacio mi je neki blackberry. Prilikom instalacije mi trazi da imam makar Xp sp3, koji ja nemam. Da li mozda znas da li je to taj softver da ne prelazim na drugi os?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8856
Zastava Cyber Space
OS
UNIX
Browser
Opera 9.80
mob
Samsung Galaxy SII
Softver za povezivanje je ActiveSync.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 1691
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
mob
Sony Z2
Imam jos jedan problem, danas sam uzeo usb kabal, ali treba softver za povezivanje, gledao sam preko googla i izbacio mi je neki blackberry. Prilikom instalacije mi trazi da imam makar Xp sp3, koji ja nemam. Da li mozda znas da li je to taj softver da ne prelazim na drugi os?

- blackberry nema nikakve veze sa tvojim modelom. Nije ti potreban sp3 da bi se povezao.

Softver za povezivanje je ActiveSync.

....a možeš ga skinuti ovde ...
IP sačuvana
social share
I love mobile phones...                   HTC machines definitely have soul...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 2
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.15
mob
HTC P3470
Pozdrav ljudi, vidim da ovaj deo teme nije aktivan vec duze vreme ali se nadam da ce neko da mi pomogne oko mog problema.  

Pa ovako za pocetak.   Pre par dana sam dobio od burazera HTC Pharos P3470 na Italijanskom.   Dosada sam pokusao sve sto mi je padalo na pamet ali nista uspesno da ubacim u fon, naravno ko i vecina sam iz traktorao seo u mercedes (sa nokie 2323 na ovu makinu).   Sta mi je raditi da bi ubacio oficijalni windows mobile u njega i promeuti ga sa Italijanskog na Engleski?

Znaci ne zelim da ga nista specijalno budzim za pocetak dok se malo ne upoznam sa ovim sistemom kako radi.  

Ovo su osnovni podaci iz telefona:

Windows Mobile 6 Professional

Sistema Operativo CE 5.  2.  1944 (Build 18547.  0.  7.  3)

Versione ROM : 1.  11.  408.  1 ITA

Date ROM: 01/29/08

Versione radio: 03.  15.  90

Versione protocollo: 4.  1.  13.  59

Znaci nepitajte me kako sam doso do ovih podataka ali sam se dobro oznojao.

Video sam u par postova dok sam procitao temu da se non stop pominje ovaj fajl HardSPL a negde sam jos procitao da bih mogo da uradim nesto da mi je potrebno i ovo JumpSPL.  Pitanje je sta mi je sve potrebno da bi flesovo telefon ili dali moram prvo da ga otklucavam posto je mozda idalje na njihovoj mrezi mada Telekomova kartica radi na ovom telefonu!

I za kraj ako neko ima vremena i zeli pomoci moze da me kontaktira na msn ili skype na ove adrese d. petkovic@sezampro. yu i kornjacans ili ovde da objasni i da mi pomogne sta i kako da uradim da prebacim fon na engleski.
« Poslednja izmena: 24. Apr 2011, 03:40:19 od KornjacaNS »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 24 25
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.107 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.