Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: wireles umrezavanje telefona i tableta  (Pročitano 1925 puta)
13. Sep 2014, 20:09:49
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 279
Browser
Chrome 37.0.2062.120
mob
HTC wildfire
pozdrav, zelim da umrezim telefon i tablet (ili laptop) putem wireless mreze i da pristupim podacima, odnosno ne da bude da se odvija putem interneta nego samo preko wireles mreze ako me razumete.
Znaci da ih umrezim i kada se na primer nesto slika na telefonu preko tableta mogu da pristupim tom folderu u kojem se smestaju slike i prekopiram na tablet. Da li je tako nesto izvodljivo?
IP sačuvana
social share
Koliko problema u zivotu imam, nece mi biti ni 5 burek foruma da ih sve rese!
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Prince of Persia - Warrior Within

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 3254
Zastava Nis
OS
Windows 7
Browser
Chrome 37.0.2062.120
mob
Samsung Galaxy S Advance
imas aplikaciju Airdroid za andorid telefone. Radi upravo to, spaja telefon i kompjuter preko wiireless mreze. Sve sto ti treba je wirless mreza i browser gde ces da otvoris program preko kompa (a na telefonu ti je aplikacija).

Napomena: potrebno je da ti telefon i kompjuter koriste istu wireless mrezu.
« Poslednja izmena: 13. Sep 2014, 21:13:25 od Dzobi »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 279
OS
Windows 7
Browser
Chrome 37.0.2062.120
mob
HTC wildfire
hvala druze, bas sam gledao isprobao i funkcionise sve. Elem sta bi meni trebalo, tamo de bi prebacivao nemam wireless mrezu, pa me zanima da li moze da se se sa telefona kreira wireless mreza ili treba da nosim i laptop pa da tu napravim neku mrezu koja ce se samo za to koristiti (bez interneta
)
IP sačuvana
social share
Koliko problema u zivotu imam, nece mi biti ni 5 burek foruma da ih sve rese!
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Prince of Persia - Warrior Within

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 3254
Zastava Nis
OS
Windows 7
Browser
Chrome 37.0.2062.120
mob
Samsung Galaxy S Advance
Pa znam da mozes da koristis jedno za durgo kao hot spot (internet sa mobilnog podelis sa laptopom i obrnuto), ali ne verujem da to moze da se iskoristi kao pristupna tacka + to bi bilo suvise sporo plus potrosnja mobilnog interneta (jer kazes da na laptopu nemas net, makar i onaj sa fleshkom)

Ali da naglasim, nisam siguran da je uopste moguce tako deliti podatke i koristiti mobilni internet kao wireless mrezu.

Samo, ovaj, moracu da te priupitam direktno: shta fali bluethootu za tu shemu koju ti hoces da izvedesh?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Poznata licnost


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 4310
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 31.0
Ako hoces da prebacujes fajlove sa tableta na telefon i obrnuto koristi superbeam (wifi direct ako ti uredjaji podrzavaju).
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.068 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.