Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Windows XP i sistemska disketa?  (Pročitano 1933 puta)
17. Apr 2003, 13:44:55
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2950
Kako napraviti disketu u windows-u XP? Pretpostavljam da ta opcija ovde nepostoji, pa vas zato molim da mi odmah napisete tacno kako se to radi i gde da nadjem potrebne programe?

Takodje imam sistemsku od win98 a na hardu mi je fat32 i kada pokusam da pokrenem setup za XP, napise mi this program cannot be run in ms-dos mode. Sta sada ovo znaci, zasto nemogu da koristim sistemsku od win98, kako da napravim sistemsku za XP i kako uopste da pokrenem isntalaciju XP-a sa cd-a?

Molim vas da mi dajete EFIKASNE odgovore, posto mi je ovo potrebno do sutra ujutru, kada idem kod drugarice da joj formatiram i instaliram XP, a do sada nisam instalirao XP, a i ne znam kako da zaobidjem ove pocetne probleme? Hvala na pomoci u napred.
IP sačuvana
social share
Prljavi plagijator, strani placenik, domaci izdajnik i najveci bludnik grada Cikaga.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 203
mob
Nokia 7210
Ako mislis da napravis bootable disketu sad cu ti objasnim:
Ubacis disketu odes u My computer, desni klik na flopy i kazes format i onda kad se otvori prozorcic da otkacis opciju "create ms-dos startup diski pretisnes start
IP sačuvana
social share
Do not try to bend the spoon, that's impossible.
Instead only try to realize the truth.
What truth?
There is no spoon.
There is no spoon?
Then you'll see that is not the spoon that bends, it is only yourself.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 203
mob
Nokia 7210
Mada ja kad  instaliram win koristim bootable cd, mnogo je lakse tako.
U biosu namestis da ti se ne boot-uje sa harda vec sa cd rom-a i picis onda. Kad se restartuje bice ono kao press any key to boot from cd rom i dalje samo sledis uputstva. Kad ti se prvi put restartuje i kaze opet press any key to boot from cd rom ti samo ostavis i nista ne pretisces i on dalje sam radi. Kad zavrsi instalaciju onda u biosu namestis da bootuje sa harda i vozi misko !!!!!!!!! Smiley
IP sačuvana
social share
Do not try to bend the spoon, that's impossible.
Instead only try to realize the truth.
What truth?
There is no spoon.
There is no spoon?
Then you'll see that is not the spoon that bends, it is only yourself.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 2028
mob
Nokia N73me
Da, to je najednostavnije..Pustis ga i on sam radi...Dignes i 20 sistema za dan Smiley
IP sačuvana
social share
: : m a r i o
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 1
Sto kaze covek lakse ti je u biosu da namestis da ti prvi boot bude sa CD-a , ali takodje mozes i sa diskete ,treba ti 4 prazne diskete i full verzija Win 2000 i imas u folderu BOOTDISK--->MAKEBOOT.exe to pokrenes i on ti sam pravi diksetu al je to malo zaguljeno ako hoces XP da stavljas
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.078 sec za 19 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.