Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 07:13:18
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: windows 2003 ili neke druge beleske  (Pročitano 10961 puta)
05. Sep 2016, 03:38:28
Udaljen sa foruma
Zodijak
Pol
Poruke 2
Browser
Mozilla Firefox 45.0
evo, ovako.   sestra mi je greskom bacila beleske sa cet kursa koji sam platio 3000 evra.  .  .   ortak me je terao da radim web dizajn i tu treba ustvari samo html, css, ajax i jquery bez javascripta, ne bih da pominjem php, bolji je od javascripta i c++ je bolji od jave, ali ja od toga odustajem.   hfs particije sa mekintosa bi trebalo da rade na windowsu 2012 cije cu knjige da kupim.   imam neke screen shotove i doc fajlove tipa kako sta podesiti i koje rutere treba koristiti.   kursa se secam kao da je bio juce, samo nemam beleske.   da li bi neko ko je zavrsio bilo kakav kurs a ima neke beleske a da to nisu samo knjige mark minasija hteo za nekih 50 evra, da mu platim (toliko sam platio i graficku na 1600 mhz memorije 2gb rama 99mhz pci express magistrala).   trebace mi pare i za jos neke stvari i nisam pri kinti, pa ako iko hoce da mi pomogne i razmenimo emailove.   imao sam i nesto prekucano, dosta toga ali ne mogu da nadjem nazalost u emailu sa sistem inzenjer mreza.   stvarno sam ga otpratio i pio kakao da bi sto bolje zapamtio.   radio bi kao freelencer.   moj email je super.  xerxes22@yandex.  com.  
« Poslednja izmena: 05. Sep 2016, 03:39:34 od super.xerxes22 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 07:13:18
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.073 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.