Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: WIN XP VS WIN98  (Pročitano 10290 puta)
Koferce
27. Sep 2002, 01:50:00
Gost


E-mail
win 98 sc

Svi mi pricaju predji na xp a ja im na to kazem ni za zivu glavu!!!!!
Niko me nikada nece odvojiti od moga bagovitog operativnog sistema.
I volim ga bas zato sto je takav ,nekad previse brz, nekad spor,nekad me obraduje,nekad iznervira kao i
moji prijatelji!!!!!:)
Svi misle da je menjanje operativnog sistema lako ali NIJE,to vam je kao kada menjate odela.
Niko vam lepo stoji,a u nekome se osecate opusteno bez obzira sto je to trenerka koju ni moljci,
nebi ruckali da im se ukaze prilika!!!
I nastalirao sam ja i win 200 i me i nt i xp ali to odusevljenje kratko traje.
I sveme nekako vuce nostalgija prema tom praznom i jednolicnom okruzenju!!!!
Mozda sm ja lud !!!
Ali kada mi 98 pukne ja je lepo instaliram uz jednu cigaru a za xp mi treba paklo!!!Ekonomican pre svega Smiley
Mislim da bi trebalo da pored upustva za instalaciju xp,trebalo da postoji i upustvo za odvikavanje od 98!!!
Da  li se slazete?
IP sačuvana
social share
E-mail
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Slazemo se Smiley
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 97
Of corse !!!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1973
98 rulez #*
IP sačuvana
social share
Gravitacija je vrlo zajebana sila - nikada ne zakaze.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 4
Ljudi, igrajte se LINUXom - zabavno je...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1426
....ok....98....lepo je to....ali....pazite:
moje misljenje:

 svaki novi sistem donosi nove probleme ali i poboljsanja...ajde molim te prati iz 98 svoj connnection na netu ako iz xp-a..npr...o vizuelnom ugodjaju da ne pricam.ne znam za hyper terminal..ali na xp-u radi savrseno...plus puno puno manje bagova...meni je vrisno za god dana 3 puta ..zakucavanje minimalno...bas ako ga isforsiras..a i to zavisi od masine...
ako je glavni adut paklo cigareta..ok///ali volim pusenje....a i nemojte zaboraviti : da 45 min ...tj aj nek bude 5 cigareta..ali...nema trazenja drivera itd...xp sve sam radi..stavis cd ...i pustis da radi..a help and support center....ma dosta xp-a je radjeno u perlu!...ok je svaki novi O.S.
..ali tesko je promeniti stare navike ...ne bi ostavio lucky strike za ne znam sta..ali ...ima i boljih cigareta:))))
IP sačuvana
social share
*** DJin-djIC is now known as DJiDJaZ ***
>>>>§¢®MaDaFaKiN†DJiDJaZ®§¢|þ<<<<
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 2028
mob
Nokia N73me
Znaci, kada moras da biras izmedju dva windowsa (dve lose varijante)trebas da se odlucis za onu manje losu, a to je definitivno winXP...Koritim ga vec dugo, nikada nisam imao probleme koje sam imao pod 98.-micom...
IP sačuvana
social share
: : m a r i o
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Being number two sucks.

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 2057
Zastava Prague, Cz
mob
Nokia 6500 + iPhone
Citat: domaccin
Ljudi, igrajte se LINUXom - zabavno je...


Upravo tako, zato ako bas hocete da imate dobar operativni sistem (ovo je moje misljenje), a necete da menjate izgled, evo vidite da i on moze da se prilagodi da izgleda "kao" Windows. Ovde imate slike: http://www.xpde.com/shots/.
IP sačuvana
social share
WARNING: The post above may contain content unsuitable for ignorant posters.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Puma, Nokia, Telenor, Renault 25 only.

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 3154
Zastava Sabac, Serbia
mob
Nokia 5800 XM
Ma lepo je to, taj Linux, crveni šešir etc.. ali win je win. Verovatno zato što je jednostavniji za upotrebu, i sve je predviđeno za njega, prvenstveno gamer-ima. E sad što se tiče relacija XP-98, mislim da je XP PROFESSIONAL EDITION pravo rešenje. HOME EDITION nemojte ni usranom motkom.

WIN XP --- WIN 98

Prvo XP je lepši, kvalitetniji je, nema bagova toliko koliko ima 98, nema više dosadnog BLUE SCREEN-a, sve sam radi, odličan interfejs, ma sve.... I sad, kako može biti dobro nešto što je pet godina staro Smile:  Ima i XP svojih propusta (najviše oko drajvera) ali je brate najbolji!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 1
Sto se tice poredjenja 98 sa XP-om, pa to je smejurija. Prvo, nema sanse da bih se vise vracao na FAT32 (sto kaze dr.grba iz Mikro-a: ...fat32 je nekako nedorastao file system...). Ja licno koristim 2K, na jednom i XP na drugom racunaru i prednosti ova dva OS-a prema 98-ci su nevidjena da ne nabrajam sada.

Aj POZ, ljudi!!! 8O
IP sačuvana
social share
mr.g!Le - ReaL *.RagE #1
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.066 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.