Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 20:07:54
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 6 7 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: why?  (Pročitano 16526 puta)
Hronicar svakodnevice


Summoning sensation

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 894
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
mob
SonyEricsson k810i
   Lucky Strike rules. Smile


   Da, ali zar ne mislis da je u danasnjem svetu malo teze biti optimista, Licno, nisam pesimista sto se tice prirode, sleda stvari, ali sam najveci pesimista u vezi svega sto ukljucuje ljude. I imam razloga... Nece meni priroda nista lose, sigurno je da imam donekle srece, kao i svi, ali ljudi mi hoce lose, i s njima ne mogu nikako drugacije nego cinicno, glupavo i obazrivo. Ako se ponasa gluplji nego sto jeste i koristi sarkazam s vremena na vreme, covek stice lepu ogradu izmedju sebe i vecine drugih ljudi. Stvar je na njemu da odluci kome ce da otvori kapiju, da mu dozvoli da pridje... A i oni ce te zajebati, samo je pitanje vremena.
Pa eto,pusis te radioaktivitete,nije ni cudo sto smatras da je tesko biti optimista...
Sta bre tu ima da bude tesko...To ne moze da bude tesko,to je prosto tako...
Sto bi se nervirao zbog necega,kad mozes da se i ne nerviras...

A,zasto si pesiimista u vezi ljudi...Cemu to ? Zasto bi te neko zajebao?

   Zato sto je to jednostavno tako. Svi (ajde, sem mojih roditelja) su me do sada zajebali. Oko neceg jesu. Sada zavisi koliko je to nesto veliko.
   I ne, ne nerviram se ja, uopste, ja samo od ljudi ocekujem uvek najgore.

   Slazem se sa lerr-om kada kaze:
Pesimisti su ustvari jako srecni ljudi, ako im se desi neshto dobro oni se zaista obraduju, a kad im se desi neshto loshe, to su i ochekivali  Smile
« Poslednja izmena: 21. Jun 2009, 17:57:54 od Jarooko »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.63
mob
Apple iPhone 6s
@Mega_Byte_Me
Al... pricamo o coveku koji je otvorio temu i koji ima problem da mu se nikad ne desava ono sto ocekuje.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


42

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26656
Zastava Restoran na kraju vaseljene
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia 6630, valjda
I ja sam savrsheno isplanirao da cu biti sa Monikom Beluchi, medjutim nikako da mi se desi ono shto sam isplanirao... Pitanje je koliko je on realan u tome?
IP sačuvana
social share
“The mind commands the body and it obeys. The mind orders itself and meets resistance.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Mrzim rasizam, crnce i kineze!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5559
Zastava U kreditima
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia No kašlje
@Mega_Byte_Me
Al... pricamo o coveku koji je otvorio temu i koji ima problem da mu se nikad ne desava ono sto ocekuje.

Aha... al mi je nekako on totalno zapostavljen u cijeloj prici... pa reko da pitam... Smile
On je samo izasao sa pitanjem i otvorio diskusiju...  i onda se dostojanstveno povukao... Sto bi rekli u CG... Bačio špicu i uteka'!

Ovdje su se vec neki bacili na analiziranje Marfija, zakona i teorije relativiteta.. pa ja za svaki slucaj da pitam... da znam zbog plana... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
mob
Apple iPhone SE 2020
Citat
Al ako se vodimo tvojom logikom... sta ce nam onda strategija u zivotu... uopste?

Da, stvarno... sta ce nam?  Smile

Citat
Mislim da ukoliko je osoba dovoljno inteligentna da sagleda sve faktore koji uticu na ishod i da ukljucujuci ih sve u jednacinu moze da dodje do planiranog cilja.
Prije svega treba jasno definisati cilj, a ne ono ofrlje.
Sledeci korak je sagledati osnovne cinioce istoga za koje bi mogli reci da su konstante.
Zatim u jednacinu ubaciti sve varijable.
Onda svakoj konstanti, dodati mogucnost da postane varijabilna.
Sve to pomnoziti sa vremenom za ostvarenje plana, koje je obrnuto proporcionalno njegovom pozitivnom ishodu. (ili ti ga sto duze cekas, manje su sanse)
U sve to ukljuciti veliku kolicinu pesimizma, da bi planiranje bilo sto preciznije.
E na kraju se u jednacinu uvrstiti kolicina novca koja je ukljucena i koja je proporcionalna pozitivnom ishodu planiranja...(ili ti ga, sto imas vise love, to ce lakse da ga izguras!a i uguras Smile)

E to bi bilo sazeto... Smile


I onda provedes tri milenijuma smisljajuci odgovor na pitanje: "Sta je smisao zivota?" i dobije odgovor: "42"

Hm... zaista racionalno trosenje vremena i resursa...


IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Mrzim rasizam, crnce i kineze!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5559
Zastava U kreditima
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia No kašlje
Vidim... stopiras kroz galaksiju...
Smile Smile

Ja ni jednom nisam pomenuo smisao zivota...
Samo pricam o planiranju i sto vecoj mogucnosti iskoristavanja zivota koji je i onako kratak, uz pomoc pravilnog planiranja kako dnevnih obaveza, tako i zadovoljstava...

Mislis da kroz zivot (posto nista ne treba da se radi planski, i posto je po tebi planiranje cisto gubljenje vremena) treba da idemo kao muve bez glave, pa da vidimo sta ce da nam se dogodi, cisto iz razloga da nebi gubili vrjeme na planiranje.
Znaci tvoj moto bi bio... zasto trositi vrjeme na planiranje, kad je bolje to vrjeme trositi na bezciljno lutanje oslanjajuci se na sudbinu...jesam li blizu?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
Meni je odgovor ''42'' smisleniji i logičniji od mnogih koje sam do sad čula na isto pitanje.  Smile
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Mrzim rasizam, crnce i kineze!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5559
Zastava U kreditima
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia No kašlje
Meni je odgovor ''42'' smisleniji i logičniji od mnogih koje sam do sad čula na isto pitanje. Smile

 Smile Smile Smile

U svakom slucaju bolje nego ljubav!

 Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
mob
Nokia 
Da li neko, bilo ko, strucan ili ne moze da mi kaze - zasto se uvek stvari koje sam isplanirao nikad ne dese ( a ne zavise ni 05% od mene ) ? Zasto uvek suprotno od onoga sto ocekujem i sto sam siguran da ce se 100 % desiti a ispostavi se da ne bude tako iz nekog, na kraju, glupog, iritirajuceg razloga? Prosvetlite me inace cu :boxing:
Pozdrav  :weirdface:

<hr />
Obavestenje: Poruka je preseljena od strane moderatora crni scorpion (Vreme: 16. Jun 2009, 18:33:09)


da izvines u nekoj si se racuniti zahebo ... Smile

da li ovih 0,5 ili ovih 100 % ne mogu da razlucim
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


42

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26656
Zastava Restoran na kraju vaseljene
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia 6630, valjda
Meni je odgovor ''42'' smisleniji i logičniji od mnogih koje sam do sad čula na isto pitanje. Smile

 Smile Smile Smile

U svakom slucaju bolje nego ljubav!

 Smile Smile Smile

Jer za ljubav treba imat dushu...
IP sačuvana
social share
“The mind commands the body and it obeys. The mind orders itself and meets resistance.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 6 7 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 20:07:54
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.084 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.