Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 11:06:29
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 24
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Werder Bremen  (Pročitano 33050 puta)
Jet set burekdzija


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 6695
Zastava Serbia
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
mob
Nokia 
da, oni na svakoj utakmici imaju barem po tri gola, stvarno dobro igraju
IP sačuvana
social share



Edit by crni scorpion: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 6117
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
mob
Nokia 6131
uzimaju kup uefa
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 6695
Zastava Serbia
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
mob
Nokia 
to uzimaju sto posto
IP sačuvana
social share



Edit by crni scorpion: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

It`s no place like home...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1297
Zastava Hrvatska
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
Mladen Krstajić: Klasnić je jedna super umiljata beba

"SVEVIŠNJI, pomozi mu, on je zaslužio tvoju pomoć. Zar njemu to da se desi? Uz njega sam svim srcem i dušom", šokiran je pouzdani branič Schalkea i srpske reprezentacije zdravstvenim problemima njegovog velikog prijatelja i bivšeg suigrača Ivana Klasnića.

"Klasnić je predivno stvorenje. Koliko mi se puta povjerio, koliko me poštovao i kada smo igrali zajedno i kada su nam se putevi razdvojili. Nije bilo dana a da se nismo čuli telefonom, a posljednji put neposredno prije njegovog odlaska u bolnicu. Iznenadio me pribranošću, pokazao zapanjujuću snagu, bio je mnogo jači od mene u tim trenucima. Bez imalo panike. Nevjerojatno. Kao da je išao na vađenje zuba, a ne na kompliciran zahvat, koji mu određuje sudbinu", otkrio je Krstajić za beogradski Sport koliko je potresen onim što se događa Klasniću.

Krstajić je u razgovoru otkrio kako ga je prijatelj, s kojim je dvije godine bio cimer na gostovanjima i karantenama, nagovarao da uđu u zajednički biznis: "Zbilja, ne znam zašto to dosad nismo uradili. Doći će i taj dan, samo neka što prije ozdravi"

"Naš narod bi rekao: na ranu da ga priviješ. Djetinjast, otvoren.... Moj mlađi brat Ivan. Ja sam već godinu bio u Bremenu, kada je on stigao iz St. Paulija, prihvatio ga kao rod najrođeniji, znao je to cijeniti i zato je svaku značajniju stvar iz svog života upravo meni povjeravao. Plijenio je na svakom koraku, takvu osobu moraš voljeti. Živio, moj dobri Ivane!" dirnut je Krstajić. Prisjetio se da Klasnića nikako nije moga nagovoriti da popije barem čašu piva, ali je zato stalno visio za kartaškim stolom.

Od ostalih šaljivih zgoda tijekom staža u Werderu, gdje su između ostalog zajednički osvojili njemačku duplu krunu u sezoni 2003/2004, Krstajić posebno izdvaja spavanje u sobi koju su dijelili, jer "poznato je da Krle struže li struže, hrče da otpada kreč sa zidova", a zanimljivo je da je to prvi osjetio Banović, koji je prije Klasnića bio njegov cimer.

"Sa obojicom sam u izuzetno dobrim odnosima. Banović mi je doduše prebacivao, više u šali, nego u zbilji, dok Klasnić nikada ni riječ nije pomenuo na tu temu. Uvijek bi zaspao prije mene i spavao kao beba, tako da me ni ne čuje. I tu smo se, eto, našli. Ja i jedna super umiljata beba. Moj drug kojem bubrezi funkcioniraju samo 16 posto. Izdržati će. Mora izdržati!", ohrabrio ga je Krstajić na kraju ispovijedi za Sport.

Index.hr
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 6695
Zastava Serbia
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
mob
Nokia 
kako mu je to lepo slozio, umiljata beba
IP sačuvana
social share



Edit by crni scorpion: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 6117
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
mob
Nokia 6131
trabali bi da uzmu i kup uefa i domace prvenstvo
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Ko navija za Vosu taj mora biti spreman na zrtve!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 207
Zastava Novi Sad
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung D600
neverujem da ce oba takmicenja uzeti mozda jedno od ta dva.
IP sačuvana
social share
Mozda slaninari ne zive zauvek,al ovi ostali ne zive uopste

Izadji iz mraka...budi deo nas

Red Firm 1989
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 6695
Zastava Serbia
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
mob
Nokia 
Šalke preko Vezera do prvog mesta
zvanični sajt
zvanični sajt

Fudbaleri Šalkea 04 dobili su veliki bundesligaški derbi u Bremenu rezultatom 2:0, zahvaljujući briljantnom Peteru Levenkransu.

Danac je postigao oba gola i doveo „kraljevskoplave“ na čelo Bundeslige, sa tri boda prednosti u odnosu na Verder.

Trećeplasirani Štutgart pobedio je na Vestfalenu Borusiju rezultatom 1:0 i odmakao Bajernu na poziciji tri.

Na Vezeru je oslabljeni Verder (Torsten Frings suspendovan zbog žutih kartona) jurio rezultat od 20. minuta kada je Levenkrans postigao prvi gol, ali nije uspevao da prođe pored odličnog Rajnkea. U finišu Šalke je izveo odličnu kontru i overio pobedu.

U Dortmundu jedini strelac bio je Mario Gomez. Njegov jedanaesti gol u sezoni, u 59. minutu meča, bio dovoljan da VfB ostane u trci za titulu, iako i dalje imaju sedam bodova manje od lidera.

Radost za navijače Borusije predstavlja povratak povremenog reprezentativca Sebastijana Kela u tim, posle šest meseci pauze zbog povrede.


Werder  -   Shalke    0 : 2

jebiga izbubi werder

izvor: B92
IP sačuvana
social share



Edit by crni scorpion: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 6695
Zastava Serbia
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
mob
Nokia 
lose partije Werdera u poslednje vreme, ajde da im krene pa da osvoje titulu Nemacke i Uefa kup
IP sačuvana
social share



Edit by crni scorpion: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 6695
Zastava Serbia
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.2
mob
Nokia 
i evo posle par neuspesnih utakmica jedne pobede Werdera i sada se sve vise zakuvava u Nemackoj
IP sačuvana
social share



Edit by crni scorpion: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 24
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 11:06:29
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.085 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.