Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Napomena: Procitajte pravilnik foruma! Piraterija je zabranjena i muzicke zelje se ne ispunjavaju!

Idi dole
Stranice:
1 ... 30 31
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Welcome to fan club of Svetlana Ceca Raznjatovic!  (Pročitano 30752 puta)
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12846
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
Citat
to zato sto vise nemate argumente za raspravu sa nekima koji nemisle kao vi.

Pa ja te malopre pitah za tvoje argumente a ti ni sam ne znas koji su pa se nesto zacuta ...

Enivej argumenti

1. Fizicki izgled : prosek ako ne i ispod , estetska hirurgija se ne racuna , plastika od 1100 kubika pogotovo ...ne vodi racuna o svom telu, pusi , pije , ispija kafe , trening nepoznat termin za nju ... totano bez ukusa sto je i dokazala sa svojom Gipsy Kings plavom kosicom sa kojom je podsecala na jednu Milenu iz Borce , romkinju niskog porekla ...

2. Unutrasnji kvaliteti : Misaona imenica ...poreklom  iz Zitoradja , malog mesta , bez neke zavrsene skole , pevala po stolovima raznih birtija ... udala se za coveka koji je ratni zlocinac, odrzava kontakte sa clanovima jedne grupe kriminalaca , njena muzika se smatra sundom i kicom ... u jutarnjem programu provede 5 min tako sto za vreme direktnog prenosa namesta sebi brus i gleda u sise ... njen klinac izjavljuje kako je najaci u razredu i bije svu decu ... jos ?
« Poslednja izmena: 05. Apr 2007, 17:22:13 od yourtoiletpaper »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 146
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Moj je savet tebi''BetterDeadThanRed'' i svim ostalimo koji sumnjaju u mene,
da pitaju svoje mame,one ce im najbolje reci,dali je Vasa Manijak gay!
 Smile

Evo pitao sam mamu i ona kaze da ne zna , ali kaze da treba da pitam komsiju Djan Karla , ja ga pitao i on kaze da jesi  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


7th son of a 7th son

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 6046
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
HTC one s
vaso brate stvarno smaras, i nije ok sto mu spominjes kevu, imas pp pa tamo to pricaj  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


M70 Ab2 7.62mm+Tromblon

Zodijak
Pol
Poruke 399
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.11
                                                        Tema
                                                          Smile
                                                       Ovo nije.

Ako ste resili da stavite Lock,onda je to zato sto vise nemate argumente za raspravu sa nekima koji nemisle kao vi.
To pak govori vise o vama.Svoje frustracije iz spoljnog sveta pokusavate da izlecite tamo gde ste skriveni iza kompijutera sa kvazi i virtuelnim titulama,a ne kao pravi ljudi u pravom zivotu.Svoje komplekse nize vrednosti lecite pljuvanjem na bolje od vas i time hranite neiscrpnu mrznju prema sebi zbog nesposobnosti u stvarima koje ste hteli a koje niste uspeli da ispunite.Zao mi je vas,......


                                                         Tema
                                                            Smile
                                                            je
                              ''Welcome to fan club of Svetlana Ceca Raznjatovic!''


                                                         Pitanje
                                                            Smile
                                                            je
      Hoce li zabrana emitovanja na Pinku uticati na karijeru i popularnost Cece?
                        (Ili ce se kao bumerang obiti o glavi Zeljka Mitrovica)
                                                       
                                                                                                              P.S.
                                                                                                              Smile
                                                                                                 Pitanje za Moderatore;
                                                                                                     Hoce li neko zastititi
                                                                                        zdrave i normalne ljude kao sto sam ja
                                                                                    od ovih peskirica sto traze zivotne saputnike
                                                                                                      po Forumima?

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


7th son of a 7th son

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 6046
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
HTC one s
1. Fizicki izgled : prosek ako ne i ispod , estetska hirurgija se ne racuna , plastika od 1100 kubika pogotovo ...ne vodi racuna o svom telu, pusi , pije , ispija kafe , trening nepoznat termin za nju ... totano bez ukusa sto je i dokazala sa svojom Gipsy Kings plavom kosicom sa kojom je podsecala na jednu Milenu iz Borce , romkinju niskog porekla ...

2. Unutrasnji kvaliteti : Misaona imenica ...poreklom  iz Zitoradja , malog mesta , bez neke zavrsene skole , pevala po stolovima raznih birtija ... udala se za coveka koji je ratni zlocinac, odrzava kontakte sa clanovima jedne grupe kriminalaca , njena muzika se smatra sundom i kicom ... u jutarnjem programu provede 5 min tako sto za vreme direktnog prenosa namesta sebi brus i gleda u sise ... njen klinac izjavljuje kako je najaci u razredu i bije svu decu ... jos ?

a za ovo svaka cast... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


*Kako koristim kosmo disk, moja zena vise ne hrce*

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 5204
Zastava Nova Pazova↔Beograd
OS
Windows 2000
Browser
Opera 9.10
mob
Nokia onaj veliki
Evo ovako:
Ako dodje do lock-a, a nadam se da hoce, to ce biti iskljucivo zbog tebe manijake, pile Cecino!
A zasto... pa mislim da ce to sto si svima koji ne vole Cecu, u vise navrata vredjao majke, biti dovoljno!
A ako nije, tu su naravno i druge uvrede, pri kojima si bio "fin" i nisi uzimao tudje majke u usta! Dakle izvredjao si sve, od obicne raje do modova, supermodova i admina, tako da sto je mnogo, mnogo je!
Jedno ti priznajem... nisam video temu (racunajuci i one sa po par hiljada strana) u kojoj je vise puta upotrebljena rec kompleks, u svim mogucim formama... a sta nam to govori... neko ima probleme!
Priznaj sebi... bice ti lakse!
Ajde pozdrav! Smile
IP sačuvana
social share
Top teme:
:: Da li pishate pod tushem ::
:: Ima li petao penis? ::
:: Koje vam jaje vise visi? ::


...histerija znaci kadse covek dere iz petnih zila smrt smrt smrt!!...
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 146
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
1. Fizicki izgled : prosek ako ne i ispod , estetska hirurgija se ne racuna , plastika od 1100 kubika pogotovo ...ne vodi racuna o svom telu, pusi , pije , ispija kafe , trening nepoznat termin za nju ... totano bez ukusa sto je i dokazala sa svojom Gipsy Kings plavom kosicom sa kojom je podsecala na jednu Milenu iz Borce , romkinju niskog porekla ...

2. Unutrasnji kvaliteti : Misaona imenica ...poreklom iz Zitoradja , malog mesta , bez neke zavrsene skole , pevala po stolovima raznih birtija ... udala se za coveka koji je ratni zlocinac, odrzava kontakte sa clanovima jedne grupe kriminalaca , njena muzika se smatra sundom i kicom ... u jutarnjem programu provede 5 min tako sto za vreme direktnog prenosa namesta sebi brus i gleda u sise ... njen klinac izjavljuje kako je najaci u razredu i bije svu decu ... jos ?

Vaso , argumente ne primenjujemo zato sto na njih ne odgovaras kontra argumentima , covek je sve lepo rekao a ti nisi odgovorio .


                                 Da li je Ceca gej ikona danasnje Srbije ?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


M70 Ab2 7.62mm+Tromblon

Zodijak
Pol
Poruke 399
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.11
Evo ovako:
Ako dodje do lock-a, a nadam se da hoce, to ce biti iskljucivo zbog tebe manijake, pile Cecino!
A zasto... pa mislim da ce to sto si svima koji ne vole Cecu, u vise navrata vredjao majke, biti dovoljno!
A ako nije, tu su naravno i druge uvrede, pri kojima si bio "fin" i nisi uzimao tudje majke u usta! Dakle izvredjao si sve, od obicne raje do modova, supermodova i admina, tako da sto je mnogo, mnogo je!
Jedno ti priznajem... nisam video temu (racunajuci i one sa po par hiljada strana) u kojoj je vise puta upotrebljena rec kompleks, u svim mogucim formama... a sta nam to govori... neko ima probleme!
Priznaj sebi... bice ti lakse!
Ajde pozdrav! Smile
                                               Smile
Sam si video kojim sam ponizavajucim uvredama bio izlozen,a niko nista nije preduzeo......izmedju ostalih 
                                 i od tebe licno! A pitam se zasto?

raje
 
                                                           Smile
                 Da nije mozda zbog ovog?....ili zbog Cece?....ili zbog Arkana?



                                                        Tema
                                                          Smile
                                                       Ovo nije.

Ako ste resili da stavite Lock,onda je to zato sto vise nemate argumente za raspravu sa nekima koji nemisle kao vi.
To pak govori vise o vama.Svoje frustracije iz spoljnog sveta pokusavate da izlecite tamo gde ste skriveni iza kompijutera sa kvazi i virtuelnim titulama,a ne kao pravi ljudi u pravom zivotu.Svoje komplekse nize vrednosti lecite pljuvanjem na bolje od vas i time hranite neiscrpnu mrznju prema sebi zbog nesposobnosti u stvarima koje ste hteli a koje niste uspeli da ispunite.Zao mi je vas,......


                                                         Tema
                                                            Smile
                                                            je
                              ''Welcome to fan club of Svetlana Ceca Raznjatovic!''


                                                         Pitanje
                                                            Smile
                                                            je
      Hoce li zabrana emitovanja na Pinku uticati na karijeru i popularnost Cece?
                        (Ili ce se kao bumerang obiti o glavi Zeljka Mitrovica)
                                                       
                                                                                                              P.S.
                                                                                                              Smile
                                                                                                 Pitanje za Moderatore;
                                                                                                     Hoce li neko zastititi
                                                                                        zdrave i normalne ljude kao sto sam ja
                                                                                    od ovih peskirica sto traze zivotne saputnike
                                                                                                      po Forumima?
                                                                                              Kao i od svakojakih uvreda.


« Poslednja izmena: 05. Apr 2007, 17:48:38 od Vasa manijak »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 146
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Vaso nemoj da se pravis blesav (  Smile cuj mene - "pravis" ) , covek ti je sve argumentovano obrazlozio , a ti mu nisi odgovorio vec si nastavio sa prepucavanjem i jos se zalis sto ucesnici u diskusiji ne koriste argumente .

1. Fizicki izgled : prosek ako ne i ispod , estetska hirurgija se ne racuna , plastika od 1100 kubika pogotovo ...ne vodi racuna o svom telu, pusi , pije , ispija kafe , trening nepoznat termin za nju ... totano bez ukusa sto je i dokazala sa svojom Gipsy Kings plavom kosicom sa kojom je podsecala na jednu Milenu iz Borce , romkinju niskog porekla ...

2. Unutrasnji kvaliteti : Misaona imenica ...poreklom  iz Zitoradja , malog mesta , bez neke zavrsene skole , pevala po stolovima raznih birtija ... udala se za coveka koji je ratni zlocinac, odrzava kontakte sa clanovima jedne grupe kriminalaca , njena muzika se smatra sundom i kicom ... u jutarnjem programu provede 5 min tako sto za vreme direktnog prenosa namesta sebi brus i gleda u sise ... njen klinac izjavljuje kako je najaci u razredu i bije svu decu ... jos ?
 
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


God is busy, may I help you?

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 41441
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Apple iPhone 3Gs
Stvarno nema vise smisla..

lock

Mental note:
Citat
Welcome to fan club of Svetlana Ceca Raznjatovic!
Takva ne postoji.
« Poslednja izmena: 05. Apr 2007, 18:58:41 od SerbianFighter »
IP sačuvana
social share
"Ponekad mi se čini da je najupadljivija odlika liberalizma, koja ga odvaja kako od konzervativizma tako i od socijalizma, stanovište da moralna uverenja u vezi sa ponašanjem koje se neposredno ne upliće u zaštićeno polje drugih osoba ne opravdavaju prinudu."

Friedrich Hayek
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 30 31
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.126 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.