Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 13. Maj 2024, 23:05:21
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.


Tema za pitanja
o SMF forumu, phpBB2 i phpBB3 forumu, Wordpress i Joomla CMS sistemima!

Za vecinu drugih pitanja nacicete odgovor citajuci Top teme!

Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Web sajt za poneti ??!!!  (Pročitano 2305 puta)
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 490
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
Pa naravno, to je i bio moj prvi utisak kada sam ovo video.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
mob
Apple iPhone 6s
Zasto je to prevarantski?
Ja ne shvatam problem u svemu tome...
Ko hoce da instalira joomlu ili drupal i jebe se sa njime sam, prevodi, budzi, da bi dobio ono sto treba.. niko mu ne brani...
Ko hoce da plati developera da mu uradi nesto od nule i pukne ko zna koliko para.. niko mu ne brani...
Ko hoce njihovu uslugu ima uslove i cene i moze da je kupi.. niko ga ne tera i niko mu ne brani...

Sve na sajtu jasno pise.. vama moze da se svidja ili ne svidja.. pa mozete da kupite ili ne kupite... ali ta prica kako je nesto prevara... zasto? zato sto je neko dovoljno veliki imbecil da kupi bez da procita informacije koje na sajtu stoje? zato sto to sve mozes da dobijes i dzabe uz to da se prethodno polomis da to instaliras i dovedes u red.. a zatim i updatujes svakih 10 dana kad izadje neka zakrpa... Ne daju da se hostuje bilo gde drugde.. ok.. kome se ne svidja ne mora da uzme.. imaju ljudi svoje razloge... imaju deal sa absolutok, ne zele da zavise od drugih, ne zele da backup sajtova zavisi od drugih, ne zele da stagod... njihova stvar.. slicnu uslugu nude stotine stranih servisa po slicnim ili visim cenama pa se ne secam da ih je neko nazivao lopovima...

Ja recimo njihovu uslugu nikad necu koristiti.. nemam potrebu za time.. ali savrseno razumem situaciju u kojoj neko hoce lepo i korektno odradjeno resenje u roku od 2 dana, za ne narocito mnogo para.. I podrzavam to. Bolje dati ovim ljudima 300-400e za nesto sto je kvalitetno uradjeno nego nekom klincu koji nabada html ali ga je neko ubedio da je veliki dizajner...

Kvalitetna usluga nije precenjena... uz osvrt na cinjenicu da je ovo zemlja u kojoj nepismeni ljudi izimaju 5-10 puta vece kolicine novca od one koju oni traze za uslugu koja ne lici ni na sta.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 490
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
Ma jeste to manje-više tako. Lični sajt nije obaveza propisana zakonom. Pa sad ko ne zna, ima da ga kupi. Tu si u pravu. Uostalom oni nude, a ako nekome baš to treba, on će i da kupi.

Ali ipak, prva asocijacija na 500 € za 6 strana teksta i galeriju .... Smile Pa mislim, stvarno!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
mob
Apple iPhone 6s
Za iole ozbiljnu firmu kojoj sajt sluzi samo kao "licna karta" to nisu nikakve pare.. i nakon sto to kupe mirni su.. ni o cemu ne moraju razmisljati, sve drugi rade za njih... a znam situacije u kojima su se placale cetvorocifreni iznosi eura za sajtove koji osim sto nisu ni na sta licili, nisu ni radili... ripoff je za ljude.. ko nece da zna ne mora da zna, ali to kosta.. srecna situacija je kad za te pare dobije nesto sto vredi i radi.. nesrecna kad dobije djubre.. ovo bar radi.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 490
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
E nisi mogao bolji slogan za sebe da smisliš od "Use soft words and hard arguments."  Smile
OK, znam i ja neke slične slučajeve.
Valjda će to jednoga dana da bude svakome kao dobar dan. Kao što danas koriste telefon ili Word, da znaju i da naprave ljudsku prezentaciju. Ili bar neko od zaposlenih u firmi.
Nekada ljudi nisu znali ni da pišu, pa su im drugi pisali pisma.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
mob
Apple iPhone 6s
Pazi.. pre ne vise od godinu i po dana stranica jednog naseg izuzetno jakog ministarstva je izgledala kao vrtic i u dnu je pisalo da odredjena osoba to radi u slobodno vreme..
Sa druge strane, ja sam svojevremeno radio u jednoj firmi nekih mesec dana na nekom markom projektu gde su za odredjenu, ne tako veliku kolicinu zelenih novcanica koja je bila moj honorar osim koncepta za kampanju ocekivali otprilike i da idem da lepim jebene plakate po gradu a ne da im i sajt uradim.. normalno odradio sam ono za sta sam bio placen ovo ostalo nisam ni pipnuo, niti cu u slicnoj situaciji to ikad uraditi.. to je firma koja svoje poslovanje nije bazirala na internetu.. internet joj nije bio vazan ali je imala nekih pretenzija.. za to je platila ljude i svi su bili zadovoljni.. zasto bi firma koja recimo ima 10 zaposlenih... i koja se npr bavi uvozom i prodajom, skladistenjem i distribucijom mermera imala nekog ko zna da radi sajt? Tu nema sta da se azurira a to sto ima je jednom u 5 meseci po jena vest i za nju je daleko lakse platiti Pericu da on to odradi kako valja ..
Nismo mi dovoljno veliki, i trziste nam nije dovoljno jako da bi neko ko se u to zaista razume radio u nekoj maloj firmi.. nismo dovoljno jaki ni da neko radi u velikoj i jakoj firmi jer za time realno nema potrebe.. to su ljudi koji svoje znanje naplacuju dobro i previse kostaju da bi hvatali zjale po firmi... angazujes nekog da ti uradi ono sto ti treba i obuci prosecnog daktilografa da moze dalje azurirati i svi srecni.. kad treba jos nesto da se uradi / podesi / ugradi pozoves, platis 100/200/300 e ili koliko vec i on to odradi... Imati coveka za to u firmi ili tim koji se samo time bavi uglavnom je redundantno.. podjednako kao imati stolara, bravara, molera, zidara u firmi jer se moze desiti da pukne cev / noga od stola / neko ufleka zid...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 490
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
 Smile Smile Smile

OK, ubedio si me. Možda sam na to gledao iz pogrešnog ugla, verovatno ponesen činjenicom da u firmi imam i stolara, i bravara, molera, zidara... Mada, kada bolje razmislim, možda bi i njih trebalo ongažovati po potrebi samo, a ne po čitav dan, i tako 50 godina.

PS: što mi je poznato ono oko stranice, ministarstva i vrtića ...!!!! Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Here I am, on the road again...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 3818
OS
Windows XP
Browser
Opera 7.54
mob
HTC Touch Pro
slazem se milion posto
skontali smo poentu

kazem opet skidam kapu svakome ko odradi nesto dobro u flashu ili nekim slicnim tehnologijama i to dobro naplati-zasluzio je svaki cent
al samo kazem da obicni jebe.i staticni sajt u html se precenjuje-bar sam ja imo takvo iskustvo Smile

ovo mi je ok
"Ako kupimo web sajt za poneti, da li možemo da ga hostujemo negde drugde?
Na žalost ne. Sajt mora biti hostovan na našem serveru zbog softvera koji radi u pozadini. Zato vam dajemo besplatan hosting godinu dana!"

mada to nekad moze biti nepotrebno ogranicenje
« Poslednja izmena: 20. Sep 2006, 02:16:39 od mikx »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Here I am, on the road again...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 3818
OS
Windows XP
Browser
Opera 7.54
mob
HTC Touch Pro
evo da ne otvaram novu temu
jel moze neko da mi objasni ovo
http://www3.globalscore.com - kakav je ovo link sa www3.....
kakva je razlika www i www3 i kako se moze ovako nesto konfgurisati i dobiti
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
mob
Apple iPhone 6s
Citat
evo da ne otvaram novu temu
Ali to apsolutno nikakve veze nema sa ovom temom. Dakle koristi mozak - otvori novu.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 13. Maj 2024, 23:05:21
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.092 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.