Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 03:32:55
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Web sajt za Internet Aukcije u Srbiji?  (Pročitano 6414 puta)
09. Jul 2010, 17:03:15
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 2366
OS
Windows XP
Browser
Netscape Navigator 9.0.0.
Pozdrav.Interesuje me da li takvo nesto postoji.
Znaci, sajt za aukcije preko Interneta u okviru nase zemlje?
Da li tako nesto postoji?
IP sačuvana
social share
::: BulmaSoft - dokazana TuziBaba Burek Foruma! ::::
: Mislite o tome pre nego sto pocnete da vredjate! :
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.6
Postoji par sajtova, jedan je imao i reklamni baner na forumu skoro.
Najpoznatiji i najposeceniji domaci sajt tog tipa je svakako limundo
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 2366
OS
Windows XP
Browser
Netscape Navigator 9.0.0.
Ha,limundo, STVARNO??? Taj sajt (onomad kad sam ga bio gledao!) je bio toliko "saren"da sam ga ja odbacio kao hoax ili blago receno - nesto neozbiljno!!!
Dobro, hvala, pogledacu ga ponovo  Smile
IP sačuvana
social share
::: BulmaSoft - dokazana TuziBaba Burek Foruma! ::::
: Mislite o tome pre nego sto pocnete da vredjate! :
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Jack is Back !!!

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 2163
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 4.0b1
mob
BlackBerry 8900 Curve
limundo je najpoznatiji kod nas, to je sigurno...
IP sačuvana
social share
Without evil there could be no good, so it must be good to be evil sometimes...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Tu i tamo.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 110
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.6
mob
Apple iPhone
Limundo, em najbolji, em najpouzdaniji, em najpoznatiji.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 2366
OS
Windows XP
Browser
Netscape Navigator 9.0.0.
... Supeeer!!!

   Citat: Uspešno završena aukcija
Nako uspeš o završe e aukcije,skida se provizija.
Uspeš a aukcija z ači da je data po uda i predmet prodat.
Provizija zavisi od kraj je ce e:
4%-do 2.000 di
3%-do 20.000 di
2%-do 100.000 di
1%-preko 100.000 di
Ova provizija se skida automatski ako uspeš og završetka aukcije .

   Kraj citata

   Citat: Slike
Prva slika a aukciji je besplat a.
Svaka sledeća slika a aukciji je 5 di .

   Kraj citata

   Citat: Troškovi za dodat e opcije se skidaju čim se pokre e aukcija,
i e zavise od toga da li je završe a uspeš o ili ije.

   kraj citata

   Citat: Kredit dopu juješ uplatom a raču :
Primalac:Limu do d.o.o.
Jurija Gagari a 32a
11073 Beograd
Broj raču a:<[color=Red]Censored By BulmaSoft
>
Svrha uplate:dopu a kredita
Poziv a broj:tvoj koris ički broj
Iz os:po želji
[/color]
   Kraj citata

   Na kraju - sta reci - mislim oni lepo zive od tudjeg posla!
 
   I sta ja da radim ako npr. postavim oglas o prodaji na Limundo-u, onda mi se neplanirano mimo Limunda javi covek zainteresovan za kupovinu, ja tada taj predmet ne mogu prodati njemu - jer sam obavezan po ugovoru da cuvam isti do kraja aukcije na Limundu! Mislim - ne mogu "prekinuti" ili "opozvati" vec zapocetu aukciju!

   Elem, izvinite, hvala Vama na odgovoru i sugestiji, izvinjavam se, al' mi se nesto bas ne dopadaju uslovi koristenja Limunda Smile

Edit:

   A ovo je vec patetika:

   Citat: [color=Navy]Zaradi

Stavi link ka Limundu i zaradi.

Iza svakog linka dodaj /<Censored by BulmaSoft>[color=Red]
.

Primer:www.<Censored by BulmaSoft>

Time dobijaš 100 dinara za svakog aktivnog člana koji je preko tebe došao. Isplata nakon 1.000 dinara.

Aktivan član je svaki član koji dobije 1 (jednu) pozitivnu ocenu i postao je punopravan član.

  [/color] [/color]Kraj citata

   Mislim, meni se vise svidjalo kako je OVAJ forum "zaradjivao pare" putem one flash-Fanta reklame u pozadini (kreativnije je bilo, barem, u odnosu na Limundo)...

---------------------------------------------------------------
Postoji par sajtova, jedan je imao i reklamni baner na forumu skoro.
Najpoznatiji i najposeceniji domaci sajt tog tipa je svakako limundo

   Jel moze neko da mi kaze, naravno ako zna, neki domaci sajt za on-line-licitacije, ali da je (za razliku od Limunda) sa dna liste posecenosti i hvaljenostiSmile Mislim, ozbiljno! Smiley)

   Znaci, interesuje me da je najmanje poznat i da je sto manje posecen(!) Verovatno ce se meni takav svideti :grin:

-----------------------------------------------------
(Zanemarite zadnji pasus teksta, to je samo sala)
« Poslednja izmena: 15. Jul 2010, 16:15:12 od BulmaSoft »
IP sačuvana
social share
::: BulmaSoft - dokazana TuziBaba Burek Foruma! ::::
: Mislite o tome pre nego sto pocnete da vredjate! :
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 2366
OS
Windows XP
Browser
Netscape Navigator 9.0.0.
Limundo, em najbolji, em najpouzdaniji, em najpoznatiji.  Smile


   Posto si pre izvesnog vremena ovde "nahvalio" Limundo (a ja sam ga smatrao ni manje ni vise nego jednom vrstom obmane iliti "Hoax-a"!), a kako pretpostavljam da si svakako registrovan te koristis njihove "servise" i dalje (?) onda te ljubazno molim da mi lepo i na racionalan nacin prokomentarises sledece cinjenice na Limundu, koje meni opet - nikako ne idu u glavu!!!

   *   *   *

   - Naime (i kao prvo!), objasni mi sta je poenta aukcije od 10 dinara???

   Limundo je krcat aukcijama sa predmetima koji su tek iznad 10 "dindzi"! Sta je poenta da licitiram npr. za bezvredan privezak za kljuceve ili banalnu dzepnu bater-lampu - koju ionako mogu naci kod obliznjih kineza (i to bez postanskih ili Internet troskova!)

   E, a Limundo se ponajvise "trudi" bas sa licitacijom predmeta upravo u slicnom iznosu?!? Ha-ha! Licitiranje predmeta koji ima cenu svega 10 dinara je po mom misljenju besmislena, apsurdna, to je prava licitacija bezvrednosti (npr. zamisli da licitiras za kutiju zvaka!!!)

   *   *   *

   - Dalje (i kao drugo!), naplacuju ti postavljanje slike predmeta koji licitiras u vrednosti od 10 dinara po svakoj slici (sem prve slike koja je besplatna) i to treba da im platis BEZ OBZIRA DA LI CE PREDMET NA KRAJU LICITACIJE BITI PRODAT ILI NE!!!

    S druge strane - imaju katastrofalnu pretragu, bukvalno i stvarno je katastrofalna, bas sam je testirao - ja ukucam "Kofer", i u mnogobrojnim rezultatima pretrage dobijem i tridesetak zenskih haljina (!!!) koje kad otvorim i tekstualno pretrazim (Ctrl+F) nigde ama bas nigde nije pomenut rec "Kofer"!

   O ovome su Limundu mnogi ljudi (sem mene!) vise puta skretali paznju, i mislim da su svoje pretrage tek mozda sada konacno uspeli malo da "poprave" (???)

   *   *   *

   I na kraju ("trece!") - najnovije novosti sa Limunda glase da treba da im platis 10 dinara i za pokretanje svake aukcije predmeta cija vrednost prevazilazi prodajnu cenu od 10 dinara!!!
   Znaci, ako prodajem BubleGume (ili obicne zvake na engleskom/ha-ha/!!!) po ceni od, recimo 5 dinara, to mogu na Limundu da prodjem besplatno (uz samo jednu sliku tog "Buble-Guma"!!!) ali ako npr. hocu da prodam nesto sto je stvarno vredno (npr. dzepni sat "SafHauzen" star preko 100 godina!) onda treba da im dam 10 dinara za pokretanje aukcije, kao i po 10 dinara za svaku sliku (sem prve - koja je "besplatna"!) i to trebam da im platim BEZ OBZIRA da li ce moj predmet biti prodat na Limundu ili ce se licitacija posle 10 dana samo zavrsiti bez ikakvog kupca!!!

   Imaj na umu da ja stvarno nemam nista protiv da im platim - ne 10 dinara, nego 10% od prodane vrednosti (!!!) - ali samo ako licitacija bude USPESNA!!!

   A da im placam 10 dinara po 10 dinara za svako otvaranje licitacije koje niko od kupaca nece ni pogledati - e to je jednom recju -> Pljacka!!!

   *   *   *

   Na kraju - ponavljam - Limundo je servis koji je s moje strane okarakterisan kao Hoax! Ti si taj koji mi je sugerisao kako je Limundo sjajan, te kako je bajan! Izvoli sada - budi ljubazan da objasnis sta to tako sjajno vidis u ovim cinjenicama koje sam ovde naveo o Limundu!

   (Osim - ako TEBI ne idu sve te silne uplate - a sve od po 10 dinara!!!)
« Poslednja izmena: 13. Sep 2010, 15:28:31 od BulmaSoft »
IP sačuvana
social share
::: BulmaSoft - dokazana TuziBaba Burek Foruma! ::::
: Mislite o tome pre nego sto pocnete da vredjate! :
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 03:32:55
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.071 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.