Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Glasanje
Pitanje: kako vam se dopada ova tema?
imate li neki predlog
0%  (0)
imate li neku sugestiju
0%  (0)
Ukupno glasova: 0
Idi dole
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Washington DC svi koji su bili, zive u, ice ce, ili bi voleli da idu u ovaj grad  (Pročitano 15330 puta)
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 261
OS
MacOS X
Browser
Safari 5.0.2
mob
Nokia E72
hehehehe

jeste tako je, ali evo iskreno, ja sam ovde vec mesec dana, smesten sam u centru, Dupon Circle i veruj mi da je sigurnije i bezbednije od Beograda. U 2-3 ujutru se peske slobodno setam i veruj mi da je skroz opusteno, niko te nista ne pita, puno ljudi seta, vraca se iz klubova ili odakle vec i ima murije koja stalno patrolira tako da za sada nisam primetio neki probem. Verovatno ima krajeva koji su opasni, i rekli su mi da tamo ne zalazim ni slucajno, ali ako se normalno kreces po centru, niko ti nista nece. Ja ovde jurim oko doktorata, pa sam uglavnom nocu umoran i spavam, ali vikendom izadjem ponekad pa eto mog iskustva.

poenta,
Kriminala ima svuda, ali od tebe zavisi, da li cacas mecku ili ne, kao i u svakom gradu na svetu.

pozzz
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 81
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.10
naravno, samo sam konstatovao sta sam gledao Smiley

Reci ti meni kakva je tamo traznja za veb dizajnerima?

Moja situacija je sledeca. Imam 26 godina, srednju skolu, bavim se veb dizajnom oko 4 godine, imam dosta znanja iz html-a, css-a, uskoro cu postati ACE (Adobe Certified Expert) za Photoshop. Poznajem php i mysql, odnosno jos sam u fazi ucenja, ali planiram i to da usavrsim. Engleskim baratam dosta dobro, pisanje, citanje i razgovor bez problema...Ne verujem da se takvo zanimanje trazi preko h2b programa, ono sto sam ja video je da uglavnom traze fizikalce, konobare, cuvare plaze, itd...Mislim nisam neki koji bira poslove, radio bi i kao djubretar ako je plata ok, nego me samo zanima kolike su sanse da sa ovim mojim znanjem nadjem neki relativno dobro placeni posao.

Pozdrav i sve najbolje u USA Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 9046
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.62
mob
Alcatel One Touch
Ja sam na drugom kraju Kanade .. u Kicineru .. tu zivim vec vise od deceniju Wink
  Pre 2 godine sam bio u Kanadi(Milton,blizu Toronta),a igrom slučaja sam se obreo u Kičineru na 1 dan(jel se on beše ranije zvao New Minhen?) Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 261
OS
MacOS X
Browser
Safari 5.0.2
mob
Nokia E72
naravno, samo sam konstatovao sta sam gledao Smiley

Reci ti meni kakva je tamo traznja za veb dizajnerima?

Moja situacija je sledeca. Imam 26 godina, srednju skolu, bavim se veb dizajnom oko 4 godine, imam dosta znanja iz html-a, css-a, uskoro cu postati ACE (Adobe Certified Expert) za Photoshop. Poznajem php i mysql, odnosno jos sam u fazi ucenja, ali planiram i to da usavrsim. Engleskim baratam dosta dobro, pisanje, citanje i razgovor bez problema...Ne verujem da se takvo zanimanje trazi preko h2b programa, ono sto sam ja video je da uglavnom traze fizikalce, konobare, cuvare plaze, itd...Mislim nisam neki koji bira poslove, radio bi i kao djubretar ako je plata ok, nego me samo zanima kolike su sanse da sa ovim mojim znanjem nadjem neki relativno dobro placeni posao.

Pozdrav i sve najbolje u USA Smile

Vidi oni su jako slabi sa kompjuterima uopste. Dosta ljudi je apliciralo preko neta i dobilo dobre ponude i sanse za posao. Ja znam par ljudi koji rade iz Beograda i sve funkcionise tako sto im mailom posalju zadatke, oni odrade i vrate mailom i ovi im posalju lovu uplatom na racun.

Mozes i ovde direktno da se raspitas, telefonom ili mailom, a kako si poznavaoc komojutera nece ti biti tesko da Izguglujes sve informacije.

Nadam se da sam ti bio od pomoci, ako sta jos treba slobodno pitaj.

pozzz
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Samo Sapun Srbina Spasava.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2430
Zastava USA
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.10
mob
Samsung Galaxy S5 ACTIVE
Tako je, o kompjuterima toliko znaju da ne mogu da ih uporedim ni sa znanjem našeg petogodišnjeg deteta. Moj ti je savet a verovatno i sam znaš, pogledaj kako izgledaju njihovi sajtovi i zapitaj se, možeš li ti to. Ovde se na svim sajtovima nešto prodaje. Pa zatim bezbedni sajtovi u smislu transfer novca preko njih je bezbedan i tako dalje i tako dalje... Pa povezivanje sa PayPal sistem plaćanja pa naplata sa kreditne kartice direkno i znaš i sam da ti ne pričam puno. Umeš li ti to? Jer kad mušterija nabasa na tebe, on će ti reći, hoću takav i takav sajt. I ti mu ga samo isporučiš. A posle mu naplaćuješ mesečno održavanje, postavljanje novih proizvoda...

Znam dečka koji je otvorio privatan biznis ovde i koji radi pomalo. E sad koliko im naplaćuje i koliko mu je mesečna zarada nemam pojma. Ali ovog leta je radio još jedan posao koji mu je bio plaćeniji nego web dizajn. Možda zato što je bio dovoljno lenj da si ne nađe dovoljno mušterija.

Evo ti jedan link ako do sada nisi znao pa čisto baci pogled šta se zraši i probaj da vidiš sebe u toj priči.
http://washingtondc.craigslist.org/mld/web/
Ovo im je najjači oglasnik u USA pa baci pogled.
« Poslednja izmena: 29. Sep 2010, 21:56:30 od Sasha019 »
IP sačuvana
social share
Od boljeg uvek ima bolje a od goreg gore.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 4
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
Bio sam prosle godine u jednom malom mestu 20km udaljenom od Vasingtona,tako da sam ga cesto posecivao kako nocu tako i preko dana. Pravi evropski grad,cist,lep,prepun muzeja. . nocni zivot je ok ,nije bas kao u Srbiji ali moze da prodje. U svakom slucaju treba ga posetiti !
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Samo Sapun Srbina Spasava.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2430
Zastava USA
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
mob
Samsung Galaxy S5 ACTIVE
Bio sam...  Vasingtona... Pravi evropski grad...
Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Od boljeg uvek ima bolje a od goreg gore.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


just shut the f..k up and train

Zodijak
Pol
Poruke 219
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
Tako je, o kompjuterima toliko znaju da ne mogu da ih uporedim ni sa znanjem našeg petogodišnjeg deteta. Moj ti je savet a verovatno i sam znaš, pogledaj kako izgledaju njihovi sajtovi i zapitaj se, možeš li ti to. Ovde se na svim sajtovima nešto prodaje. Pa zatim bezbedni sajtovi u smislu transfer novca preko njih je bezbedan i tako dalje i tako dalje... Pa povezivanje sa PayPal sistem plaćanja pa naplata sa kreditne kartice direkno i znaš i sam da ti ne pričam puno. Umeš li ti to? Jer kad mušterija nabasa na tebe, on će ti reći, hoću takav i takav sajt. I ti mu ga samo isporučiš. A posle mu naplaćuješ mesečno održavanje, postavljanje novih proizvoda...

Znam dečka koji je otvorio privatan biznis ovde i koji radi pomalo. E sad koliko im naplaćuje i koliko mu je mesečna zarada nemam pojma. Ali ovog leta je radio još jedan posao koji mu je bio plaćeniji nego web dizajn. Možda zato što je bio dovoljno lenj da si ne nađe dovoljno mušterija.

Evo ti jedan link ako do sada nisi znao pa čisto baci pogled šta se zraši i probaj da vidiš sebe u toj priči.
http://washingtondc.craigslist.org/mld/web/
Ovo im je najjači oglasnik u USA pa baci pogled.
Auuu...
Znao bih bolje i sam da napravim  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 320
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
mob
Samsung Galaxy 3
reci mi igore kakav im je studentski život tamo, sad sam gledao na guglu da na George Washington University imaju sportske stipendije, pa bi možda i probao za to da apliciram Smiley
IP sačuvana
social share
Edit by Belgrade: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 261
OS
MacOS X
Browser
Safari 5.0.2
mob
Nokia E72
reci mi igore kakav im je studentski život tamo, sad sam gledao na guglu da na George Washington University imaju sportske stipendije, pa bi možda i probao za to da apliciram Smiley

tamo je nesto najlepse biti student !

vrhunski je sve, od uslova za ucenje, imas na vecini fakulteta extra spa centre, bazene, saune, teretane, sportske terene, bioskope, pozorista, interne diskoteke. Domovi su im nesto sto je stvarno super, od klope koja je raznovrsna do druzenja gde su ribe totalno opustene za zezanje, da ne kazem nesto drugo. Goerge Washington ti je jedan od skupljih fakulteta tamo i nije bas lako uci na studije tamo, ali nije ni nemoguce. Obzirom na fakultet, moras biti svestan da ideju slucnu tvojom ima dosta ljudi u celom svetu, pa je i konkurencija velika, ali ako si dobar u sportu kojim se bavis, posaljes im cd i ispunis ostale uslove koje ispunjavaju studenti uz celog sveta, imas sanse da se kvalifikujes.
Opet, engeski mora da ti je savrsen, jer tamo nema veze i lako cemo, poenta je da kada zavrsis taj fakultet vec u trecoj cetvrtoj godini te vrbuju za vrhunske poslove firme koje se bave industrijom koju studiras, ako su dobar u sportu, vrbuju te skauti, tako da vredi se potruditi.

svidece ti se sigurno sve, samo ako se odlucis planiraj da se dobro pripremis za sve i to je to. U svakom slucaju, ako si resio, nemoj se kolebati, spemi se i apliciraj na vise fakulteta i sigurno ces uspeti na neki da se uglavis.
U svakom slucaju kad zavrsis prvu godinu na nekom od fakulteta, i ako je zavrsis sa dobrim prosekom, sto nije tesko ako ucis, mozes se posle prebaciti na GWU, i cak dobiti i stipendiju. Pored stipendija koje daju fakulteti, kada si dobar, mnogo firmi da je stipendije tako da mozes i to da probas, da deo stipendije dobijes od fakulteta, deo od firme, drzave, raznih organizacija itd

nadam se da sam ti pomogao

pozzz
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.103 sec za 19 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.