Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 04:28:09
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Vuk Jeremic- Bosnjak  (Pročitano 5887 puta)
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
Otprilike...
Inace... meni je zanimljivo to sto gospoda iz Pressa podrzavaju teoriju da su svi muslimani na teritoriji BiH i sire Bosnjaci...
Da li ce dobiti neku plaketu za doprinos razvoju i promociji bosnjacke nacije?
Pa ni Muslimani u Hercegovni ne vole kad ih zovu Bosnjacima. Sta tek onda reci za Muslimane iz Srbije?
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Ухапсите Младића!

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 4971
Zastava Zemun
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.23
mob
Motorola V3i
Pa naravno da dobro govori engleski kada je studirao na Kebridžu! Ali je pravo pitanje ko je platio te studije u Kembridžu i kako ih je upisao... Zanimljivo da je diplomirao na fizici, a onda se odjednom, verovatno slučajno, prebacio na nekakvu politiku i državnu upravu. I kako to da nije doktorirao ono što je započeo?

Zanimljivije bi bilo da spomenu šta mu je otac radio u Slobino vreme, ovo sa nacionalnošću je bezveze.

A o samom Vuku ima gomila dobrih priča. O tome kako je na nekom prijemu rekao kako "mister Milošević was not like mister Hitler", gde su mu rekli kako se u Britaniji Hitler ne označava misterom, pa su ga skinuli sa liste zvanica za sl. prijeme...
IP sačuvana
social share
Vreme je za demonstracije.
- Sreda 20. Februar u 15h studentski protest na Platou kod Filozofskog fakulteta -
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1148
Zastava Sarajevo
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Otprilike...
Inace... meni je zanimljivo to sto gospoda iz Pressa podrzavaju teoriju da su svi muslimani na teritoriji BiH i sire Bosnjaci...
Da li ce dobiti neku plaketu za doprinos razvoju i promociji bosnjacke nacije?
Pa ni Muslimani u Hercegovni ne vole kad ih zovu Bosnjacima. Sta tek onda reci za Muslimane iz Srbije?

Netacno,sto se tice Bosnjaka iz Hercegovine.....
Sto se tice Bosnjaka u Srbiji,kako znam oni se ponose  sto su Bosnjaci,pogotovo Bosnjaci iz
Sandzaka.... Bosnjaci iz Sandzaka kroz Istoriju su pokazali ko su, prvo 1831 kada su
se borili za autonomiju Bosne od Osmanskog Carstva,pa za vrijeme AUSTROUGARSKE okupacije  1878,
kada ih je bio velik broj od 93 000 koliko je brojala tadasnja Bosanska vojska,i  naravno u ovom
zadnjem ratu u velikom su broju branili BIH.....
IP sačuvana
social share
Jedna anegdota koja to ilustrira je da je Husein-kapetanov navodni odgovor na pitanje da li se boji rata sa Osmanlijskim carstvom bio Boga se bojim malo, odgovorio je, Sultana nimalo, a Vezira - ko dorata svoga.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0b1
mob
Apple iPhone SE 2020
Tehnicki... i pod otomanskim carstvom BiH je bila pod okupacijom...  Smile
Mislim... pre Turaka, postojalo je nezavisno ne-muslimansko bosansko kraljevstvo...  Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
Otprilike...
Inace... meni je zanimljivo to sto gospoda iz Pressa podrzavaju teoriju da su svi muslimani na teritoriji BiH i sire Bosnjaci...
Da li ce dobiti neku plaketu za doprinos razvoju i promociji bosnjacke nacije?
Pa ni Muslimani u Hercegovni ne vole kad ih zovu Bosnjacima. Sta tek onda reci za Muslimane iz Srbije?

Netacno,sto se tice Bosnjaka iz Hercegovine.....
Sto se tice Bosnjaka u Srbiji,kako znam oni se ponose  sto su Bosnjaci,pogotovo Bosnjaci iz
Sandzaka.... Bosnjaci iz Sandzaka kroz Istoriju su pokazali ko su, prvo 1831 kada su
se borili za autonomiju Bosne od Osmanskog Carstva,pa za vrijeme AUSTROUGARSKE okupacije  1878,
kada ih je bio velik broj od 93 000 koliko je brojala tadasnja Bosanska vojska,i  naravno u ovom
zadnjem ratu u velikom su broju branili BIH.....
Da, da buna kapetana Gradascevica, najveci dogadaj istorije Bosnjana.... Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1148
Zastava Sarajevo
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Tehnicki... i pod otomanskim carstvom BiH je bila pod okupacijom... Smile
Mislim... pre Turaka, postojalo je nezavisno ne-muslimansko bosansko kraljevstvo... Smile

Naravno da je bila pod okupacijom zato sam i spomenuo tu 1831 godinu....

Tacno sto se tice Bosanske Kraljevine,samo da napomenem da ta kraljevina nije bila ni
Srpska ni Hrvatska,da nebi bilo zabune....vladari su vecinom bili sljedbenici Bosanske Crkve,jedino
je Tvrtko(nisam 100% siguran) na samrti presao u Katolike(sto neznaci da je bio Hrvat)...
IP sačuvana
social share
Jedna anegdota koja to ilustrira je da je Husein-kapetanov navodni odgovor na pitanje da li se boji rata sa Osmanlijskim carstvom bio Boga se bojim malo, odgovorio je, Sultana nimalo, a Vezira - ko dorata svoga.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


Dolphins are gay Sharks!!!

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 11811
Zastava Vojvodina
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
mob
Nokia E50
I sta sa tim? Osim sto Press opravdava svoj status lista koji pokusava da donosi neke senzacionalne informacije, a ustvari nikada nista pametno ne napisu..
Bas sto rece Kokota: pa sta sa tim?  Koliko sam ja cuo coveka, on odlicno i tecno govori engleski.  Kao ministar i diplomata ostavlja dobar utisak, pa ako radi svoj posao kako treba koga se tice njegovo enticko poreklo koje je njegova privatna stvar, a i bogatstvo jednog podneblja kao sto je nase? 
Vuk je samo zavrsio posljednju stanicu trokuta srbin-musliman-srbin.... Smile
Kao sto rekose Kokota i moj prijatelj Sasa "Pa sta sad sa tim?"...a i Raven je dosao do konkretnog zakljucka... Smile
Smisao daljeg postojanja ove teme ne postoji...

Lock...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 04:28:09
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.069 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.