Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 9 10 12
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Vuk, Čeda, Rasim i Čanak idu u “Preokret”  (Pročitano 23753 puta)
Svedok stvaranja istorije


Sreća je kada ti smrt zakuca na vrata a ti nisi tu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15304
Zastava Сремска Митровица
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 10.0
mob
Alcatel 
Само ме занима ко ће гласати за оваквог Драшковића који једном руком држи Дражину слику, а другом баца бомбе на СПЦ?

А са обе руке грли Јову Капичића! Од највећег српског националисте и четника до слине која се одриче Косова.

Trebalo bi osnovati nesto slicno SUBNOR-u za ove intenet borce protiv nezavisnosti Kosova.

Не брини се ти за мене,борим се ја максимално у мојој моћи против те терористичке и злочиначке творевине зване "Косово репубљик". А шта треба организовати за све вас који сте за независност косова? Санаторијум или логоре?

Odakle se "boriš" leba ti? Iz Pančeva? Bora? Beograda? Da nam je stalo do Kosova osim ovog internet proseravanja neko bi do sada spakovao kofere i otišao da živi tamo. A to niko nije uradio.

Mi smo jaki na rečima, ali dela pokazuju šta smo u stvari. A pogotovo drugovi "borci" sa interneta.


Ipak tebi ne vredi objašnjavati neke stvari. Šta ćeš nije sve bog obdario bistrinom. Smile
Bistričak, koja luda će se dobrovoljno odreći svoje teritorije. Nije stvar da da li mi tamo živimo, ili ne,  stvar je nikako Šiptarima, kao ovekovečenim srpskim neprijateljima dati i parče teritorije na kojoj će proglasiti samostalnu državu. Za sada to ne moramo i treba tako i da ostane. E moj bistričak, ne mora svako biti pametan, zato ne zabadaj nos tamo gde ti nije mesto, jer kako kažu Crnogorci : "Govno ti pod nos". Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Trajanje Hijerarhija Živina

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5665
Zastava Автономное территориальное образование Гагаузия
OS
Mac OS X v: 10.7.3
Browser
Safari 534.53.10
Само ме занима ко ће гласати за оваквог Драшковића који једном руком држи Дражину слику, а другом баца бомбе на СПЦ?

А са обе руке грли Јову Капичића! Од највећег српског националисте и четника до слине која се одриче Косова.

Trebalo bi osnovati nesto slicno SUBNOR-u za ove intenet borce protiv nezavisnosti Kosova.

Не брини се ти за мене,борим се ја максимално у мојој моћи против те терористичке и злочиначке творевине зване "Косово репубљик". А шта треба организовати за све вас који сте за независност косова? Санаторијум или логоре?

Odakle se "boriš" leba ti? Iz Pančeva? Bora? Beograda? Da nam je stalo do Kosova osim ovog internet proseravanja neko bi do sada spakovao kofere i otišao da živi tamo. A to niko nije uradio.

Mi smo jaki na rečima, ali dela pokazuju šta smo u stvari. A pogotovo drugovi "borci" sa interneta.


Ipak tebi ne vredi objašnjavati neke stvari. Šta ćeš nije sve bog obdario bistrinom. Smile
Bistričak, koja luda će se dobrovoljno odreći svoje teritorije. Nije stvar da da li mi tamo živimo, ili ne,  stvar je nikako Šiptarima, kao ovekovečenim srpskim neprijateljima dati i parče teritorije na kojoj će proglasiti samostalnu državu. Za sada to ne moramo i treba tako i da ostane. E moj bistričak, ne mora svako biti pametan, zato ne zabadaj nos tamo gde ti nije mesto, jer kako kažu Crnogorci : "Govno ti pod nos". Smile


Šta ćeš, ja tako glup po Izraelu gledah kako Jevreji trče iz bogate Amerike sa sve porodicama da žive po kibucima odmah pored svojih neprijatelja, a ovde nikome ni u najluđem snu ne pada na pamet da uradi tako nešto. Ali se zato svi na rečima busaju u prsa i ku*če kako je to srce Srbije.

Delima se pokazuje ko si i šta si, reči i fraze ne znače ništa.

E zato smo Kosovo izgubili ne danas, ne juče, nego pre 50 godina. Ovo je sve mlaćenje prazne slame. Ali ne daj bože da neko ukaže da dela bez reči ne znače ništa. On je odmah bistričak, budala, defetista, nego je lepše da se lažemo i sviramo junačke pesme u gusle.

« Poslednja izmena: 21. Feb 2012, 20:18:11 od danilobg »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Blejac u kraju!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26936
Zastava Vozdovac
OS
Windows 7
Browser
Chrome 17.0.963.56
mob
Samsung SGH-E590
I meni kad bi dali dozvolu da ubijem siptara cim mi pridje na 100 metara ja bih isao dole. Smile
IP sačuvana
social share

Realnost je iluzija koja nastaje usled nedostatka alkohola.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Sreća je kada ti smrt zakuca na vrata a ti nisi tu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15304
Zastava Сремска Митровица
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 10.0.2
mob
Alcatel 
Само ме занима ко ће гласати за оваквог Драшковића који једном руком држи Дражину слику, а другом баца бомбе на СПЦ?

А са обе руке грли Јову Капичића! Од највећег српског националисте и четника до слине која се одриче Косова.

Trebalo bi osnovati nesto slicno SUBNOR-u za ove intenet borce protiv nezavisnosti Kosova.

Не брини се ти за мене,борим се ја максимално у мојој моћи против те терористичке и злочиначке творевине зване "Косово репубљик". А шта треба организовати за све вас који сте за независност косова? Санаторијум или логоре?

Odakle se "boriš" leba ti? Iz Pančeva? Bora? Beograda? Da nam je stalo do Kosova osim ovog internet proseravanja neko bi do sada spakovao kofere i otišao da živi tamo. A to niko nije uradio.

Mi smo jaki na rečima, ali dela pokazuju šta smo u stvari. A pogotovo drugovi "borci" sa interneta.


Ipak tebi ne vredi objašnjavati neke stvari. Šta ćeš nije sve bog obdario bistrinom. Smile
Bistričak, koja luda će se dobrovoljno odreći svoje teritorije. Nije stvar da da li mi tamo živimo, ili ne,  stvar je nikako Šiptarima, kao ovekovečenim srpskim neprijateljima dati i parče teritorije na kojoj će proglasiti samostalnu državu. Za sada to ne moramo i treba tako i da ostane. E moj bistričak, ne mora svako biti pametan, zato ne zabadaj nos tamo gde ti nije mesto, jer kako kažu Crnogorci : "Govno ti pod nos". Smile


Šta ćeš, ja tako glup po Izraelu gledah kako Jevreji trče iz bogate Amerike sa sve porodicama da žive po kibucima odmah pored svojih neprijatelja, a ovde nikome ni u najluđem snu ne pada na pamet da uradi tako nešto. Ali se zato svi na rečima busaju u prsa i ku*če kako je to srce Srbije.

Delima se pokazuje ko si i šta si, reči i fraze ne znače ništa.

E zato smo Kosovo izgubili ne danas, ne juče, nego pre 50 godina. Ovo je sve mlaćenje prazne slame. Ali ne daj bože da neko ukaže da dela bez reči ne znače ništa. On je odmah bistričak, budala, defetista, nego je lepše da se lažemo i sviramo junačke pesme u gusle.




Dela su nepriznavanje Kosova, kao samostalne države. Ko to učini, budal je nad budalama. Jednostavno, na to nas ne mogu naterati. Što se tiče Eu, niti ćemo tamo ući, niti nam je tamo mesto. Mi smo njima potrebni samo radi tržišta, što je sasvim normalno. Treba dobro izmeriti da li nam je u intereu EU, ili ne. Kosovo treba priznati, posle priznanja nezavisnosti, Škotske, Velsa, Korzike, Baskije, Kvebeka, Tajvana i td i td.......................
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Leo
Pol
Poruke 7732
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 10.0.2
I meni kad bi dali dozvolu da ubijem siptara cim mi pridje na 100 metara ja bih isao dole. Smile

Samo tako i mora .... nažalost .... ono što su se zanosili "lojalni", nema od toga ni mojega...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Trajanje Hijerarhija Živina

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5665
Zastava Автономное территориальное образование Гагаузия
OS
Mac OS X v: 10.7.3
Browser
Safari 534.53.10
Само ме занима ко ће гласати за оваквог Драшковића који једном руком држи Дражину слику, а другом баца бомбе на СПЦ?

А са обе руке грли Јову Капичића! Од највећег српског националисте и четника до слине која се одриче Косова.

Trebalo bi osnovati nesto slicno SUBNOR-u za ove intenet borce protiv nezavisnosti Kosova.

Не брини се ти за мене,борим се ја максимално у мојој моћи против те терористичке и злочиначке творевине зване "Косово репубљик". А шта треба организовати за све вас који сте за независност косова? Санаторијум или логоре?

Odakle se "boriš" leba ti? Iz Pančeva? Bora? Beograda? Da nam je stalo do Kosova osim ovog internet proseravanja neko bi do sada spakovao kofere i otišao da živi tamo. A to niko nije uradio.

Mi smo jaki na rečima, ali dela pokazuju šta smo u stvari. A pogotovo drugovi "borci" sa interneta.


Ipak tebi ne vredi objašnjavati neke stvari. Šta ćeš nije sve bog obdario bistrinom. Smile
Bistričak, koja luda će se dobrovoljno odreći svoje teritorije. Nije stvar da da li mi tamo živimo, ili ne,  stvar je nikako Šiptarima, kao ovekovečenim srpskim neprijateljima dati i parče teritorije na kojoj će proglasiti samostalnu državu. Za sada to ne moramo i treba tako i da ostane. E moj bistričak, ne mora svako biti pametan, zato ne zabadaj nos tamo gde ti nije mesto, jer kako kažu Crnogorci : "Govno ti pod nos". Smile


Šta ćeš, ja tako glup po Izraelu gledah kako Jevreji trče iz bogate Amerike sa sve porodicama da žive po kibucima odmah pored svojih neprijatelja, a ovde nikome ni u najluđem snu ne pada na pamet da uradi tako nešto. Ali se zato svi na rečima busaju u prsa i ku*če kako je to srce Srbije.

Delima se pokazuje ko si i šta si, reči i fraze ne znače ništa.

E zato smo Kosovo izgubili ne danas, ne juče, nego pre 50 godina. Ovo je sve mlaćenje prazne slame. Ali ne daj bože da neko ukaže da dela bez reči ne znače ništa. On je odmah bistričak, budala, defetista, nego je lepše da se lažemo i sviramo junačke pesme u gusle.




Dela su nepriznavanje Kosova, kao samostalne države. Ko to učini, budal je nad budalama. Jednostavno, na to nas ne mogu naterati. Što se tiče Eu, niti ćemo tamo ući, niti nam je tamo mesto. Mi smo njima potrebni samo radi tržišta, što je sasvim normalno. Treba dobro izmeriti da li nam je u intereu EU, ili ne. Kosovo treba priznati, posle priznanja nezavisnosti, Škotske, Velsa, Korzike, Baskije, Kvebeka, Tajvana i td i td.......................

Budala nad budalama je onaj koji živi u iluzijama, mitovima i legendama.

Priznavanje ili nepriznavanje uopšte nije bitno na kraju balade. To je tehnički čin. Ako te napusti žena i ode sa drugim, ti možeš do sutra da ne potpisuješ papir o razvodu ali to ne menja stanje stvari. Otišla je i ćao. Isto tako je i sa Kosovo Republjik. Otišli su odavno. Ovo je sve jedno veliko mlaćenje prazne slame oko nečega što se odavno desilo i danas je istorija.


IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 459
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.61
Како су отишли тако има и да се врате(милом или силом),кад тад. Упоређивати Израел и Србију а тек Косово је смешно. излаел је држава којој се дивим из јединог разлога јер је у стању да по било коју цени брани свој национални интерес. Запитај се мало да ли у Израелу има таквих као ти? Пошто кажеш да си био у Израелу,ја нисам али сам доста читао и гледао шта све Израел ради да заштити свој национални интерес и државу. А наша земља је пуна таквих као ти.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Trajanje Hijerarhija Živina

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5665
Zastava Автономное территориальное образование Гагаузия
OS
Mac OS X v: 10.7.3
Browser
Safari 534.53.10
Како су отишли тако има и да се врате(милом или силом),кад тад. Упоређивати Израел и Србију а тек Косово је смешно. излаел је држава којој се дивим из јединог разлога јер је у стању да по било коју цени брани свој национални интерес. Запитај се мало да ли у Израелу има таквих као ти? Пошто кажеш да си био у Израелу,ја нисам али сам доста читао и гледао шта све Израел ради да заштити свој национални интерес и државу. А наша земља је пуна таквих као ти.

Državu čine ljudi.

Jevreji nikada ne bi napravili državu da se sa sve porodicama nisu spakovali iz udobnih kuća po Njujorku i Kaliforniji i otišli za Ber Ševu, Haifu ili Ejlat.

Da li znaš ijednog Srbina koji će kuću u Beogradu, Nišu ili Novom Sadu da zameni za K.Mitrovicu, Zvečan ili Leposavić? Taman posla, takav se još nije rodio. Nema ga ni među onima što se najviše busaju srpstvom. Ni u DSS, ni u Dverima ni kod Šešeljevaca. Nego samo demagogija i kafansko zaklinjanje u patriotske grudi.

Zato je priča o Kosovu završena, ne danas, ne juče, nego odavno.







IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Blejac u kraju!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26936
Zastava Vozdovac
OS
Windows 7
Browser
Chrome 17.0.963.56
mob
Samsung SGH-E590
Како су отишли тако има и да се врате(милом или силом),кад тад. Упоређивати Израел и Србију а тек Косово је смешно. излаел је држава којој се дивим из јединог разлога јер је у стању да по било коју цени брани свој национални интерес. Запитај се мало да ли у Израелу има таквих као ти? Пошто кажеш да си био у Израелу,ја нисам али сам доста читао и гледао шта све Израел ради да заштити свој национални интерес и државу. А наша земља је пуна таквих као ти.

Državu čine ljudi.

Jevreji nikada ne bi napravili državu da se sa sve porodicama nisu spakovali iz udobnih kuća po Njujorku i Kaliforniji i otišli za Ber Ševu, Haifu ili Ejlat.

Da li znaš ijednog Srbina koji će kuću u Beogradu, Nišu ili Novom Sadu da zameni za K.Mitrovicu, Zvečan ili Leposavić? Taman posla, takav se još nije rodio. Nema ga ni među onima što se najviše busaju srpstvom. Ni u DSS, ni u Dverima ni kod Šešeljevaca. Nego samo demagogija i kafansko zaklinjanje u patriotske grudi.

Zato je priča o Kosovu završena, ne danas, ne juče, nego odavno.








Jevreji nikad ne bi napravili drzavu da ne kontrolisu americku vojsku.
IP sačuvana
social share

Realnost je iluzija koja nastaje usled nedostatka alkohola.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46875
Zastava Босна
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 11.0
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
LSV i SPO zajedno u Novom Sadu


Novi Sad -- Gradska izborna komisija u Novom Sadu potvrdila je izbornu listu Demokratske stranke kao prvu, a listu LSV "Novi Sad naša kuća" kao drugu na lokalnim izborima.



Na listi LSV nastupiće i kandidati Srpskog pokreta obnove.

Ta stranka na pokrajinskim i republičkim izborima nastupa na listi "Preokret", koju predvodi Liberalno-demokratska partija.

Potpredsednik SPO Žika Gojković ranije je izjavio da su lokalni izbori "specifični", da u velikoj meri zavise od "međuljudskih odnosa" i da će zato u Novom Sadu SPO nastupiti van "Preokreta".

Obe proglašene liste imaju po 78 kandidata za odbornike, koliko ima mesta u skupštinskim klupama. Nosilac liste DS-a je aktuelni gradonačelnik Igor Pavličić, a sa DS-om su u koaliciji Zeleni Srbije i Reformisti Vojvodine.

Pavličić je rekao da su na toj listi i mnogi ugledni Novosađani, poput rektora Univerziteta Miroslava Veskovića, direktora Odbojkaškog kluba Vojvodina Vase Mijića, boksera Tadije Kačara, rediteljke Jelene Balašević.

Nosilac liste LSV je portparolka te stranke i poslanica u Skupštini Srbije Aleksandra Jerkov. Odbornike u Skupštini grada imaće stranke koje pređu cenzus od pet odsto od ukupnog broja birača koji su glasali.

izvor:b92
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 9 10 12
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.086 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.