Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Vucic vs. Nikolic - politicko oceubistvo u tri cina ili zabava za mase  (Pročitano 3984 puta)
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
Odavno se zna da je Toma Putinov... i da je Selakovic sklonjen jer je ruski covek...  Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 2990
Zastava Srbija
mob
Samsung Galaxy S9+
Po meni ovo nije nista cudno.Po meni Toma je potpuno zasluzio sve sto mu se desilo.Postao je karikatura od predsednika.Pustio je Vucicu SNS i dao mu potpunu vlast u drzavi.Ni jedan potez Vucica on nije hteo da kritikuje.Sa druge strane ostao je nem na napade Vucicevih medija.Jer neko ko ima malo soli u glavi moze da veruje da je Kurir objavio neku vest o Tomi bez pitanja Vucica.

Znaci svaka informacija koja se objavi u tabloidima je strogo kontrolisana.Na primer primetio sam jako davno jednu vaznu stvar.Kad je neki komentar o Vucicu pojavi se gomila botova da brani Vucica.I ako neko napise normalan negativan komentar on dobije na hiljade minusa.I to se redovno desava na bilo koju vest o Vucicu.A kad je nesto negativno o Tomi nema nigde nikoga.

Jos tada je meni bilo jasno da Vucic planira da gurne Tomu u zaborav.Verovatno da je spakovao pricu Tomi - "Tomo ti imas 65 godina i dovoljno ti je.Evo ti neka beda tipa mesto ambasadora u Moskvi i dobice sinovi funkcije."Kao znas Tomo mi bi tebi dali da se kandidujes ali neprijatelji i NATO izdajnici su opasni.Bolje ja da se kandidujem pa ce sve biti super.Naravno teren je spreman pazljivo.

Informer je mesecima pisao kako su svi protiv Vucica.Samim tim postavila se Hamletova dilema - Srbija ili oni.Pod Srbijom se naravno misli na velikog i voljenog vodju a oni su olos i sljam koji zeli da nas unisti.Znaci Vucic je spremao da Tomu gurne niz stepenice a teren se pripremao.

Mislim da je Toma sada konacno shvatio da je obican pion i karikatura.To mu je isto radio i Seselj.Ne mogu da branim Tomu zato sto je to covek koji je lazirao svoju diplomu i doveo svu ovu ekipu na vlast.Da Toma nije dobio Tadica Vucic i njemu slicni nikad ne bi pobedili.Znaci on je odgovoran za sve sto se desilo i potpuno je sve ovo zasluzio.Koliko je ovo sve jadno i bedno svedoci cinjenica da vodja cuti dok njegovi psi laju ceo dan.

Do juce se nije skidao sa televizije a danas je propao u zemlju.Dok on "razmislja" negovi dupeuvlakaci pljuju na najgori moguci nacin Tomu.Zasto?Pa zato sto se prostoj raji mora servirati prica o NATO izdajnicima i slicne gluposti.Toma se mora unistiti po svaku cenu.Probali su da ga miran nacin oteraju a sad ce to ici mnogo zescim i prljavijim metodama.

U sve ovo se javio i dragi Seselj.On se nudi Vucicu i Dacicu kao premijer.Njegova danasnja konferencija jasno govori o savezu Seselj - Vucic i jasno je ko beli dan da je Seselj pion Vucica.Moja pretpostavka je da se Seselj kandiduje da bi u eventualnom 2 krugu podrzao Vucica.Jedino sto smatram da ako bi Seselj kojim cudom pobedio na izborima da ne bi ta saradnja postojala.Jer Seselj je egoista koji definitivno zeli da on bude Vucic umesto Vucica.

IP sačuvana
social share
nema  vise s tobom price prebicu te lice imam iza sebe vojsku Srbija mi klice na mobilnom telefonu obrisi njen broj ako zelim da postedim bedni zivot tvoj.ej riki martine brate shvati me dobices batine

 
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

А у к*ц

Zodijak
Pol
Poruke 34613
Zastava
mob
LG Frizider
Zar nije Toma izasao iz stranke kad je postao predsednik? Smile

Mislim, kako je to dva kandidata iste stranke.....

Nikad vise analiticara po minuti na tv-u. Vrte dve recenice od 8 jutros....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Ko ponese kajace se a ko ne ponese kajace se vise!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 6301
Zastava Nis
mob
Nokia E
Na stranu sve. Toma ima 65 godina, garant ima uslove i za starosnu penziju a ima i dovoljno godina radnog staza. Trebao je da iskuka neko ambasadorsko mesto u Moskvi ili Pekingu da ode tamo da se svrcka po prijemima i da ode mirno u penziju da cuva unuke! Kakvi izbori kakvi bakraci.
Na ovaj nacin pored toga sto je autsajder samo ce da navuce bedu na vrat u vidu otvaranja pandorine kutije, kuca u Bajcetini i imanje, stanovi po Beogradu, kuce njegovih sinova i legalizacije, Dragicina fondacija i jos ko zna koliko prljavstine ima tu da ispliva. Sve to mu ne treba pod stare dane. A i sta je ocekivao, on je izdao kuma sad je kumce izdalo njega sve se placa sve se vaca  Smile
IP sačuvana
social share
„Tromo se vreme vuče i ničeg novog nema, danas sve ko juče sutra se isto sprema."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 2747
Bas to sto si pobrojao je dokaz da je ovo sve samo pozoriste. Toma je sumadijska prevejana dzumara, i ne bi stavio sve sto je "steko" od politike  na kocku ni za jos 5 predsednickih mandata. Dal oce da izvuce jos nesto od Vucica, ili samo kecaju Dacica i Ruse(moj tip), tek cemo videti. Za Ruse je najbolji scenario Vucic za predsednika, Dacic za premijera, jer SPS ima ubedljivo najjace veze sa Rusijom. Putinu bi doslo ko kec na 11 da se pred svojom "rajom" pohvali da je postavio svog coveka na mesto sa najvecim ovlascenjima u Srbiji. Naravno ... prosecan Rus nema blage veze sta se zaista desava u Srbiji. Smile
Poenta je u tome da Vucic verovatno ne sme otvoreno da odhebe Ruse, jer bi mu Putin u jednom saopstenju u kojem bi ga kritikovao verovatno prepolovio rejting.
U svakom slucaju, poenta komendije je da vidis nesto neocekivano, tako da komicarima Vucicevog i Tominog kalibra ne verujem ni kad u podne kazu da je pao mrak. Kratko receno, videcemo mi tu jos iznenadjujucih obrta.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

А у к*ц

Zodijak
Pol
Poruke 34613
Zastava
mob
LG Frizider
Sa te strane kad pogledas vrlo je moguce da je ovi cist spin znajuci njih dvojicu kao kraljeve melodrame.

Kako god, poenta je da Vucic nekako ne pobedi u prvom krugu. Idealno bi bilo uz medjusobnu pljuvacinu njih dvojice.....

Balvan je Toma, uz to sujetan, ne bi zacudilo ni da stvarno tera cist inat uprkos svemu....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


42

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26656
Zastava Restoran na kraju vaseljene
mob
Nokia 6630, valjda
"VUČIĆ NEMA NAMERU DA ZOVE NIKOLIĆA" i ne očekuje Nikolićev poziv jer ga "VIŠE NE ZANIMA"

Kako saznaje "Blic", posle susreta na jučerašnjem prijemu povodom proslave Dana državnosti Vučić i Nikolić više nisu komunicirali. A i tom prilikom su razgovarali samo kurtoazno, bez pominjanja slona u sobi.

Nikolićeva odluka da se ipak kandiduje je šokirala sve u Nemanjinoj 11, uključujući i premijera. Iako je bilo naznaka da se neće predati bez borbe, Nikolić nije nagoveštavao da je raspoložen za otvoreni rat protiv Vučića.

Sada se kontakt "političkog oca i sina" svodi na pismo koje je Nikolić pre dva dana uputio Vučiću, a u kojem je naveo šta sve traži od predsednika SNS da bi se povukao iz izborne trke.

- Nikolić je tražio sve ono što je svojevremeno, kako on to tumači, prepustio Vučiću. Mesto premijera i stranku - kaže sagovornik "Blica" koji je imao uvid u pismo.

Kako saznajemo, Vučića je pogodio Nikolićev gest i to što nije najpre njemu saopštio odluku o kandidaturi. Prema tvrdnjama naših izvora iz Vlade, "Vučić nema nameru da pozove Nikolića", a kako su nam se poverili u njegovom okruženju "i ne očekuje Nikolićev poziv", jer ga "više ne zanima".

Izvor: bljuc.rs

Televisa prezenta:

El diablo trazi svoje a el njinjo je duboko povredjen...
« Poslednja izmena: 16. Feb 2017, 15:03:47 od lerr »
IP sačuvana
social share
“The mind commands the body and it obeys. The mind orders itself and meets resistance.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
mob
I-mate 30 Pro
 Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 28351
Zastava
mob
Nokia krntija
Ako je ovo spin i pozorište, ako su ovo planirali, šta žele da postignu? Šta ovim dobijaju? Objasnite mi molim vas, ja evo ne znam šta dobro po obojicu i stranku može da izađe iz ovoga.

Citat
Na ovaj nacin pored toga sto je autsajder samo ce da navuce bedu na vrat u vidu otvaranja pandorine kutije, kuca u Bajcetini i imanje, stanovi po Beogradu, kuce njegovih sinova i legalizacije, Dragicina fondacija i jos ko zna koliko prljavstine ima tu da ispliva.

A šta, kao Nikolić ne bi imao šta da kaže o Vučiću? Smile

« Poslednja izmena: 16. Feb 2017, 15:53:31 od bookee »
IP sačuvana
social share
onaj kome nije do drkanja bolje neka se bavi politikom
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
mob
I-mate 30 Pro
svaki odnos protaze ucitelj ima tri faze...

ucenje rad i zazlaz...

druga faza moze da traje godinama...
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.085 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.