IN < - Vucic - izmedju stida i straha - >LO
(1/2692) > >> :: Odgovori!
Autor: Anea :
Vučić: Osećam se postiđeno kad me porede sa Đinđićem, poređenja s Miloševićem me plaše

B92    | 01. 08. 2013. - 12:42h | Foto: B92   
Predsednik SNS i potpredsednik Vlade Aleksandar Vučić odgovorio je u intervjuu TV B92 i na pitanje o njegovoj ličnoj popularnosti, kao i o odnosu prema ubijenom premijeru Zoranu Đinđiću.


Vučić u studiju B92
Na pitanje šta misli o tome što mnogi kažu da je "popularniji od Slobodana Miloševića", Vučić kaže da ga to "plaši".
 
- Noć i dan razmišljam o tome šta možemo da uradimo za zemlju i šta ćemo ostaviti iza nas. Želim iza sebe da ostavim trag, da je Srbija nešto modernija i uspešnija evropska zemlja nego što je bila kada smo preuzeli odgovornost - rekao je Vučić.
 
Vučić je rekao i da se oseća "postiđeno" zbog toga što ga neki porede sa pokojnim premijerom Zoranom Đinđićem.
 
- Osećam se postiđeno, jer sam ga kritikovao i bili smo politički protivnici. Ipak, kod njega sam poštovao to što je bio spreman za rizike i odluke. Ko rizikuje taj pravi rezultat - rekao je Vučić na engleskom (He who dares, wins).
 

Izvor: Blic
Autor: cg_ac :
Zanimljiv razgovor, propratio sam...mogoa bi da ide u onu emisiju Transformacija 
Autor: sandra80 :
Ja verujem u njega. Oduvek sam ga simpatisala kao politicara zbog njegovih stavova i misljenja.
Autor: FilipFr :
Stavova koji su nepromenjivi.

Autor: stojkudin :
Citat: FilipFr 01. Avg 2013, 16:50:01

Stavova koji su nepromenjivi.



he he he uvek se setim kako je pricao da ce cim dodje na vlast da mu da dres 

jbg izgleda da je zaboravio
> Odgovori
^ Povratak na viši nivo
>> Sledeća strana