Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 12:13:34
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Glasanje
Pitanje: Koje od predizbornih obecanja je ispunjeno?
objavićemo ugovore sa Fiatom i Etihadom
4.2%  (11)
ukinućemo pretplatu na RTS
5.3%  (14)
struja će biti jeftinija
3.8%  (10)
smanjićemo javni dug
5.7%  (15)
zaustavićemo partijsko zapošljavanje
4.5%  (12)
svaka biografija biće dostupna javnosti
3.8%  (10)
smanjićemo nezaposlenost
6.8%  (18)
pravićemo srpski Mercedes
4.5%  (12)
ukinućemo BusPlus
4.2%  (11)
biće 100 milijardi evra investicija
3.8%  (10)
izgradićemo fabriku čipova za Emirate
3.4%  (9)
izgradićemo kanal Dunav - Morava - Vardar - Egejsko more
3.8%  (10)
Dinkić će biti uhapšen
4.9%  (13)
Karić će u zatvor
4.2%  (11)
bolji život već 2014.
5.3%  (14)
primaću građane jednom nedeljno
4.2%  (11)
Siniša Mali neće biti kandidat za gradonačelnika
5.7%  (15)
nećemo smanjivati penzije
3.8%  (10)
donećemo zakon o poreklu imovine
3.8%  (10)
bolji život već 2016.
5.3%  (14)
objavićemo istinu o rušenju u Savamali
3.4%  (9)
neću se kandidovati za predsednika
5.7%  (15)
Ukupno glasova: 46
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Vucic - izmedju stida i straha  (Pročitano 1066308 puta)
Svedok stvaranja istorije

Kad si u Rimu ponašaj se kao Rimljanin

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 20540
Zastava
Dobro, znaci cekamo da se pojavi neka valjana opozicija, koja danas ne postoji ni u tragovima, jerbo je bolje da ministar vojni bude Vulin, nego da rizikamo sa Boskicemom, Djilasom, Marinikom itd? To je neki generalni zakljucak znaci? Evo, priznajem javno da sam glup ko qrac, jer ne razumem tu logiku. Suvise ste vi momci bistri za mene da bi ucestvovao sam vama u raspravama o politici. Eto, nek ovo bude moj poslednji upis na ovom delu foruma.

Neprepoznatljiv si mi na ovoj temi, a ja i ti se uglavnom na dosta tema slažemo. Ne činimo nas 10 na ovoj temi javno mnjenje, već svi gradjani Srbije. Ako ti je procenat podrške na 7% onda ti kao političar sam moraš da se zamisliš  čekaj gde je moja greška kako da to promenim? Zašto gradjani Srbije više žele da vide Vučića na vlasti ( tipa koji je bušam kao rešeto) nego mene? Zašto se gradjani Srbije koji su protiv ove vlasti ne identifikuju sa mnom? Zašto gradjani Srbije koji su opoziciono nastrojeni nemaju poverenje u mene?

Mnogo je pitanja, imali su 4 godine da ih sebi postave, mesec dana pred izbore je kasno, ali nikad nije kasno za neko buduće vreme...
IP sačuvana
social share
Da li i u političkoj sferi postoji kolonijalno potčinjavanje? Nekome se može i to pričiniti. Ali, kada Šreder ili Bler savetuju vladu, to nikako nije čin najcrnjeg ponižavanja nacije i ruganje žrtvama iz 1999. To nije ni tragična slika države koja je izgubila svako samopoštovanje. Ne, to je manifestacija mudrosti, dubokog političkog uvida i afirmacija realpolitike kakva nije viđena još od vremena kneza Miloša. Srbija je, nema sumnje, na pravom putu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12623
Zastava

I ostaje..lik iz DSSa neka metla neki kurac i Sergej.


Али Сергеј ти је грађанска Србија... Smile
IP sačuvana
social share
What about love?

Overrated. Biochemically no different than eating large quantities of chocolate.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
mob
Samsung 111111
u pravu si..tako da ostaje metla  Smile
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 7150
А СПАС? Зар нам није потребан, као Deus ex machina, СПАС од целокупне изборне понуде у Србији?

Smile  Smile  Smile

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
Ili možda od birača
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Legenda foruma


"I'm not always right, but I'm never wrong"

Zodijak
Pol
Poruke 49711
Dobro, znaci cekamo da se pojavi neka valjana opozicija, koja danas ne postoji ni u tragovima, jerbo je bolje da ministar vojni bude Vulin, nego da rizikamo sa Boskicemom, Djilasom, Marinikom itd? To je neki generalni zakljucak znaci? Evo, priznajem javno da sam glup ko qrac, jer ne razumem tu logiku. Suvise ste vi momci bistri za mene da bi ucestvovao sam vama u raspravama o politici. Eto, nek ovo bude moj poslednji upis na ovom delu foruma.

opozicioni glasac sam - evo svi kazu da sam taf  Smile Smile Ali necu Boska Obradovica igde, necu da menjam postojece istim ili gorim (samo bi se zamenili likovi, prica bi ostala ista, Bosko nudi isto ili jos desnije od postojecih).

Djilas je dobar menadzer. On nije covek za vodjenje jednog drustva. I trgovac da dodam, vec je jednom napravio dil, napravice i opet, a ja hocu da se napravi neki sistem i neki red, sto ce znaciti da ce morati poceti ovde neko nekad da odgovara za svoje postupke, mito, korupciju. A kad napravis dil, nista od toga Smiley I jesam ga glasala, ali za gradonacelnika. Edit - za tu poziciju bi mozga ga i ponovo glasala.

Uvek glasam, nikad ne prezvrljam, uvek neko od postojece ponude i u zavisnosti za sta se kandiduje covek odnosno stranka, a u moju kalkulaciju prilikom glasanja ulazi cak i potreba za tim da u drustvu postoji neka kontrateza vlasti. Daklen, nisam nista od toga sto tebi sad smeta na ovoj temi, ali ipak necu ponudjene u ovom tvom postu da budu vrh drustva Smiley



« Poslednja izmena: 25. Maj 2020, 12:45:12 od krouli »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
АВ добија још један мандат...
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Legenda foruma


"I'm not always right, but I'm never wrong"

Zodijak
Pol
Poruke 49711
naravno kad smo slobodarski narod
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
Наравно. Срби су прсли као народ одавно.
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 7150
Зашто могу да разумем @krouli? Зато што слично размшљам, укључујући гласање на изборима за органе локалне самоуправе, али у обрнутом смеру. Зато сам писао да је највећи проблем опозиције, која бојкотује изборе или се гласно супротставља Вучићу, структура странака у коалицијама, у којима оне понављају грешке претходних експеримената, који су више пута доживели дебакл, изузев 2000. године на изборима за председника СРЈ. Локалне изборе 1996. године изузимам зато што на локалу треба искључити идеологију.

Дакле, када се буду удруживали у сродне сваезе, они који би подржали странку А, али одустају зато што су у савезу са X странком Бошком Обрадовићем, важи и обратно, неће имати тај одбијајући ефекат, већ би синергијом 4 или 5 изборних блокова, од којих би сваки понаособ имао потенцијал за 10% можда и обезбедили већину у Скупштини за састављање привремене, орочене владе, која би добила мандат за промену изборног законодавства и низ других техничких питања око којих буде могућ консензус више од 20 политичких странака. Овако како је сада, управо структуру Савеза за Србију политички опредељени грађани делимично доживљавају као идеалну за Вучића, безопасну, зато што је збир гласова њених чланица мањи од простог сабирања рејтинга сваке странке понаособ.
« Poslednja izmena: 26. Maj 2020, 00:13:50 od Odbojkaš »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 12:13:34
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.099 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.