Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 13:33:17
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Vucic - Izjava decenije  (Pročitano 2958 puta)
Jet set burekdzija


Ko ponese kajace se a ko ne ponese kajace se vise!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 6301
Zastava Nis
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia E
Pa sta drugo i ocekivati od Aleksandra Minhauzen Vucica Smile
IP sačuvana
social share
„Tromo se vreme vuče i ničeg novog nema, danas sve ko juče sutra se isto sprema."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6
mob
Nokia 
A ko u politici ne laže, pa Šešelj je lično više puta otvoreno priznavao da je po nekim pitanjima lagao.  Smile

Naravno i Vučić je lagao takođe.  Smile
« Poslednja izmena: 20. Mar 2010, 01:51:10 od simijon »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6
mob
Nokia 6230
Шкорпи шта је тебе овде толико одушевило да отвориш тему? Па ове изјаве где се међусобно оптужују за сарадњу са ДСом иду од раскола на овамо, било их милион.
Pa to, koliko vise nema kriterijuma.Svi su placenici, svi rade po tudjem nalogu a ne bi ni trebalo da nas cudi, da se Sheki vrati, pa da ponudi svoje usluge DS-u da unisti Tomu Nikolica.
Ako dodas tome, da je dosta clanstva radikala (po mojim internim informacijama ) preslo kod Chanka, ti vidi sta mi sve tolerisemo na politickoj sceni. Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Safari 4.1.249.1036
mob
Apple iPhone SE 2020
Aleksandar HotLips Vucic... aaaa...covek koji govori samo istinu... Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 19852
Zastava Šabac , Srbija
OS
Windows XP
Browser
Safari 4.1.249.1036
mob
Sony 
ma opšte je poznato da svi lažu i muljaju , ali sad je pitanje koliko to ko radi , za koga i zašto....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6
mob
Nokia 6230
ma opšte je poznato da svi lažu i muljaju , ali sad je pitanje koliko to ko radi , za koga i zašto....
Iskljucivo iz licnog interesa. Ako pratis poruke iz 'Bele Ladje', kazem poruke, sve je tacno.
Imaju medije i bitno im je sta da zabalave u javnosti za par glasova.
Stranke su preduzeca za muljanje neukim stanovnistvom. Ovo sto se dogadja, bi se dogadjalo i pod Tomom i pod Vojom i pod Tadicem.
« Poslednja izmena: 20. Mar 2010, 08:02:11 od shkorpion »
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Јер, Они нису Ми.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 16345
Zastava Sirte
OS
Windows XP
Browser
Safari 4.1.249.1036
mob
Nokia 

 Smile
IP sačuvana
social share
Вуковар је коштао хиљаде српских живота – добрим делом управо оних наочитих момака који су 10. марта 1991. у колонама пристигли на Теразијску чесму са Звездаре, Карабурме, Чубуре, Чукарице, и из разних приграђа.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Јер, све до слома „Шездесет осме“ у Београду би се и пролазници на улици умешали у тучу, јачему вичући: „Шта си навалио на слабијега!“
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 19852
Zastava Šabac , Srbija
OS
Windows XP
Browser
Safari 4.1.249.1036
mob
Sony 
pa šta bi drugo i bile stranke , i verujem da će uvek biti suštinski isto bez obzira ko nam je na vlasti , to je nebitno...A kad smo kod bele lađe ona stvarno ima neke bitne poruke , i nije samo komičnog sadržaja , Srećko Šojić bi u današnje vreme mogao da bude odraz u ogledalu mnogih političara , a i celo društvo je prikazano manje više realno onako kako jeste i zato mi se ta serija i dopada....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Јер, Они нису Ми.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 16345
Zastava Sirte
OS
Windows XP
Browser
Safari 4.1.249.1036
mob
Nokia 
Нажалост аца вучић ака минхаузен је имао једну породичну драму....трошкове сам није могао да плати...па сад враћа услугу дужницима....
IP sačuvana
social share
Вуковар је коштао хиљаде српских живота – добрим делом управо оних наочитих момака који су 10. марта 1991. у колонама пристигли на Теразијску чесму са Звездаре, Карабурме, Чубуре, Чукарице, и из разних приграђа.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Јер, све до слома „Шездесет осме“ у Београду би се и пролазници на улици умешали у тучу, јачему вичући: „Шта си навалио на слабијега!“
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6
mob
Nokia 6230
pa šta bi drugo i bile stranke , i verujem da će uvek biti suštinski isto bez obzira ko nam je na vlasti , to je nebitno...A kad smo kod bele lađe ona stvarno ima neke bitne poruke , i nije samo komičnog sadržaja , Srećko Šojić bi u današnje vreme mogao da bude odraz u ogledalu mnogih političara , a i celo društvo je prikazano manje više realno onako kako jeste i zato mi se ta serija i dopada....
Serija nije nesto, ali poruke su fantasticne. Gluma vrhunska, ali celina je lisena humora, jer je to vec vidjeno.
Poruka sa ambasadorom, jasno pokazuje koje su realne veze i koliko se oni mesaju, ali mediji ucine svoje.
Ceca Bojkovic igra fenomenalnu ulogu: Komesarka u cokulama, zivela neki posten zivot, zgrazava se nad sadasnjim stanjem, a zivi u jednom velikom Beogradksom stanu a da se nikada upitala nije: odakle to, koliko to kosta, kakvo je pravo da ona to poseduje a neko nema ni krov da ga ne prokisnjava?
A tek Srecko Shoic, covek koji svaku uvredu koristi za marketing.
Recimo: lider krezube Srbije, a on ce: ako bi svaki treci krezubi glasao za mene, sastavljam vladu. Smile Smile Smile
Predrag Ejdus odlicno igra zhute: paraintelektualac izigrava neku pamet, voli svoju drzavu a mesetari isto koliko i Srecko.
Izgled Srecka, pokazuje kakvi su lideri: brchici a la Hitler, mora da se slusa bez pogovora.
Cak i baba Roska je ziva istina, jer idu kod gatara da si vide buducnost.
Poruka: totalno nesposbni da vladaju, drzava prepustena stihiji, a gatara odredjujesta ce ko da radi. Zaokupljeni samo sobom, podmecu jedni drugima dok zivot tece dalje i bez njih.

Nikolic i Vucic su ti olicenje perverzije. Prave Velike Srbije, kolone izbeglica, razbijaju Beograd i sada odjednom: ma bre, mi smo jeuropa, mi cemo vas bolje karati od zhutih. Smile Smile Smile

Pa vala je vrh ovo sa Shekijem iako ne mora se iskljuciti ta mogucnost. Smile Smile Smile
To bi onda govorilo vise o zhutima nego o Shekiju.
« Poslednja izmena: 20. Mar 2010, 09:11:28 od shkorpion »
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 13:33:17
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.101 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.