Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 2
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: VSS uvažio tužbu Crnogorske Pravoslavne Crkve!  (Pročitano 5432 puta)
Krajnje beznadezan


Dođoh, videh, osvojih!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10979
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.25
mob
Nokia 6300
Citat
visokoumne i duhovne riznice našeg nacionalnog identiteta..



vladika SPC Filaret

Pa šra tu ima loše, sveštenik blagosiljao vojnike pred boj, pa to isto rade i američki demokratski popovi u afganistanu, to je normalno svuda u svetu , a što što pozira sa oružijam, pa to su radili svi naši političari.  Što se tiče CPC, to će vremenom oslabiti, neka su oni dobili odobrenej od VSS, neće imati para da sagrade ijednu crkvu, a čisto sumnjam da će imati kojeg ktitorau Srbiji.
« Poslednja izmena: 11. Jun 2008, 01:22:44 od KGB agent »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 2990
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
Samsung Galaxy S9+
Citat
Jeste, ali nisu onda krivi oni koji su nezadovoljni takvim neozbiljnim odnosom prema svojoj struci. Ne znam ni koju reč da upotrebim zbog specifičnosti posla.

Pre nekoliko godina umrla je nana, babatetka mog muža, unuka sveštenika koji je podigao crkvu u Stopanji, ćerka sveštenika koji je u Stopanji bio paroh 40 godina, sestra sveštenika koji je zbog saradnje sa Nikolajem Velimirovićem ubijen na Banjici 43. Kad je trebalo da je sahrane nema za nju mesta na groblju, novopridošli pop dozvolio na njihovoj parceli da  se sahrani neko drugi. Nađe se nekako mesto ipak, ali pop kasni na opelo, imao je posla u njivi tog dana. Pa mislim stvarno. I onda se čude kad im baš tamo po Stopanji vršljaju sotonjare.

Slazem se.Sta da ti kazem kad je moj cale pre jedno 8 godina zamalo istukao popa jer je pokusao nesto da nas prevari pre sahrane.Sto je najgore to je jedan od najuglednijih popova u sabornoj crkvi u NS.Ima svega kod popova ali sam samo hteo da kazem da to nije samo slucaj kod nas.Kod muslimana na primer imas te njihove muftije koje direktno propovedaju klanje "nevernika" sto je moras priznati mnogo gore od toga sto se desilo u tvom i mom slucaju.  Smile hocu da kazem da su nasi male bebe za ono sto se radi napolju  Smile
IP sačuvana
social share
nema  vise s tobom price prebicu te lice imam iza sebe vojsku Srbija mi klice na mobilnom telefonu obrisi njen broj ako zelim da postedim bedni zivot tvoj.ej riki martine brate shvati me dobices batine

 
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows NT 4.0
Browser
Mozilla Burek
mob
Nokia 
Zbog takvih bih vratila verbalni delikt.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1620
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6;M
Citat
И ај сад назад у рупу из које си измилео  Smile

a ti pricas o policiji i CPC. a sta je sa vojnim helikopterom koji je postavio onu limenu crkvu pod komandom Amfilohija? kakve veze tu imaju vojska i crkva???


Citat
Svuda imas takve u crkvi.U katolickoj crkvi imas gay svestenike i narkomane a znas koliko je to njima zabranjeno  Smile


toga ima i u pravoslavnoj crkvi.

Citat
U našoj zemlji postoji zakon o verskim organizacijama i svako ko ispunjava uslove tog zakona, makar obožavao prašnjavu ponjavu ima pravo da se registruje. Sad drugi je problem što su popovi SPC lenji da se trude oko svoje pastve. Lakše im je da vrše pritisak na ministra nego da se bave svojim parohijanima.

 Smile

Citat
Pa šra tu ima loše, sveštenik blagosiljao vojnike pred boj, pa to isto rade i američki demokratski popovi u afganistanu, to je normalno svuda u svetu

nije normalno svuda u svetu i bas me briga ako ima jos popova koji nose oruzje kao filaret. uostalom i neke vladike SPC su osudile ovakvo ponasanje filareta. ali ti izgleda bolje znas od vladike kako pop treba da se ponasa

IP sačuvana
social share
Edit by ziledin: Potpis uklonjen zbog duzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

нећу жваку 'оћу кусур!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17546
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.27
mob
Nokia ispo iz modu
Citat
a ti pricas o policiji i CPC. a sta je sa vojnim helikopterom koji je postavio onu limenu crkvu pod komandom Amfilohija? kakve veze tu imaju vojska i crkva???


Мајке ти одакле си да дођем да те ишамарам сад ме већ смараш колико си глуп?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.083 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.