Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 23. Apr 2024, 15:07:19
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Vratiti bivšeg ili bivšu  (Pročitano 13731 puta)
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 440
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
mob
Nokia N80IE Black
Aj ne pricajte svasta,ko prica o slusanju istih lazi,trpljenju istih prevara... ja lepo napisah sve zavisi od razloga raskida,pa ako je neko raskinuo sa momkom/devojkom zbog prevare,tu tesko moze biti opet nekog poverenja,ali ako je razlog raskida neka glupa svadja oko necega onda je moguce da dvoje shvate da su reagovali impulsivno i brzopleto,pa kad shvate svoje greske i da se vole,mogu da nastave mirnijim i razumnijim tempom,kakve veze ima dal je veza dotad trajala bas 4 godine ili svega godinu!?
Pozdrav  Smile
IP sačuvana
social share
Uuuuu booooj,krenite junaci sviiiii,kreeeen'te i ne zal'te zivot svooooj,Partizane mooooj,Partizane sada ti pobeeeeeeediiiii,prooooootivniku nek se krv u zilama zaleeeeeeediiiii!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
Želite vratiti bivšeg?

da se želite što prije je moguće vratiti u život i misli bivšeg često nesvjesno radite kritične greške koje mogu ozbiljno pokvariti vaše šanse.

Mnogi nikada neće uspjeti vratiti bivšeg zbog neke glupe uobičajene pogreške koju su mogli izbjeći. Ovo su one najčešće:

-         Prerano ga zovete nakon prekida

-         Proučavate vašu ljubav iznova i iznova, te ponavljate kako ćete umrijeti bez njega

-         Ispričavate se iznova i iznova

-         Govorite svome bivšem kako radi veliku pogrešku

-         Govorite svome bivšem koliko ste usamljeni i depresivni bez njega

-         Iznosite pogrešku ponovno i raspravljate samo kako biste zadobili njegovu pažnju

Jeste li već učinili neku od ovih pogrešaka? Ako jeste to bi moglo ozbiljno pokvariti šanse za pomirbu. Ipak, ne trebate se optuživati jer su ove stvari prirodna reakcija ljudi u situacijama u kojoj se vi nalazite.

Radi se o tome da nas nitko nikada nije naučio i objasnio kako se nositi u ovakvim situacijama. Ovakve stvari se sigurno ne uče u školi, ali na vlastitim se pogreškama najbolje uči, pa ćete znati što treba izbjegavati u budućnosti.

Za vratiti bivšeg postoje mnogo učinkovitiji načini, ali teško ih je napisati jer se svaka situacija razlikuje. Ipak, postoje neki postupci koji dokazano isplate:

-         Povećajte svoju privlačnost. Brinite o izgledu i nikako se nemojte zapustiti.

-         Napravite plan kada učiniti korak i što reći.

-         Unaprijed se pripremite na situaciju u kojoj bi ga mogli slučajno sresti kako ne biste izgledali zbunjeno. Npr. što ako ga vidite s drugom, samog i sl.

-         Razmislite koji su uzroci prekida i realno procijenite može li se veza spasiti.

-         Kada dođe vrijeme iskreno recite da biste htjeli ponovno pokušati, ali bez prenemaganja i očaja.

-         Ukoliko bivši ne reagira dostojanstveno se povucite i tražite novog.

Izvor: Covermagazin
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 25336
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
Ima li pogresnije stvari od vracanja bivsim ? 

Aj dont tink sou ..
IP sačuvana
social share

*Most gods throw dice, but Fate plays chess, and you don't find out til too late that She's been playing with two queens all along. *
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows NT 4.0
Browser
Mozilla Burek
mob
Nokia 
Da je valjao ne bi bio bivši.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Ne predaj se nikad, osim kad moras!

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 3385
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
Nokia N73 ME
Kad se nesto razbije, moze se ponovo zalepiti, ali to ipak nije to  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Tako, tako, tako ... samo plivaj !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10648
Zastava Leva strana kreveta
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
Nokia N97
Ima i to svojih prednosti ... npr. znate velichinu garderobe koju cete joj/mu kupiti za rodjendan ... itd. To je bash zgodno. Smile
IP sačuvana
social share
"Brian: You're drunk.
Stewie: You're sexy."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Ne postoje verovatnoce,postoje samo okolnosti.

Zodijak
Pol Žena
Poruke 902
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
SonyEricsson K750i
cemu sve to.......bilo pa proslo...treba gledati napred i ne osvrtati se ......zivot ide dalje
IP sačuvana
social share
Čovek,sa svim svojim plemenitim osobinama,još uvek u svom telesnom okviru nosi neizbrisiv pečat nižeg porekla.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Just be what you are.....

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 6424
Zastava Belgrade
OS
Windows 2003
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
Samsung S7
Moja zena i ja smo raskidali ....uff.....ne znam broj ...dok smo se zabavljali.Doduse ja sam malo "opicen" ....pa nije ni cudo Smiley
Ne zaista mislim da moze da se sve popravi ako ima ljubavi.Poslednji put kad smo raskinuli ,ja sam sutradan otputovao.......7 meseci se nisam javio.......nista.Imao i devojcice,avanture......bla bla...medjutim....kad sam se vratio......ufff nece valjda baksuz da cita ovo  Smile 
Nista sreli se ....videli se.......ja odlepio.Ona totalno drugacija.....ali sve.Od izgleda pa preko ponasanja drzanja itd.Nema....sta ...odmah pred maticara .....i eto ....sad zivimo fino kao sav normalan svet .......happy end Smile
Smile
IP sačuvana
social share


This is where we hold them!This is where we fight!! This is where they die !! King Leonidas
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 23. Apr 2024, 15:07:19
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.101 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.