Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 09:28:07
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 10 11
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Vraća li se "ndh" ????  (Pročitano 16023 puta)
Udaljen sa foruma
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 759
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
gibanichar
ako je vama srbima bilo gore nego nama hrvatima u jugi
kako ste vi bili za nju a mi protiv
mi smo htjeli van juge a vi ste htjeli u jugu
malo mi se gubi smisao srpske ugrozenosti u jugi
ili ste vi sado mazo volite da boli
IP sačuvana
social share
bokimajk: poraz je kad te druga strana u bitci porazi
a kad ti tvoji narede ovlacenje a druga strana bez borbi zauzme teritoriju to nije poraz Smile
theMadDoGbn:Koliko se sjećam iz istorije, prema Milanovom dekretu lozničanski muslimani su preseljeni u Srebrenicu, a svi do jednoga su poturčeni Srbi. Vidjećeš da su muslimani odatle mahom svijetle kose i plavih očiju.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Inzistiram na gluposti

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 3429
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Nokia n80
Citat
još pola mu se dodaje!
neki ljudi na forumu bi narodno rečeno...utopili u žlici vode

Ja sam vise za zardjale kasike  Smile
Od tebe nisam ni očekivao nešto pametnije.... Smile
IP sačuvana
social share
   
                              geopolitička konoba http://forum.burek.com/bistri-osvrt-i-jos-puno-toga-iz-geopolitickog-foruma-t422565.html
                   
                                Boljkot Slovenki do ulaska Hr u Eu ....Smile
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 926
Zastava Vanuatu, međ' šljivama
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
mob
Nokia 3720c
gibanichar
ako je vama srbima bilo gore nego nama hrvatima u jugi
kako ste vi bili za nju a mi protiv
mi smo htjeli van juge a vi ste htjeli u jugu
malo mi se gubi smisao srpske ugrozenosti u jugi
ili ste vi sado mazo volite da boli


Nismo mi sado-mazo, nego je Jugoslavija teritorijalno koncipirana tako da je jedina drzava u nasoj istoriji u kojoj su svi Srbi bili u istoj drzavi. Svako njeno rasparcavanje ( zahvaljujuci podeli napravljenoj u Jajcu ) znacilo bi da Srbi ponovo zive u pet razlicitih drzava ( tj. ne ponovo, jer u toliko drzava nikad nismo bili razdeljeni ). Ako pogledas realno, najvise Srba je ginulo u Prvom svetskom ratu zarad Srpstva, Srbije i ujedinjenja sa Srbima izvan Srbije, a zatim i u drugom najveci deo korpusa snaga otpora okupatoru dao je srpski narod zarad ocuvanja one drzave. Dakle, dosta se krvi prolilo zbog onoga sto je nazvano Jugoslavija i nije to bas tako lako prepustiti raspadanju.
IP sačuvana
social share
Mene sve rane moga roda bole,
I moja duša s njim pati i grca.


Neću da budem Švabo, u životu i u kinu

Naše će sjene hodati po Beču, lutati po dvoru, plašeći gospodu
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


De profundis clamavi ad te,Domine!

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 2727
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Citat
još pola mu se dodaje!
neki ljudi na forumu bi narodno rečeno...utopili u žlici vode

bulajka....znači nismo tu kuću ni jedni i drugi voljeli...sad smo razdvojeni....i svima super
Čim iz neke stranke se izbaci iz programa pretenzija na drugi teritorij...to je onda konačno...mržnja će sa starima umrjeti...a nadam se mlađi će biti pametniji od nas svih i voditi normalan život.

..............nemoj da se nerviraš Smile


Pobješnjeli maksiću,zar ti ja ovako veselog duha delujem nervozno!? Smile
Citat
mržnja će sa starima umrjeti...a nadam se mlađi će biti pametniji od nas svih i voditi normalan život...
To treba često sebi da govorite.Najbolje i najdelotvornije je izjutra pred ogledalom! Smile Šalim se,naravno! Nadam se i ja! Smile
IP sačuvana
social share
 

Православна вера наша;она је богатство наше,она род,она венац,она похвала.Нећемо те се одрећи љубљено Православље,нећемо те издати веро од отаца нам предана,нећемо одступити од тебе мајко побожности.У теби смо рођени и у теби живимо.У теби ћемо се и упокојити а ако време позове и хиљаду пута за тебе ћемо умрети.
               (блажени Јосиф Вријеније)

Non praevalebunt, non praevalebunt portaе inferni!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 759
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
gibanichar
ako je vama srbima bilo gore nego nama hrvatima u jugi
kako ste vi bili za nju a mi protiv
mi smo htjeli van juge a vi ste htjeli u jugu
malo mi se gubi smisao srpske ugrozenosti u jugi
ili ste vi sado mazo volite da boli


Nismo mi sado-mazo, nego je Jugoslavija teritorijalno koncipirana tako da je jedina drzava u nasoj istoriji u kojoj su svi Srbi bili u istoj drzavi. Svako njeno rasparcavanje ( zahvaljujuci podeli napravljenoj u Jajcu ) znacilo bi da Srbi ponovo zive u pet razlicitih drzava ( tj. ne ponovo, jer u toliko drzava nikad nismo bili razdeljeni ). Ako pogledas realno, najvise Srba je ginulo u Prvom svetskom ratu zarad Srpstva, Srbije i ujedinjenja sa Srbima izvan Srbije, a zatim i u drugom najveci deo korpusa snaga otpora okupatoru dao je srpski narod zarad ocuvanja one drzave. Dakle, dosta se krvi prolilo zbog onoga sto je nazvano Jugoslavija i nije to bas tako lako prepustiti raspadanju.
znaci samo da ste na okupu pa makar za rucak bila govna
ili vas jebe velicina
IP sačuvana
social share
bokimajk: poraz je kad te druga strana u bitci porazi
a kad ti tvoji narede ovlacenje a druga strana bez borbi zauzme teritoriju to nije poraz Smile
theMadDoGbn:Koliko se sjećam iz istorije, prema Milanovom dekretu lozničanski muslimani su preseljeni u Srebrenicu, a svi do jednoga su poturčeni Srbi. Vidjećeš da su muslimani odatle mahom svijetle kose i plavih očiju.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 926
Zastava Vanuatu, međ' šljivama
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
mob
Nokia 3720c

Pa da si malo bolje upućen....ali nisi pa lupetaš.....Hrvatima je vjera također bila branjena, Božić, crkva i svi blagdani... da ne spominjem komunističke zločine nad svećenicima...Na pogrebu nije smio bit svećenik jer si bio nepoželjan

A ako te nekakav krmmak nazvao ustašom iz zajebancije letio si na par godina...tako preventivno.. Smile Smile

Zločini su se dogodili u ndh...i to nitko ne osporava....poslje su se dogodili zločini predvođeni ljudima koji imaju razmišljanje više manje kao ti.....(velikospka ideja...sva sreća...je propala odnosno nema budućnosti...na tvoju žalost)


Danas smo posebne države...zašto nešto ne uradiš za svog seljaka osim što kukaš na forumu o četnicima,ustšama i partizanima.......organiziraj prosvjede, javne tribine, kako brendirati proizvod Srpskog seljaka, gdje ga plasirati, digni kredit, osnuj zadrugu D.d, D.o.o pa pomozi malo...........ili plači da su ti drugi uvjek krivi Smile

Ne bih rekao da je Hrvatima zabranjivana veroispovest kao Srbima. Tu se ne mozemo sloziti. Pre svega, jer su brojni slovenacki funkcioneri, koji su bili najveci Titici uz Tita, ipak postovali, makar iz tradicije, katolicku crkvu, a zna se da je Vatikan oduvek podrzavao svaku ideju koja je uperena protiv pravoslavlja.
Primera radi,kako to da je samo cetnicka emigracija planirala atentat na Tita, a koliko je meni poznato, ustase su se samo bazirale na paljenje sume i na cekanje da drug Stari odapne?



Sto se seljastva u Srbiji i poljoprivrede konkretno tice, ja sam na Poljoprivrednom fakultetu, i radim po tom pitanju mnogo vise nego sto ti mozes da pojmis. Ali, ne moze sut s rogatim da se bori, niti je ikad mogao. Moze samo da pokusava. I uopste, nije poenta u zadrugama, poenta je u tome da nase glavesine dopustaju vama i Slovencima stvaranje monopola na otkup robe. To nema veze sa poljopriovredom. Vec sa makroekonomijom, politikom i debelim kriminalom.
IP sačuvana
social share
Mene sve rane moga roda bole,
I moja duša s njim pati i grca.


Neću da budem Švabo, u životu i u kinu

Naše će sjene hodati po Beču, lutati po dvoru, plašeći gospodu
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 926
Zastava Vanuatu, međ' šljivama
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
mob
Nokia 3720c

znaci samo da ste na okupu pa makar za rucak bila govna
ili vas jebe velicina

Tacno tako. Lakse je jesti govna okruzen velikom porodicom jer znas da ce kad tad da se izvuces iz tog stanja, nego jesti tortu sam, kad ti sva celjad pomru.

Sto se velicine tice, mislim da je vas oduvek jebala srpska velicina. Na svim poljima ste napravili kompleks vise vrednosti jer se upinjete da dokazete da ste bolji od nas i veci evropejci. Primera radi, Hrvatska medju prvim drzavama u Evropi proglasava epidemiju pticjeg gripa, a navodno, ga odmah uspesno iskorenjuje. Nije bilo ni g od gripa. Poenta je da ste hteli da se dodvorite Evripi kako ste kadri da se borite sa tim. Jadno i pateticno.
IP sačuvana
social share
Mene sve rane moga roda bole,
I moja duša s njim pati i grca.


Neću da budem Švabo, u životu i u kinu

Naše će sjene hodati po Beču, lutati po dvoru, plašeći gospodu
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
ajmo curice, ajmo decaci... Smile


sve sto je moglo da se kaze je receno, ostalo je samo medjusobno podbadanje i prepucavanje  Smile
« Poslednja izmena: 28. Avg 2008, 12:53:37 od Belgrade »
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 10 11
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 09:28:07
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.072 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.