Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 23. Apr 2024, 08:27:35
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 12
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Vraća li se "ndh" ????  (Pročitano 16107 puta)
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 160
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.52
budala je bilo i bice... dobra vecina nemaca >90% se odreklo nacizma i mrzi ga ... dok ono sto je lose pristalica kod nas na balkanu pogotovo u Srbiji i Hrvatskoj ima sve vise.......ono sto je najgore te iste budale se prepucavaju i za sebe tvrde da su patrijote a ne nacisti i ljudi puni mrznje..... a jadne drzave nesmeju ili nisu spremne da takve propisno sankcionisu (goli otok?)
« Poslednja izmena: 21. Avg 2008, 03:38:17 od reb0rn »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1882
Zastava Šeher Banja Luka
OS
Nepoznat
Browser
Opera 9.50
I zanima me sto tita stalno spominjes u negatiwnom kontekstu,copawac owo ono,pa ako su srbi bili ogromna wecina u partizanima wrlo lako su ga mogli i smjenit,zar ne?i fakat ne kriwit druge,nego preuzet odgowornost za svoje lose postupke i politike...i swati da je drina wjekowima bila granica srpske drzawe...no hard feelings
IP sačuvana
social share
Prvi ćemo zaratiti sa došljacima iz svemira.
Dusan  Kovacevic, dramski pisac (Blic) Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


I Express My Uniqueness

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 11691
Zastava Lost Heaven
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.51
mob
Nokia N70
pa ako su srbi bili ogromna wecina u partizanima wrlo lako su ga mogli i smjenit,zar ne?

Da,Srbi su bili velika vecina u NOR-u...  Smile
IP sačuvana
social share




Euphoric Vibes Episodes
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 15462
Zastava Zagreb - Republika Hrvatska
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.27

Ajmo polako! Ko je ono 1918. molio za ujedinjenje...  Pa napravili smo vam države i iste oslobodili šta još hoćeš? Da kao pojedini pitaš kako nas pored tolike izgibije još ima... Ima...  I biće dok je ponosa i Krsne Slave!!!!!


:smajlikojisetolikoispovracaoda sadsamorigaonakoupraznoistenje :

Izvor: link

Kao dokazani graditelji sada imate priliku da gradite sebi svoju pa izvolite  Smile
IP sačuvana
social share
Duh Sekire: Ја да сам се питао сада би у Загребу биле рекламе на ћирилици, и још бисте се извињавали што нисте имали више да вам узмемо - link
Reply by nikola34: @x#%§!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 9605
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
I zanima me sto tita stalno spominjes u negatiwnom kontekstu,copawac owo ono,pa ako su srbi bili ogromna wecina u partizanima wrlo lako su ga mogli i smjenit,zar ne?i fakat ne kriwit druge,nego preuzet odgowornost za svoje lose postupke i politike...i swati da je drina wjekowima bila granica srpske drzawe...no hard feelings
Pa jel' nisu Srbi bili ogromna vecina u NOB, sto bi ga menjali kad su bili zaludjeni bratstvom i jedinstvom svih nam naroda i narodnosti, a Tito se nametnuo kao veliki vodja... evidentno je da su Srbi bili najveci mazohisti i ponajmanje od svih ostalih su gledali svoj nacionalni interes, al' to je vec nas problem...
Sigurno je da su se za tih pedesetak godina najvise odrodili od svog izvornog etnosa zarad jugoslovenstva, pa u popisima stanovnistva se zna da su se najvise Srbi izjasnjavali Jugoslovenima, pa i muslimani.
To da je Drina vekovima bila granica izmedju Srba s obe strane ne stoji, mozda je bila nekakva granica sandzaka i nahija u vreme Turske okupacije i za vreme Austro-Ugarske kad su se iscrtale ove moderne karte, za nas ce Drina vazda biti spona, a ne granica, valjda ti je to jasno!  Smile
« Poslednja izmena: 21. Avg 2008, 12:35:01 od Srpska Sparta »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1882
Zastava Šeher Banja Luka
OS
Nepoznat
Browser
Opera 9.50
Kako to?bosna u srednjem wjeku je bila posebna i nezavisna drzawa,u turskoj poseban pasaluk,u austro ugarskoj posebna administratiwna jedinica,eh jedino u periodu izmedju dwa svjetska rata su je podjelili izmedju srba i hrvata,u 2svj.ratu je bila gotowo cjela u sastawu ndh,a u okviru sfrj posebna republika,a i danas je hajd da kazemo u svojim granicama ali kao svojewrstan protektorat...i siguran sam da je u njoj nekad ziwio jedan narod sa tri wjere...ej spartanac de mi nadji podatak kad je bosanska prawoslawna crkwa usla u sastaw srpske i de mi to malo objasni,nisam bas pametan za te stwari?
IP sačuvana
social share
Prvi ćemo zaratiti sa došljacima iz svemira.
Dusan  Kovacevic, dramski pisac (Blic) Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Ko ponese kajace se a ko ne ponese kajace se vise!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 6301
Zastava Nis
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Nokia E
je vraca se sutra se dizu nove zastave na koplja novi ustav,vlada....dajte ljudi jeste normalni prestanite vise s tim pricama
imate sva obelezja ndh zar ne? ili treba da te podsecam malo si pozaboravljao istoriju! i imate etnicki cistu zemlju! jel treba jos da nabrajam Smile

Jel se sjecas ti dnevnika rts-a kad kaze da ce za par dana biti zavrsen drzavni udar u Hrvatskoj i da ce "nelegalno" otcjepljenje biti ponisteno? Sta bi sa tim ?  Smile Smile

Pa jesi ti stvarno toliko bezobrazan da mislis da je volja 90% biraca obicna sasa po kojoj bi se ti i takvi ispisali? Ne pasu ti AVNOJ granice? Pa sto se niste borili na zasjedanju AVNOJ-a za drugacije? Sada bi ti palamudio ovo ono krivi hrvati - znas kako zovu ljude koji stalno krive druge i ne prihvacaju svoju odgovornost? Kukavice!
ti bi trebao da ides kod cika doktora da ti pogleda malo glavu, ja nisam spominjao nikakva odcepljenja nikakav rts i nikakav avnoj o cemu trabunjas ti?????
tema je Vraća li se "ndh" ???
ja sam rekao: imate sva obelezja ndh zar ne? ili treba da te podsecam malo si pozaboravljao istoriju! i imate etnicki cistu zemlju! jel treba jos da nabrajam Smile

I onda ti meni lupetas tu neke gluposti cisto reda radi da lupnes nesto, to zdrav covek ne radi Smile

AKo treba postavicu indentifikaciju NDH sa republikom 'rvatskom, videcete da nema bas nikakve razlike osim sto onog u nem a na zastavi ali zato ga ima na svim skupovima od preko 2 coveka!
IP sačuvana
social share
„Tromo se vreme vuče i ničeg novog nema, danas sve ko juče sutra se isto sprema."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 9605
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Kako to?bosna u srednjem wjeku je bila posebna i nezavisna drzawa,u turskoj poseban pasaluk,u austro ugarskoj posebna administratiwna jedinica,eh jedino u periodu izmedju dwa svjetska rata su je podjelili izmedju srba i hrvata,u 2svj.ratu je bila gotowo cjela u sastawu ndh,a u okviru sfrj posebna republika,a i danas je hajd da kazemo u svojim granicama ali kao svojewrstan protektorat...i siguran sam da je u njoj nekad ziwio jedan narod sa tri wjere...ej spartanac de mi nadji podatak kad je bosanska prawoslawna crkwa usla u sastaw srpske i de mi to malo objasni,nisam bas pametan za te stwari?

Pa ja necu iznova da potvrdjujem svoju kompetenciju za teme na kojima ovde ucestvujem, za to nema potrebe, ne mislis valjda da mozes meni poturati pricu kako su Srbi od nekog nepostojeceg naroda oteli sopstvenu crkvu, a mozes naci i objektivne karte stranih autora da bi iskljucio subjektivnost i videces da Drina nema ama bas nikakve veze kao striktna granica izmedju dve srpske zemlje kako ti to pokusavas da predstavis, a granice su relativne i cesto ih nazivaju oziljcima istorije, ajd' zdravo!
« Poslednja izmena: 21. Avg 2008, 14:09:32 od Srpska Sparta »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 583
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
je vraca se sutra se dizu nove zastave na koplja novi ustav,vlada....dajte ljudi jeste normalni prestanite vise s tim pricama
aj vi javno osudite Tomsona... makar! Moja familija je stradala po Kozari, Grmeču i Jasenovcu i jako se plašimo njegovih pjesama. Nemoj reći da ga niko ne sluša... Odrcite se pjesme Jasenovac i Gradiška Stara. ... Javno... al svi koketiraju...

Da ne bude zabune ne slušam tompsona ali
moram priznati da se mi jako bojimo vaših tenkova i minobacača
e sad šta je opasnije to ti ocijeni
a ja ču ga prvi osuditi ako i jedan od vas osudi bombardiranje vukovara ili npr paljenje guma u dubrovniku
ili granatiranje karlovca ili siska ili novske ili klanja ljudi u saborskom itd itd itd itd
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 583
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
je vraca se sutra se dizu nove zastave na koplja novi ustav,vlada....dajte ljudi jeste normalni prestanite vise s tim pricama
imate sva obelezja ndh zar ne? ili treba da te podsecam malo si pozaboravljao istoriju! i imate etnicki cistu zemlju! jel treba jos da nabrajam Smile

Jel se sjecas ti dnevnika rts-a kad kaze da ce za par dana biti zavrsen drzavni udar u Hrvatskoj i da ce "nelegalno" otcjepljenje biti ponisteno? Sta bi sa tim ?  Smile Smile

Pa jesi ti stvarno toliko bezobrazan da mislis da je volja 90% biraca obicna sasa po kojoj bi se ti i takvi ispisali? Ne pasu ti AVNOJ granice? Pa sto se niste borili na zasjedanju AVNOJ-a za drugacije? Sada bi ti palamudio ovo ono krivi hrvati - znas kako zovu ljude koji stalno krive druge i ne prihvacaju svoju odgovornost? Kukavice!
ti bi trebao da ides kod cika doktora da ti pogleda malo glavu, ja nisam spominjao nikakva odcepljenja nikakav rts i nikakav avnoj o cemu trabunjas ti?????
tema je Vraća li se "ndh" ???
ja sam rekao: imate sva obelezja ndh zar ne? ili treba da te podsecam malo si pozaboravljao istoriju! i imate etnicki cistu zemlju! jel treba jos da nabrajam Smile

I onda ti meni lupetas tu neke gluposti cisto reda radi da lupnes nesto, to zdrav covek ne radi Smile

AKo treba postavicu indentifikaciju NDH sa republikom 'rvatskom, videcete da nema bas nikakve razlike osim sto onog u nem a na zastavi ali zato ga ima na svim skupovima od preko 2 coveka!
NDH se već vratila
država je
hrvatska je
i nezavisna je
za razliku od onog šta je bilo od 41 do 45
kada niti je bila država niti je bila nezavisna niti je bila hrvatska jer nije bila država svih hrvata kada je velik dio svoj stav prema njoj izrazio odlaskom u partizane
a daj molim te napravi usporedbu između tzv ndh i RH
posebno te molim na osvrt o rasnim zakonima
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 12
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 23. Apr 2024, 08:27:35
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.073 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.