Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 06:11:11
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Vozovi sporiji nego u 19. veku  (Pročitano 3409 puta)
Udaljen sa foruma
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 482
OS
Linux
Browser
Mozilla (Ubuntu-feisty)
И шта је министар урадио да поправи стање у железници?!
postavio svog coveka, da i dalje nista ne radi.
sada bar ima logicno objasnjenje zasto nista ne valja.
samo jos da objasni sta treba da se uradi da bi nesto i valjalo.
kada, kako, cime, zasto???

pa majku mu, tome ministar i sluzi. ne da ukazuje na probleme, vec da ih resava!
 Smile

ali, ok, zbog takvih ta njihova koalicija pada u ocima naroda i pored kvalitetne demagogije.
IP sačuvana
social share
hebi se nadrkani.
jeste, shvatio si.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


hm...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1557
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
mob
SonyEricsson k750i
A kako sam nekad voleo vozove(vlakove)...  Smile
И шта је министар урадио да поправи стање у железници?!
Rekonstruisali zeleznicku stanicu u Cacku  Smile  ,oni koji nisu videli ne mogu ni da zamisle kako je to izgledalo ranije...
IP sačuvana
social share
"Too weird to live, and too rare to die."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Nemam ništa, al' za Srpsku dajem sve!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 10242
Zastava Pale - Republika Srpska
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.8
mob
Samsung S7220
"komplex od prkosa" Smile Ova izjava da nije tragicna, bila bi komicna.  Smile

Pazi, nije to u pitanju ... poenta je da zbog zatucanosti pojedinaca iz Srbije, oni napredniji ne mogu da se pokazu u pravom svetlu ... a sto se prkosa tice, heh svaka budala moze da prkosi, to bar nije tesko  Smile  Smile

 Smile
cek ti sebe svrstavas u ove naprednije!?

apsolutno Smile
Kako to da su odjednom napredniji ugrozeni prkosom budala... idi molim te... Koliko vidim, ovdje jedino ti prkosis, a teorije su ti prica za malu djecu...

Sto se ovoga tice, ja znam da neke od vas istina i te kako boli, ali to nije prkosenje, to su cinjenice.
Vidim tebe su mnogo pogodile izjave pojedinih clanova foruma, pa si se nasla ili nasao potpuno zgranjen. Eto zbog izjava nacionalista na bureku ti ne mozes da napredujes i ne mozes da imas milione kao neki... pa si se uhvatio-la prosipanja pameti koju na srecu ovdje niko ne treba. Ne dao mi bog da sam "toliki" optimista i borac, a tek provokator i sijac prkosa...

PS Kakve crne cinjenice!? Jel znas sta je cinjenica? Ah da to si ti sve dokazao-la na sudu...
« Poslednja izmena: 22. Okt 2007, 22:23:02 od vlado85 »
IP sačuvana
social share


Svi kalendari drevnog naroda Maja završavaju se za dvije i po godine, kao da svijeta posle toga neće ni biti...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Ko ponese kajace se a ko ne ponese kajace se vise!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 6301
Zastava Nis
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.8
mob
Nokia E
Najvise mrzim kad mi se neki malecki ljudi mesaju u drzavu a ne zive u njoj! Rekonstrukcija zeleznice je jako skupa stvar narocito kod nas gde treba odraditi sve od pruga do lokomotiva vagona i stanica znaci sve. Dizel lokomotiva nova kosta nesto malo preko 2 miliona dolara o cemu mi dalje da pricamo. I besmisleno je pominjati francusku nemacku japan ili usa gde ljudi imaju odredjeni nivo svesti za negu i upotrebu zeleznice kao prevoznog sredsva kod nas su se vozovi oduvek tretirali kao najjevtinije prevozno sredstvo (u prevodu) za sirotinju seljake studente i radnike, dok na zapadu to nije slucaj i tamo debelo kostaju karte za IC i expresne vozove. Jednostavno za tako veliki poduhvat ova drzava nema para!!!
IP sačuvana
social share
„Tromo se vreme vuče i ničeg novog nema, danas sve ko juče sutra se isto sprema."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 1826
Zastava srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.8
mob
Apple k750i
Gde mu je voz iz Svedske,30 god.star,a milione kosta? Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 482
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.8
Najvise mrzim kad mi se neki malecki ljudi mesaju u drzavu a ne zive u njoj! Rekonstrukcija zeleznice je jako skupa stvar narocito kod nas gde treba odraditi sve od pruga do lokomotiva vagona i stanica znaci sve. Dizel lokomotiva nova kosta nesto malo preko 2 miliona dolara o cemu mi dalje da pricamo. I besmisleno je pominjati francusku nemacku japan ili usa gde ljudi imaju odredjeni nivo svesti za negu i upotrebu zeleznice kao prevoznog sredsva kod nas su se vozovi oduvek tretirali kao najjevtinije prevozno sredstvo (u prevodu) za sirotinju seljake studente i radnike, dok na zapadu to nije slucaj i tamo debelo kostaju karte za IC i expresne vozove. Jednostavno za tako veliki poduhvat ova drzava nema para!!!
ok, i, sta nam je ciniti?
koja je uloga ministra Ilica u celoj prici?
da nam ponovi isto sto i ti i ode kuci sa 5k eura platom?
neka, to mogu i..samo mi savetnik zbrlja neki polu-tacan odgovor i gotovo.
dakle?
IP sačuvana
social share
hebi se nadrkani.
jeste, shvatio si.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Ko ponese kajace se a ko ne ponese kajace se vise!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 6301
Zastava Nis
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.8
mob
Nokia E
On treba da smisli odakle ce da stvori pare ako mene pitas, zato mu ovaj narod daje platu da resava probleme tog istog naroda, posto si me citirao!
IP sačuvana
social share
„Tromo se vreme vuče i ničeg novog nema, danas sve ko juče sutra se isto sprema."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 8848
Zastava Србија - Београд
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.8
Железница је срамота Србије као и многе друге ствари!

Нажалост не зависи све од новца већ и од руководства...
Не зависи од новца одлука да се вагони боље очисте или нешто слично...

Као народ смо још увек прљави и неспособни да бринемо о свом окружењу...

IP sačuvana
social share
Srbe treba staviti van zakona. Tu je sudac i overšitelj svaki onaj koji je i bjesnom paščetu. - Ante Starčević
U slučaju sukoba sa Srbijom nakon aneksije Bosne i Hercegovine Srbe treba masakrirati i proterati iz Hrvatske. - Josip Frank
Srbi u Hrvatskoj su Cigani, Vlasi i bog zna što, koji su s turskog koca utekli nama. Srbi su dakle Vlaški nakot zrio za sikiru. - Stjepan Radić

Tuđmanov cilj je bio rat po svaku cenu. Po tom njegovom konceptu trebalo je da Srbi nestanu iz Hrvatske - Josip Boljkovac, bivši ministar policije Hrvatske
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4;M
mob
Nokia 
Železnica je opterećena nepotrebnim ljudima naviklim da slabo rade i da svoje male plate dopunjavaju muljanjima i sitnim krađama. Neophodno je da se ceo sistem da u ruke gazdi da bi se stvari sredile. Prethodni direktor, dečko sa Studentskog Trga, bio je zaprepašćen kad je ušao tamo i shvatio da bi mu mogli polomiti oba kolena ako pokuša da zavede red. Dok bude državno biće tako isto.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 2595
OS
Linux
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.1
"komplex od prkosa" Smile Ova izjava da nije tragicna, bila bi komicna.  Smile

Pazi, nije to u pitanju ... poenta je da zbog zatucanosti pojedinaca iz Srbije, oni napredniji ne mogu da se pokazu u pravom svetlu ... a sto se prkosa tice, heh svaka budala moze da prkosi, to bar nije tesko  Smile  Smile

 Smile
cek ti sebe svrstavas u ove naprednije!?

apsolutno Smile
Kako to da su odjednom napredniji ugrozeni prkosom budala... idi molim te... Koliko vidim, ovdje jedino ti prkosis, a teorije su ti prica za malu djecu...

Sto se ovoga tice, ja znam da neke od vas istina i te kako boli, ali to nije prkosenje, to su cinjenice.
Vidim tebe su mnogo pogodile izjave pojedinih clanova foruma, pa si se nasla ili nasao potpuno zgranjen. Eto zbog izjava nacionalista na bureku ti ne mozes da napredujes i ne mozes da imas milione kao neki... pa si se uhvatio-la prosipanja pameti koju na srecu ovdje niko ne treba. Ne dao mi bog da sam "toliki" optimista i borac, a tek provokator i sijac prkosa...

PS Kakve crne cinjenice!? Jel znas sta je cinjenica? Ah da to si ti sve dokazao-la na sudu...

Za tebe sam "nasao" Smile

Pazi vlado, mojne da si bukvalista, forum je ogledalo zemlje. Slicni ovim shabanima na forumu, sede i na vlasti ... ne bas kao ovi, ali slicni, rekao-la bih "upgradeovani"  Smile

Znaci za tebe je prkos, sa moje strane, ono sto ceo svet trzi od Srba ... mislim da znas i sam da debelo gresis. Naravno da nisam provokator, ali ne mogu pomoci onima koji se osete prozvanim.

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 06:11:11
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.078 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.