Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 15:15:39
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

TotalCar: Pocetna | Vesti | Specijal | Video | Foto | Test | Akcije | Saveti | Moto
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Vozac kamiona  (Pročitano 2907 puta)
02. Sep 2011, 13:48:06
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 5
Browser
Chrome 13.0.782.218
E ovako.  .  .   u sledecem tekstu cu Vam opisati sta je moje pitanje.  
Imam 19 godina.   Upisao sam GSP Tehnicku skolu za Vozaca motornih vozila.  
Trebam da polozim C kategoriju.  

Sledece.  .  .   
da bi vozio ovakve kamione

( slika je iz igrice ali je jedina prva slika koju sam nasao )
.  .  .   da li je dovoljno da zavrsim tu skolu i da imam C kategoriju, ili treba jos neka kategorija da se polaze, ili nekakvi kursevi, obuke ili tome slicno ? Sta preporucujete, da li pored C kategorije, moze jos neka kategorija da se polozi??
Da preciziram, mislim na transport duzih ruta, tipa : Beograd- Bosna, ili Beograd-Bosna-Hrvatska ili tako nesto ?

Zamolio bih sve ljude koji su strucni ili koji imaju informacije da me upute i da mi obljasne ceo protokol kako i gde se stice najbolje znanje, da li je potrebna jos neka kategorija pored C i kako steci serfitikat ili kako vec da se zove za voznju kamiona duzih ruta ??
Hvala Vam svima unapred ! :)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Flock 2.6.2



ovo ti je tegljač sa polu prikolicom. znači moraš da imaš "C" i "E" kategoriju zbog prikolice.
treba da imaš minimum 23 godine da bi polagao. ako prevoziš opasne materije, treba ti "adr".
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 5
OS
Windows XP
Browser
Chrome 13.0.782.218
Hvala puno na brzom odgovoru !
da li bi mogao da mi kazes sta je "adr" ??
I ako mozes da mi obljasnis po ovom linku
Kod:
hxxp:|| www. vozite. com/novi_zakon_o_bezbednosti_u_saobracaju. html
koje kategorije moram da imam ??

Jel mozes malo opsirnije da mi kazes na osnovu cega te npr neka firma primi za vozaca?? ako si vozac kamiona jel mozes da mi kazes neke situacije,informacije ili tako neke stvari ? :)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Flock 2.6.2
adr sertifikat je sertifikat sa kojim smes da vozis i rukujes opasnim materijama (uglavnom se odnosi na cisterne, benzin i sl.) pogledaj ovde: http://www.spediter.com/modules.php?name=Sections&sop=viewarticle&artid=52&page=2

po linku koji si postavio ( http://www.vozite.com/novi_zakon_o_bezbednosti_u_saobracaju.html ) moras da imas C E kategoriju koju ne mozes da dobijes dok ne polozis za C i dok ne napunis 21 godinu. (greskom sam napisao 23 godine)

firma te primi i ako nemas iskustva, ali vozis sa starijim vozacem dok ne naucis papirologiju i ne steknes malo izkustva u voznji. od nedelju dana do mesec dana.

nisam kamiondzija, malo se razumem u papirologiju.
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 5
OS
Windows XP
Browser
Chrome 13.0.782.218
aha !
hvala za link, pogledacu.

to je link koji obuhvata sada novi zakon za polaganje.

Hvala ti puno na informacijama, znacice dosta !!
ako bude bilo jos nekih pitanja, postavicu ovde.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 5
OS
Windows XP
Browser
Chrome 13.0.782.218
evo jedno pitanje mi je sinulo u momentu Smiley

da li je potrebno imati svoj kamion i kada je prednost imati svoj kamion ?? jel firme obezbede kamion ? ili ima situacija da ti odbiju od plate ako ti daju svoj kamion na uslugu ??
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Flock 2.6.2
nije potrebno imati svoj kamion. uglavnom se radi sa firminim kamionima. 
ako imas svoj kamion, onda radis kao privatni auto prevoznik, a mozes da radis i za neku agenciju koja ti nabacuje poslove.
nema neke velike razlike u zaradi.
najplaceniji posao ti je da vozis sleper u inostranstvo. najgori ti je distribucija po prodajnim objektima (posebno dostava sladoleda).
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 15:15:39
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.09 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.