IN < - Volim... - >LO (1/292) > >> :: Odgovori! |
| Autor: Anea : |
| Hajde... svi znamo sta "ne volemo"... ali .. sta volite? Ja volim da citam. |
| Autor: bobaK_bl : |
| Ja se volim ljubiti - sam sa sobom , pošto se nemam s kim ljubiti... |
| Autor: gagijk : |
| ... да гледам филмове |
| Autor: Anea : |
| Kafu... za dorucak... |
| Autor: bobaK_bl : |
| Volim ovu pjemu od Zeppelin-a http://youtu.be/owmrpWyTdxQ |
| > Odgovori |
| ^ Povratak na viši nivo |
| >> Sledeća strana |