Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 09:32:47
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 18
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Volim ga a on me tera od sebe...  (Pročitano 14279 puta)
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 72
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.2
Njegovi odgovori i kada ih bude...obicno kaze da sam razmazena ...da je on prezauzet, preumoran za moje gluposti...molim vas, tesko sam ga odvukla u grad da popijemo zajedno pice nedavno na godidnjici punoletstva u braku....a meni je to zelja vec godinama...zavlaci glavu u pesak, ne zeli da me saslusa, misli da je apsolutno u pravu...pre te godisnjice samo sam ga pitala ima li me jos u njegovom srcu, i da se dobro preslisa...mislim da se trudio izvesno vreme...al da to ne moze da traje, to je jace od njaga...evo banalne price koja se danas desila a koja me zapravo podstakla da pronadjem mesto u virtualnom svetu i reci utehe, ako to vec ne mogu u realu....
Name pozvani smo bili na rucak kod rodbine...kako smo izaslazili iznosili smo djubre iz stana...tu se nasla lubenica koju je on kupio nedavno na pijaci ali je zahtevao proveru da vidi da li je zrela...njegova kobna greska koju on nije zeleo da prizna. Obrazlozio je to da je hteo da se lubenica odmah konzumira...medjutim ona je ostala tog dana van frizidera i pokvarila se.Pocela je prica bez kraja kako sam ja bezobrazna i da on nece nikada vise da mi kupuje lubenicu..Zna koliko je volim, to je bilo jedino sto je radio za mene...jer vuci je sa pijace do treceg sprata i nije bas lako...mene je pogodilo to sto on ni to ne zeli da cini vise za mene..Naravno, on ljut vratio se kuci, ja kod rodbine. Pozvala sam ga telefonom, htela da ispravimo stvari kako se ne bih tamo pravdala sto ga nema jer bi svima bilo jasno sta se desilo..nije hteo da se javi..pozvala sam cerku koja mu je nekako na silu ugurala telefon...ja sam samo izgovorila  izvini...cula sam samo njegovo gunjdjanje...i nista vise. Kada sam se vratila pitala sam ga da li je prihvatio izvinjenje ili ne, odgovorio je da nije i da nije lepo od mene sto sam mu pokvarila dan i nije otisao kod rodbine...e pa sada recite ko je kome ovde trebao da se izvini i zasto casu i dalje preliva time sto i moje izvinjenje ne prihvata....

« Poslednja izmena: 23. Avg 2009, 00:28:08 od Brokenheart63 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.2
Citat
da sam zena kojoj se mnogi dive a on ponizava

Ово мере да бидне одбрамбени механизам онога који се осећа инфериорним ... и ту мислим на њега а не на тебе да не буде забуне ...

Worst vice is advice како кажу али ... немој да ти се сва размишљања врте само и једино око ''брак по сваку цену''

 Smile
IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 72
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.2
Zapravo..istina je da tako razmisljam '' brak po svaku cenu''...ali mislim da on to koristi, da me ima u saci bas zato sto zna da moze samnom kako hoce a da cu mu ja sve oprostiti...ovako se nista nece menjati ni za njega ni za mene....ako odlucim da stavim tacku bojim se samo ishoda, postoji mogucnost da se on malo otrezni od te samozivosti, stavi prsta na celo. razmisli sta radi i sta mu je dalje ciniti....ili jednostavno otici uveren da ja to bio moj izbor i da ga ja odbijam jer ga ne volim vise....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
Citat
..jer vuci je sa pijace do treceg sprata i nije bas lako..

au...al' se pretrgao Smile

konstatacija iz mog proslog posta i dalje stoji Smile
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 72
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.2
Ma ja sam davno navilka da sve sama radim i da njemu ugadjam bez pogovora..tada je mir u kuci..dok progovorim, trazim pomoc i paznju onda krenu optuzbe kako ne moze on sve, i da radi i da pomaze i da se odmara...ma nije vredno pomena, jedino priznajem, da se sada stvari promene da osetim da hoce da bude pazljiv, nezan, da me milo gleda a ne stalno namrgodjen i ljut digo bi me do neba....ovako hodam kao zombi sa svom tom brigom u glavi i na srcu...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


:)

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 2261
OS
Windows XP
Browser
Safari 2.0.172.39
mob
Nokia 
Nezgodna i teska situacija.Po meni treba da ostanete u braku i ovde ima spasa.Mada je kriza jaka i traje vec dve godine.
Mene zanima kako ste vi ziveli do pre dve godine,kako se ponasao,kakvim vam se recima obracao?Jel uvek ocekivao da vi sve pozavrsavate od obaveza ili je pomagao?
Da li imate ikakvu ideju sta se to duboko u njegovom srcu dogodilo pa se ponasa kao da ne moze da vas gleda ocima?

Ne bih da budem bas direktna i ne morate da mi odgovorite na ovo pitanj ali analizirajte kakv je seksualni zivot?
Iznenada je okrenuo glavu od vas,moze on iznenada i da se vrati vama.Samo koliko cete ga tada voleti i zeleti?
Previse je grub i hladan.A najgore je sto ne zeli da razgovora o tome.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Žena
Poruke 17676
Zastava Belgrade
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.20
 Pazhljivo pratim shta pisesh...Bambina Te pitala jel si sigurna da bash to zhelish....to, isto pitanje je meni postavljeno pre nekih 6-7. god...odgovorila sam da sam sigurna, i da znam shta hocu, a shta ne.

E,shipak sam bila sigurna....sigurna sam bila samo da moja dece ne smeju da budu deca razvedenih roditelja.I, shta sam uradila...ostala sam u braku...birala momente kad shta da kazhem, pazila na sve...i, uvek su bili  ,i sada  sui na prvom mestu  klinci Smile. on...pa tek ja.

Mozhesh li tako da zhivish, i da to kao lichi na neku 'harmoniju'...tako shto Ti birash momente kad cesh shta da kazhesh...i, da opet nije zadovoljan sa Tobom?!


Stim..da ga nagovorish da odete u bracno savetovalishte...nama su kao pomogli...dal je tako Smile Jesu za toliko da nema vredjanja, svadje...znachi tishina je.
 
 

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.2
I još nešto da dodam mojim prethodnim pitanjima, na koje mi nije odgovoreno...

pozvala sam cerku koja mu je nekako na silu ugurala telefon...
Da li misliš da deca ne vide i ne znaju šta se dešava?
Nisu oni mali, jasno je njima sve...

Da li misliš da je za njih ova situacija dobra?
« Poslednja izmena: 23. Avg 2009, 01:46:58 od B@mbin@ »
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 72
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.2
Bicu potrpuno otvorena, svakako trazim pomoc i bitno je da iznosi sve cinjenice na videlo..velika je istina da sam uvek ja volela njega vise nego on mene..tako je bilo od samog pocetka...uvek je meni bilo vise stalo..on se dugo dvoumio....dobro, pokusavala sam da ga razumem, neki se muskarci boje odgovornosti vise nego zene...a i ziveli smo u prokletim devedesetim..zabavljali se 8 godina pre braka...sto znaci skoro ceo zivot zajedno, to sto smo opstali u takvim vermenima i jako nesredjenoj materijalno situaciji govori  da smo se '' kapirali''...da li sto nevolje zblizavaju ljude tada nam je bilo najlepse..rodila nam se devocica...oko nje smo delili koliko toliko obaveze...a onda ja nzatao sunovrat..radio  je takoreci za sicu u propaloj firmi...kako smo se na vencanju zakleli '' i u dobru i u zlu''..ja sam podmetnula svoja ledja..doduse bila sam visprenija i nalazila poslove i van svog redovnog posla...cak sam i njemu namestala ono sto ja nisam stizala da zavrsim..oboje smo programeri...a onda moja druga trudnoca, sobzirom da je bila u 34 i rizicna morala sam da se povucem i dobar deo odlezim ....a onda sam se prvi put oglasila u stilu '' budi musko, snadji se sam i izdrzavaj porodicu''.Posla isplatiivog u to doba (98 god.) vise nieje bilo za struku...detetu smo kupovali po dve banane a mi kao troclana porodica jeli po jednu pastetu za dorucak. Nastalo je nesto sto mi sada prebacuje. Sa zavrsenim fakultetom zasukao je rukave, zavrsio sredju saobracajnu i poceo da radi posao taksiste..napominjem da je i tada imamo alternativu ali j eovo bila linjia manjeg otpora jer vrteci volan mozes da pustis moza na otavu i kada dodjes kuci pijes pivo i gledas fudbal a ne nocima gledati u beskrajne petlje programa koje se izvrsavaju na nepravilan nacin. Bilo kako bilo ja sam ga podrzala mada i sada zna da prebacuje da se on zrtvovao da bih se ja danas igrala inetelektualke...Bila je to zapravo zajdnicka zrtva i dogovor da zaradimo za stan...I tako je i bilo.Posle 10 godina, a pre dve godine kupili smo stan.On je sve to vreme radio nocu...da ne pominjem u ovom periodu seksualni zivot....jer ono sto se desavalo samo o vecim proslavama , kada se deca igraju vani...ili ujutru ako se on ne vrati bas kasno ne mogu tako ni da nazovem...Po uselenju ja sam pocela da dignem glavu i da govorim da bi stvari sada mogle da se promene...imamo stan, kola...situiran zivot..nema potrebe za nocnim radom.Elem, navike se tesko menjaju...postavio mi je ultimatum...''ili ovako radim ovaj posao ili nikako''...odustala sam i ponovo je sve po starom...i ne spavamo u istom krevetu u isto vreme., kada on legne ja ustajem za posao....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 72
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.2
''Da li misliš da deca ne vide i ne znaju šta se dešava?
Nisu oni mali, jasno je njima sve...

Da li misliš da je za njih ova situacija dobra? ''


Narvno da znaju, ja sam danima prikrivala suze, plakala sam ulicama, u autobusu do posla ispod tamnih naocara...a onda sam pukla i navece otvarala flase vina, koje mi je predhodno obecao da cemo ih popiti zajedno i plakala do mile volje....deca su me gledala tuznom...moja je cerka plakala samnom..to sada ne cinim vise ali oni dakle odavno znaju..letos, prilikom neke njegove opaske da on zapravo treba samo deci, ja sam rekla da treba i meni...nas sin me je pogledao tuznim pogledom i izgovorio nesto sto me je jako zabolelo a sto on nije ni cuo...ili se vesto pretvarao ..'' voli on mama tebe''...
Situacija nije dobra, cepka je od uspeha vukovca jedva ove godine skrpila vrlodobar uspeh...za malog bih rekla da je mozda jos zbunjen ili se u potaji nada da ce biti bas onako kako on zeli...prica sa srecnim krajem kao u bajci.
« Poslednja izmena: 23. Avg 2009, 20:09:08 od Brokenheart63 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 18
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 09:32:47
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.073 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.