Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Voleo bih kad bi me neko posavetovao sta da radim  (Pročitano 1873 puta)
08. Mar 2006, 23:38:16
Pocetnik


Pera86'

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 10
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 3200
Imam jedan problem,ali ne znam kako da vam ga objasnim,mislim malo me je blam...
Nadam sa da nije glupo sto vas ovo pitam.
Problem je fizicke prirode,tj. ciste muske seksualne prirode.
Zadnji put kad sam spavao sa poznanicom(vodili ljubav) bio sam napet i nisam mogao da se opustim dok smo to radili,pa neznam zbog cega da li od treme ili od nekog straha nije mogao da mi se digne.A u predigri,tj.kad smo se ljubili sve je bilo uredu,samo sto nije izleteo iz pantalona,ali kad smo se skinuli kao da se postideo...Moze li mi neko reci sta da radim,kako da se oslobodim od tog straha i da li je to uopste od straha ili ja imam neki veci problem sa mojim prijateljem????????? Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 4
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Imala sam momka koji je imao isti taj problem<a sto nije mogao pa nije bio opusten, pa niko nije savrsen, zato samo naprijed tada ne treba ni o cemu da razmisljas! ! ! ! ! ! ! ! ! !

[Edit by Anea: Pisanje teksta velikim slovima [ALLCAPS] zabranjeno Pravilnikom Burek Foruma. Koristite blagodeti formatiranja teksta ako zelite nesto naglasiti!]
« Poslednja izmena: 09. Mar 2006, 00:05:13 od Anea »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Postani ono sto jesi - Nice

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 99
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 
           Mozda ti je "prijatelj" bio umoran od dugog prethodnog pozdravljanja sa sakom Smile Smile Smile
           Izvini, malo sale Smile Ma opusti se, nemas ti nikakav problem, problem imas kada ne mozes da nadjes partnera. To ti se desava kad previse razmisljas, cekas, kada malo vise popijes, kad ti je hladno, a moze i kad se previse uzbudis,... ako nije nista od ovoga onda mu pripomogni malo sakom ili jos bolje neka ti devojka pomogne. Meni se to desilo kad sam probao prvi put, srecom imao sam iskusnu partnerku Smile. Znam da nekome ne deluje ali mojim drugarima med i orasi stvarno rade posao.
           Poenta je da se ne opterecujes, to se mnogima desava i to ne samo jednom, ali ako nastavi da se desava onda je to vec mali problem Smile
             
IP sačuvana
social share
Lukavstvo lisice se zasniva na gluposti kokoske
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 318
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.1
mob
Nokia 
Psiha man... Raspolozenje... Pogotovo ako imate redovan odnos. Mozda kraca pauza i doci ce sve na svoje mesto ;-) Ali pazi, NIKAKO nemoj sledeci put razmisljati o tome i bojati se da se to ponovo desi... jer ce se onda sigurno ponoviti. Prepusti se osecaju, a u tome neka ti pomogne i devojka.
IP sačuvana
social share

Zlo je vrijeme orla naceralo da zimuje medju kokoskama
I like bdsm
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


born to be wild

Zodijak Leo
Pol Žena
Poruke 201
OS
Windows NT 4.0
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia neka tamo
 Smile
hmmm, i mom bivsem dragom se isto to desilo , verovatno si prebukirao mozak pa se samo na mestu na  kom ti nezelis desio off kliik , nemoj to da te bedaci , sve ce biti ok samo mani mozganje kad ides u akcije Smiley sala mala , a da i moj savet ti je ako ti se slucajno to opet desi sa istom tom devojkom, samo joj pokusaj objasniti da si  umoran , veruj mi ni meni nije bilo svejedno kad se to desilo Smiley
pozz i ne se brines sve ce to  narod pozlatiti Smiley ma bice sve ok
IP sačuvana
social share
Never ride faster than your angel can fly...!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 86
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.51
to je od tvoje prevelike zelje za tom osobom to ti je sigurno zabranjeno voce i nemas na dohvat stalno zato ti i jeste posebna i zato ti se to desava, no glavu gore najbolji pokazatelj do sada je da konzumiras jedno dva piva i da ukljucis pomagalo kao obavezno (prstic) pa kad uvidis da mu je vreme da krenes u akciju ti kreni no nesmes puno ni njoj da dozvolis da vodi igru jer to moze da te previse uzbudi i da zavrsis pre nego sto si krenuo najbolje je plus svega ovoga da pokusas umno da je tretiras kao i druge osobe i da je imas stalno onda je siguran dobitak znam da je ona za tebe posebna ali pokusaj da se obuzdas i smiris kad si sa njom.ako u opste u ovom smislu postoje garancije onada ti ih ja dajem jer retko se desava da ja u bilo kom savetu pogresim.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Samo Sloga Srbina Spasava

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 142
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6630
Veruj mi nije to problem,desavalo se i najboljima! Smile
Stvar je u tome sto nisi skroz opusten,sto ti je bitno sta ce reci,kako ces se pokazati, i pod velikim pritiskom malisa se malo uplasi i sramota ga je kad treba da stupi na scenu!
Savet: sto bolje upoznaj osobu,probaj da cugnes malo alkohola da se opustis (ne da se napijes) i ako se i dalje posle ovoga desi onda ti samo preostaje da kazes partnerki da je ostalo na njoj,tj. da uzme stvar u svoje ruke (ako je moguce bolje usta) i samo opusteno nece biti problema veruj mi!!!
IP sačuvana
social share
...on kaze zivela droga,a ja zivio burek...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svakodnevni prolaznik

dajte da uploadamo svoje avatare

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 312
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6630
Udjes u Start/Run/Regedit pa HKEY_LOCAL_MACHINE/SYSTEM/Current ControlSet........
IP sačuvana
social share
I'm going to make him an offer he can't refuse...

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 15462
Zastava Zagreb - Republika Hrvatska
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.53
izgleda da je rampelstilski uspio otklonit kvar pa se ne javlja više...

Znači za sve koji imaju sličan problem treba da  Start/Run/Regedit pa HKEY_LOCAL_MACHINE/SYSTEM/Current ControlSet........
IP sačuvana
social share
Duh Sekire: Ја да сам се питао сада би у Загребу биле рекламе на ћирилици, и још бисте се извињавали што нисте имали више да вам узмемо - link
Reply by nikola34: @x#%§!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.093 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.