Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 17:19:20
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 58
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Vojvođanski autonomaši u podmukloj akciji  (Pročitano 35738 puta)
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 27614
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Mogu samo da maštaju ali to su samo igre malih pojedinaca običan narod nemaveze sa tim,da bi se desilo neko sranje moraju se naći protivnici .Mislim da smo diviljo sazreli i prošli takvih gluposti da nađemo pravu i ispravnu reakciju.Nesmemo im dati povoda da nam se istorija nebi ponovila.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4;M
mob
Nokia 
Meni uopšte ne izgleda naivno. Ako se ne odreaguje divljanja će se pogoršati dok neko ne odreagije burno. Ako se odreaguje Kandićka, Biserko i slični će iskorostiti priliku da pokažu svojim finansijerima da još mogu da truju protiv Srbije. Jasno je da regionalizacija Vojvodine treba da se sprovodi brže, ali to ne znači federalizaciju ili destabilizaciju Srbije. Ovaj incident sa pasošem koji toliko podseća na zastavu Albanije je podrška antisrpskim snagama u pregovoru o Kosovu.

Nije mi milo što se baš Velimir Ilić našao u toj priči obzirom na njegovu slabu reputaciju.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Samo sport spaja ljude a politika ih razdvaja

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 10646
Zastava Srbija, svemir
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 2610
Citat
I vrlo je zanimljivo da Glas ima nekad bolje informacije od čitanijeg Blica.

a ovo su tebi dobre informacije?

ja mislim da je ovo samo jos jedna igrica neke obavestajne sluzbe. vidim da su objavili sluzbini mediji (Glas i Kurir), tako da na njih najvise sumnjam.

a evo je i fotka famoznog pasosa:


Drzava ako ne reaguje veoma ostro prema onima koji su ovo odradili - a siguran sam da su na visokoj lestvici Vojvodjanske politicke scene - pokazace da je nesposobna.
Prvo bi trebalo da se reagovanjem i izjavama jave _Pajtic , Kostres - pokrajinski funkcioner.
A posle,...???? Nece biti doobro u Vojvodini i Srbiji ako ovako nastave budale da pokusavaju da komadaju Srbiju.

Inace koliko god da Velju ne vole i da ga smatraju ( neki cak i budalom ) losim politicarom raspolaze sa mnogo validnih podataka i samo treba da nadje nacin da bude kvalitetniji sagovornik u smislu kulture a informacijama definitivno raspolaze.
Mora Velja da menja imidz ali i sa ovakvim imidzom u Srbiji ga narod voli-bez obzira da li se to nekome svidelo- ali on ide na kartu narodnog -sirovog ali pravog borca.
« Poslednja izmena: 07. Sep 2007, 12:21:17 od stami4 »
IP sačuvana
social share
"Ne vredi se nama boriti,mi isterasmo Turke, a nase nam age i begovi zasedose za vrat .Pobedismo i Nemce i Bugare, a nase nam ulizice slobodu opogane. Nista nam ne vredi kada mi sami dusmane radjamo-ne treba nam neprijatelj sa strane, lakeji ce upropastiti i opoganiti sve . "  Danko Popovic -Knjiga o Milutinu
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


error

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 68
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
mob
LG KS 20
Meni se čini da je taj pasoš odrađen u centru Čačka.

1. Vojvodina nema nigde crveno-crnu boju
2. Taj pasoš je prvi velja isukao, a odmah ujutru sve kvalitetne novine objavile.

Ljudi, Čanak, Kostreš su bitange, ali Velja Ilić je nešto najprimitivnije što je ovu Srbiju zadesilo, a ja ne mogu da verujem da ste vi toliko primitivni pa verujete da je taj pasoš delo bilo koje stranke iz vojvodine, čak je aluzija pasoša na zastavu Albanije.
Igrate se sa jako opasnim stvarima, i region koji je vekovima u miru sa svim nacionalnostima pokušavate da zavadite, prvo Kasa i kompanija, a sada Velja i polupimena mu stranka.
« Poslednja izmena: 07. Sep 2007, 12:54:16 od vinKo77 »
IP sačuvana
social share
copyright 1977-2077, to mi je dovoljno.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
mob
Apple iPhone SE 2020
Hm... moram da priznam da sam i ja to prvo pomislila... Veljina igracka-placka... Smiley
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Ухапсите Младића!

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 4971
Zastava Zemun
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
mob
Motorola V3i
Meni se čini da je taj pasoš odrađen u centru Čačka.

 1. Vojvodina nema nigde crveno-crnu boju
 2. Taj pasoš je prvi velja isukao, a odmah ujutru sve kvalitetne novine objavile.

 Ljudi, Čanak, Kostreš su bitange, ali Velja Ilić je nešto najprimitivnije što je ovu Srbiju zadesilo, a ja ne mogu da verujem da ste vi toliko primitivni pa verujete da je taj pasoš delo bilo koje stranke iz vojvodine, čak je aluzija pasoša na zastavu Albanije.
Igrate se sa jako opasnim stvarima, i region koji je vekovima u miru sa svim nacionalnostima pokušavate da zavadite, prvo Kasa i kompanija, a sada Velja i polupimena mu stranka.

 Smile
IP sačuvana
social share
Vreme je za demonstracije.
- Sreda 20. Februar u 15h studentski protest na Platou kod Filozofskog fakulteta -
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 11186
Zastava t
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.12
mob
Alcatel 258
Citat
Igrate se sa jako opasnim stvarima, i region koji je vekovima u miru sa svim nacionalnostima pokušavate da zavadite, prvo Kasa i kompanija, a sada Velja i polupimena mu stranka.
Векови.... први светски, други, овчара, удба... мађарски сепаратизам, пребијање и силовање оног србина... 54 нахије ил како им се зове оно... а то је све мање од задњих 100 година, а толико је један век...


Citat
1. Vojvodina nema nigde crveno-crnu boju
 2. Taj pasoš je prvi velja isukao, a odmah ujutru sve kvalitetne novine objavile.
А где војводина има 3 звездице? шта војводини означава лав? каква је оно лсд трип застава ...
 да сигурно у чачку је прављен, или у злочиначком штабу... мислим није битно јел злочиначки битно је да српски...  Smile ко је правио да бог да му деца боловала од леукемије...
ако је веља дошао нормално да одговара на питања у вези те јебени концесије... какве су оно теме и провокације биле од оног Усташе? дечко је причао такве глупости бацао се информацијама као нико на свету... углавном то се само ложе, ипак 80% становника је за заједничку србију...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


error

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 68
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
mob
LG KS 20
Prijatelju, to je grb vojvodine. Tri zvezde su srem, banat i bačka. Svaka regija ima svoju zastavu i grb ,pa tako i Vojvodina, a voleli mi to ili ne Vojvodina je regija. A to da je Velja Ilić došao da normalno odgovara, to ne želim da komentarišem. I dajte izbacite tu retoriku ustaše, izdajnici, strani plaćenici. Milošević Vam je pomogao da promenite strukturu stanovništva u Vojvodini, a sada pokušavate da je zavadite.
A 64 županije ili Velika srbija, ja mislim da su ti koji propagiraju to isti ... kao što su mi LDP i Radikali potpuno isti a različita retorika.

I kao što rekoh Kostreš ne zaslužuje da se bavi politikom, ali Ilić ne zaslužuje ni toliko.

Što se tiče ratova, da li si čuo za selo koje se zove Drugovac i toga kako su Srbi poklali celo Srpsko selo (četnici), tako da svuda imas izuzetaka, tako i u vojvodini.
« Poslednja izmena: 07. Sep 2007, 13:23:14 od vinKo77 »
IP sačuvana
social share
copyright 1977-2077, to mi je dovoljno.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1061
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
Vidi komunjarskog pasoša, skroz crven Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1026
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
Stampanje laznih dokumenata je zabranjeno i kaznjivo zakonom.

A,sto se tice ideja o secesionizmu,one postoje kod madjarske nacionalne manjine otelotvorene u nacional-fasistickoj organizaciji "64 Zupanije".Ja ne znam zasto je ova organizacija dozvoljena i zbog cega nase sluzbe bezbednosti ostavljaju po strani ovu potencijalnu opasnost po zemlju,koja je i u samoj Madjarskoj oznacena kao problematicna.
Moze biti i da Cankovi ljudi stoje iza toga,jer je on poznat kao neko ko je sklon podzemnim radnjama(primer je njegov ortakluk u zajednickoj borbi za vlast `90-tih sa dilerom droge Opacicem).
IP sačuvana
social share
Usliši molitve,anđele,dabogda pocrkali dusmani,pa budi andjeo osvete,neka na svojoj koži osete šta znači beda,strah i bol.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 58
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 17:19:20
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.103 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.