Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 23:45:58
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Vojvodjanizacija Srba  (Pročitano 620 puta)
23. Jun 2007, 17:40:47
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 590
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
Zanima me kako ovo izgleda drugima,evo meni ovo jako "smrdi" na pravljenje naroda,prvo Vojvodjanski narod,onda teritorija,evo Vojvodjanska Partija,Vojvodjanska Skupstina a ona zastava ...
Kao neko ko zivi u Vojvodini mene vredja cinjenica da se ona debela stoka od Canka predstavlja kao vodja nekih Vojvodjana ??,o onom Kostresu koji se malo pogubio da nepricamo,a teko ovi Madjari sto se klasno katogorisu kao nacionalna partija,kako bre to u gradjanskom sistemu postoji Madjarska partija (ako izuzmemo cinjenicu da ih mi bolje tretitramo nego Madjarska),i kakva su oni to manjina i gradjanskom sistemu,ako su oni manjine onda je ovo Srpska drzava onda to treba da pise u ustavu,a ne ovako kako kad kome odgovara,dakle sta mislite o trenutnom procesu pravljenje jos jednog naroda.

p.s United State Of Dorcol,Pancevo Republic,Duchy Of Zrenjanin...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
Znam kako ti je. Narod je ziva kategorija, neprestano se razvija i evoluira. U sta ce to ispati zavisi od svijesti tamosnjeg naroda.....
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 21826
Zastava Борча
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Qtek 小米
eizo , мањине никада неће да се војвођанизују, зато што они чувају свој национални идентитет, али Срби су увек били утописти и за време Турака, и у комунизму и у паролама ''братство и јединство'' и сада у овој глобализацији.
Ми смо расадник нових нација и време је да зауставимо ту лошу традицију.

Само Србима бране да буду националисти, а све мањине имају своје националне партије, које су потпомогнуте од стране разних НВО.
Чак и када би Војводина стекла економску независност и живела 10 пута боље од остатка Србије, они ни у том случају не би прихватили укидање покрајине.
IP sačuvana
social share
Z
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1489
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
mob
Nokia 
Citat
Ми смо расадник нових нација

A koje smo pa to nacije "stvorili" (ili mislimo da smo stvorili) ?

Svako ima pravo da se izjasni kako god to želi. Ako se neko oseća kao Laponac ili Eskim, treba mu dozvoliti da se izjasni kao  Laponac ili Eskim. I niko nema pravo da mu objašnjava ili ga uslovljava u tome šta je on i ko je on.

Ukoliko se to zabrani, moralo bi da postoji nekakvo telo ili organizacija koja bi odlučivala koja nacija ili narod smeju da postoje a koje ne. E sada pitanje bi bilo šta ako se neko supotstavi toj organizaciji ?

Nacionalnost bi trebala da bude privatna stvar i lično pitanje jednog slobodnog čoveka.
IP sačuvana
social share
"Cogito, ergo sum"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1026
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
Zanima me kako ovo izgleda drugima,evo meni ovo jako "smrdi" na pravljenje naroda,prvo Vojvodjanski narod,onda teritorija,evo Vojvodjanska Partija,Vojvodjanska Skupstina a ona zastava ...
Kao neko ko zivi u Vojvodini mene vredja cinjenica da se ona debela stoka od Canka predstavlja kao vodja nekih Vojvodjana ??,o onom Kostresu koji se malo pogubio da nepricamo,a teko ovi Madjari sto se klasno katogorisu kao nacionalna partija,kako bre to u gradjanskom sistemu postoji Madjarska partija (ako izuzmemo cinjenicu da ih mi bolje tretitramo nego Madjarska),i kakva su oni to manjina i gradjanskom sistemu,ako su oni manjine onda je ovo Srpska drzava onda to treba da pise u ustavu,a ne ovako kako kad kome odgovara,dakle sta mislite o trenutnom procesu pravljenje jos jednog naroda.

p.s United State Of Dorcol,Pancevo Republic,Duchy Of Zrenjanin...
Niti je Canak veliki igrac,niti je to SVM u pokrajini.Konce u svojim rukama drzi DS.Bez volje i odobravanja DS-a,nista ne bi bilo moguce.Ja se iskreno nadam da ce se ovakva pozicija DS-a promeniti,jer posle ce biti kao sto Balasevic rece u svojoj pesmi:
"Kasno je da se panici,
 Dali smo sansu da se ludilo ozvanici,
 A sad smo prosto zgranuti,kao..."
IP sačuvana
social share
Usliši molitve,anđele,dabogda pocrkali dusmani,pa budi andjeo osvete,neka na svojoj koži osete šta znači beda,strah i bol.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 23:45:58
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.074 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.