Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 13:15:13
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5 ... 563
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Vojvodina - Novi Sad  (Pročitano 453156 puta)
Poznata licnost


PartizanForever!

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 3497
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.1
mob
SonyEricsson 
 Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.51
 Smile Smile

U poslednjoj utakmici 18. kola Meridijan Prve lige fudbaleri Rada i Vojvodine igrali su nerešeno 1:1.

Utakmica je odigrana na stadionu Rada na Banjici. Gosti su poveli u osmom minutu nastavka, a domaći tim je do izjednačenja došao sedam minuta kasnije. Fudbaleri Rada su osvajanjem boda napravili korak bliže ispadanju iz lige, dok su gosti blizu vrha tabele, daleko od timova koji se bore za titulu, ali i relativno daleko od 'zone ispadanja'.

Izvor: b92
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
evo jedna zanimljiva pricica vezana za poslednje kolo gde je Vojvodina ugostila Obilic:
napominjem da ja sa textom nemam nikakve veze,radjeno je samo copy/paste:


Nas 5-orica (i slovima petorica) se uputilo vozom za ns. Osim malog verbalnog sukoba, cimatanja, i sitnog kamenovanja pre pochetka sa trojicom neizivljenih likova koji su to zapocheli skroz bezveze, valjda su kapirali da ako je nas samo 5 da cemo da bezimo od njih trojice, a i valjda su rachunali na pomoc drugara (odma su radili mobilni-klasika ) al dobro i nije ni to tolko bitno jer niko nije stradao. Presudan momenat je bio na pochetku kad su krenuli nervozno da preturaju po dzepovima a ja im samo rekao : “Nemoj sluchajno neko noz da je izvadio” xexe  – na samu rech "noz" nije im bilo dobro uopshte, al nema veze, nismo ni mi bili u fazon da se kurchimo bezveze oko stadiona, jbga nas 5 solo a njih ko zna koliko okolo, hteli smo da izbegnemo frku i da u miru i dostojanstveno stignemo na nashu tribinu. I sve nadalje je proteklo u najboljem redu do trenutka kad smo izashli na peron da sachekamo voz nazad za Bgd koji je trebao da naidje za 15-ak minuta.
Znachi izlecu sa stanice 10-orica slaninara, jure nashu dvojicu i gadjaju ih usput kamenjem, flashama, chashama i ostalim sitnim inventarom al staju na prvom peronu kad su videli da mi nismo pobegli. Zovemo ih na fer rachunajuci da ne bismo loshe proshli, dobili bismo batina realno al dobili bi i oni malo , mislim bolje i to nego otvaranje lobanja kamenjem ili tako neshto nedaboze, ali nisu nas ni chuli jer je izletelo josh njih 10-ak i nastavili da nas gadjaju bogato, i tada krecemo da im uzvracamo onim kamenjem sa shina. Aj shto su nas gadjali nego su rasterali i sve putnike sa stanice. Gde nestade casual fazon o kome se tolko prichalo ?! Ko to zna !
Jedan nash je popio kaldrmu i obilato krvario pa smo morali da palimo , i to u fazonu : "joj Roso izgibosmo", a ja josh ostao poslednji pa kako sam ishao unazad pao sam preko onih shina i odro ruke skroz, i josh mi ispala flajka od 2 litre piva iz dzepa, a i malo sam slab sa kondicijom tako da sam rachuno da ce da me navataju provereno jer sam bash usporavao i usporavao, ali me ne stigoshe iako sam zaostajao jedno 15-ak metara od ostatka ekipice i kamenje mi je letelo oko glave ko kisha oko Kragujevca (xexe), jbga valjda se i oni smorili ili shta vec...
I vec sam video svoju sliku u umrlicama - tragichno stradao pod kishom kamenja jbga 
I dalje mi nije jasno zashto nas nisu navatali i odvalili na ruke kako god su hteli ?!?!
To morate njih da pitate jbga...
Palili smo prema onom groblju preko shina sa sve zastavama i ja sam kapirao gotovi smo, ali uleteli smo u neku sporednu ulicu sa kucama, i shtekovali se u jedno dvorishte sa kamenjem, stolicom, i dve flashe koje smo tu nashli, i chekali ih jbga pa shta nam Bog da...i stigoshe i oni i usledila je opaka scena koja nije bash za opisivanje zbog radi-zashtoa... Uglavnom do direktnog kontakta na ruke standardno nije doshlo, sve je ostalo samo na kamenovanju. I kapiram da nisu smeli da udju u dvorishte jer su znali da nemamo gde da bezimo i da cemo biti primorani da se branimo najbrutalnije, kako god znamo. I znali su da bi bilo pokolja sigurica jer smo se usput i bahato naoruzali…tako da su se ubrzo razbezali zbog paranoje jer sam ih izvalio da su bre neki neiskusni skroz. Mislim, chim oni mene nisu navatali kad sam ostao sam i pustili me da zapalim - sve mi je bilo jasno, a samo shto nisam bukvalno hodao dok sam palio kolko sam u jednom trenutku usporio. Znachi zapalili su i to iako murije tih 10-ak minuta dok je trajala frka nije bilo nigde, ali bash ni u najavi, tek kad smo ushli u voz 15-ak minuta kasnije snimili smo pubove kako trche po stanici...
Jer realno - da je bilo murije ranije priveli bi i nas 100%, izvaljeni samo bili na keca dok smo se vracali na peron, ovaj skroz krvav, mi sa flashama i kamenjem u rukama i u vidno alkoholisanom stanju, jedva dishemo…ma priveli ni nas na keca...
Vratili smo se nekako na stanicu, sa jednom razbijenom facom i to je to od povreda , ostali ni ogrebotine, jedino ja shto sam pao preko tih mrtvih shina  , znachi nisu umeli ni da nas pogode poshteno...adrenalin na nivou, ko nekad, znachi lud’lo u glavi, i ulazimo u voz za BGD srecni shto smo izvukli zive glave jer realno da su nas navatali momci iz bilo koje Bgd grupe na tu foru i u tom broju stradali bi najstrashnije i ne bismo proshli bez minimum urgentnog – al realno !!!
I taman shto sam doshao do vazduha u Indjiji upada murija i skida nas sa voza i privodi. I to samo zato jer su navodno po njihovim rechima, neki maloletnici pali posle frke u NSu i odrukali kako smo zapravo mi njih napali na stanici a oni se jadni branili ?!?!
I da ovaj dechko nije bio sav krvav jer su mu probushili obraz kaldrmom jajarski iz blizine i izbili zub tachno bi mi najebali i pisali bi nam svima prijave. Al sve iz fazona kao nije to “privodjenje” nego samo “zadrzavanje”. Rek'o - pa ako nas niste priveli onda mi odosmo jbga. A ne – kao – morate da ostanete sad ce kolege operativci da dodju iz Novog Sada da date izjave jer ste se tukli tamo (?!?!), i mi ispizdeli skroz, na kraju niko nije ni doshao pa su morali da nas puste posle 4 sata tog "zadrzavanja"…
A u stanici circus , ulazi lik pitamo ga za shta si pao, kaze saobracajka, udario zenu, ja reko pa jel ok sve, kaze : umrla je ?!?!?! 
Ali umrla - znachi ne poginula nego citiram : umrla !!! Bog da joj dushu prosti...
…znachi ne verujemo shta se dogadja…kaze nije kriv i zabole ga…kakva hladnokrvnost sunce ti jbm...nego da se vratimo temi…

Uglavnom zastave (kakve su takve su-xexe) nisu pale, i odlichno smo proshli s’obzirom da ih je bilo 20-ak i da im je prosek godina bio otprilike ko i nash (bilo je par polu-starijih koji su prvi izleteli na peron a ovo ostalo su bili svi mladji realno) jedino sam ja bio matori konj tu xexe 
I ta pricha slaninara, kao - bili su klinci - ne prolazi danas, brate 20 ljudi sa kamenchugama je 20 ljudi pa imali oni 17 ili 25 godina meni to isto dodje...najebo sam u svakom sluchaju kad kamenje krene da leti ! Pa realno jbga !

Normalno, to je samo nash problem shto smo tako neozbiljno krenuli na gostovanje sa pojedincima koji su imali istaknute shalove iako smo znali da je Firma u ekspanziji i da je u toku ta anti-BGD kampanja…jbga naviklo se godinama opushteno u NS…i nema shta da se bunimo…navikli smo da slaninari na ruke ne smeju, i tu je kraj priche…
Slaninari pokazali ste da niste casual a nismo falabogu ni mi tako da nema ljutnje…razumemo se… 
Al rado cemo doci opet u NS iako ispadamo iz lige, chim bude prva prilika, znachi, ne brinite…samo sledeci put bez 20 ljudi minimum vishe ne idemo nikako !
Postade bre ns zajebano gostovanje !

Pozdrav svima i uzivajte...

P.S. i falabogu shto niko od nas vec duze vreme ne sheta nozeve - jer da je neko nedajboze imao noz - stradao bi slaninar bilo koji najstrashnije - jer u takvoj situaciji kad te juri 20 ljudi sa kamenjem zivot ti je ugrozen i naravno da bi iskoristio taj noz da sam ga imao ! Zato eto pouke : i kad je najveca frka nikad ne nosite nozeve jer moze da vam se desi da unishtite svoj zivot u samo par tih sekundi..


znaci kao sto sam rekao copy/paste sa jednog drugog foruma...
koga interesuje link,tu su priv.poruke!
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.52
Vojvodina hrabro u Podgorici

Pomoćni trener novosadske Vojvodine Dragan Vasić izjavio je da njegovu ekipu očekuje veoma teško gostovanje protiv podgoričke Budućnosti u 20. kolu fudbalskog prvenstva Srbije i Crne Gore, jer je domaćem timu pobeda neophodna kako bi ostao u ligi.

Vasić je na konferenciji za novinare rekao da, bez obzira na činjenicu što Budućnost "hvata poslednji voz za opstanak", Vojvodina putuje u Podgoricu da bi se nadigravala i pokušala da ostane neporažena. On je naveo da u timu sigurno neće biti Saše Dobrića i Marka Jovanovića, koji "odradjuju" žute kartone, ali nije mogao da precizira koji će ih igrači zameniti, dodajući da će šef stručnog štaba Zoran Marić tim saopštiti pred sam meč.

"Budućnost je mlada ekipa, kao i mi. Idemo da se nadigravamo, pa neka pobedi bolji. Verujem da ćemo se vratiti neporaženi, a možda i sa
sva tri boda", rekao je golman Vojvodine Damir Kahriman.

Utakmica 20. kola Meridijan superlige izmedju Budućnosti i Vojvodine počinje u 13.30 na stadionu "Pod Goricom". Zvaničnik Vojvodine Dušan Petrović preneo je na konferenciji za novinare čudjenje uprave novosadskog kluba zbog toga što sva službena lica i sudije odredjene za sutrašnji meč dolaze iz Crne Gore.

Izvor: b92
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.52
Užasan teren, izvanredno suđenje Aleksandra Markovića s Cetinja, veći posed lopte Budućnosti, konkretnija igra Vojvodine i velika gorčina na tribinama po završetku utakmice, glavne su karakteristike jučerašnjeg duela pod Goricom. Po šansama, Novosađani su bili bliži pobedi, jer su Milutinović i Buač promašili kolosalne prilike u prvom poluvremenu nakon sjajnih kontranapada. Budućnost se zaustavila samo na nekoliko polušansi i “milion” stihijski ubačenih lopti u šesnaesterac.

Milačić je izveo verovatno najofanzivniju formaciju od kada je trener Budućnosti – sa Zvicerom i Sekulićem kao špicevima, sa Burzanovićem i Đurišićem kao polušpicevima, za vezistima Mugošom i Raičevićem koji su se često ubacivali u napad i ultraofanzivnim Ristom Lakićem na desnom beku. Takva igra nije donela rezultat, pošto je Budućnost bila ranjivija u odbrani nakon kontranapada gostiju nego što je bila opasna u ofanzivi.

Sa samo nekoliko dodira gosti su dolazili u šesnaesterac, a celi stadion video je loptu u mreži kada je Milutinović u 10. minutu promašio sa pet metara na sjajnu asistenciju Vukelje, i kada je Buač pogodio stativu u 35. minutu (izašao sam ispred gola) nakon akcije Vukelje i Kizita. Budućnost je držala loptu duže u nogama, ali ozbiljnije zapretila samo dva puta – Kahriman je u 30. minutu odbranio “slobodnjak” Marka Mugoše, dok je dobar šut Igora Burzanovića u finišu poluvremena, nakon duge lopte Čarapića, okrznuo prečku.

Na poluvremenu, Milačić je uveo Miloša Lakića na desnom beku, a njegovog prezimenjaka Rista “gurnuo” ofanzivnije (izašao je napadač Zvicer). Za nijansu defanzivnijom formacijom nego u prvom delu trener Budućnosti je zatvorio promaju koja je duvala po desnoj strani u prvom poluvremenu, ali njegov tim opet nije bio konkretan u napadu. Iz stihijske ofanzive izrodile su se polušanse Mugoše u 46. minutu (slabo šutirao iz blatnjavog peterca), Burzanovića 76. (odbranio Kahriman) i Lakića u 90. nakon kornera.

U finišu utakmice došlo je do kraćeg sukoba između navijača Vojvodine, koji su bili u boksu na Zapadnoj tribini, i dela podgoričke publike.

Podgorica: Stadion pod Goricom. Gledalaca: 5,000. Sudija: Marković (Cetinje). Žuti kartoni: Sekulić, M.Lakić (Budućnost), Kačar (Vojvodina).
Budućnost: Vujadinović 6, R.Lakić 6, Popović 6, Tatar 7, Čarapić 6, Raičević 6, Mugoša 6, (Šofranac), Đurišić 6 (LJumić), Burzanović 6, Zvicer 6 (M.Lakić 6), Sekulić 6.
Vojvodina: Kahriman 7, Mandić 6, Pekarić 6, Đurić 6, Stošić 6, Nastić 6, Kačar 6,5, Milutinović 6 (Vukobratović), Kizito 7 (Popović), Vukelja 7, Buač 6, (Čović).
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


God is busy, may I help you?

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 41441
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Apple iPhone 3Gs
moze neko da mi objasni zashto je Mihajlovic-Persona non grata medju navijachima Voshe? Smile
IP sačuvana
social share
"Ponekad mi se čini da je najupadljivija odlika liberalizma, koja ga odvaja kako od konzervativizma tako i od socijalizma, stanovište da moralna uverenja u vezi sa ponašanjem koje se neposredno ne upliće u zaštićeno polje drugih osoba ne opravdavaju prinudu."

Friedrich Hayek
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Capricorn
Pol Žena
Poruke 203
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung X 460
Ljudi jeste li videli shta je bilo juche???!!!! Zemun-Vosha !!! Ceo grad su digli na noge!!! Bilo je preterano, Firmashima policija nije smela da pridje, cigle i flashe su letele... I joosh smo ih pobedili!!!!!!!! Smile Smile Smile Smile

jeejjjjjjjj
IP sačuvana
social share
Dum spiro spero- dok dishem (zivim) nadam se!!!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Capricorn
Pol Žena
Poruke 203
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung X 460
najjachi smo!!!! Smile Smile Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Dum spiro spero- dok dishem (zivim) nadam se!!!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


PartizanForever!

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 3497
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.1
mob
SonyEricsson 
moze neko da mi objasni zashto je Mihajlovic-Persona non grata medju navijachima Voshe? Smile

ja mislim zato sto je igrao u Zvezdi!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 7.54
@ CA_ns: ja bas nisam cuo tako isto...  Smile
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5 ... 563
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 13:15:13
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.1 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.