Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 23. Apr 2024, 12:10:45
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Glasanje
Pitanje: Vojvodina ce u buducnosti biti?
nezavisna drzava
41.7%  (10)
u okviru Srbije
58.3%  (14)
Ukupno glasova: 24
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Vojvodina ce u buducnosti biti?  (Pročitano 5930 puta)
Jet set burekdzija


Question everything.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 5329
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
Izvod iz pravilnika burek foruma:
Clan 6.8. Uvređivi i neprikladni potpisi
Zabranjeno je postavljanje sadržaja kojima se vređa javni moral, drugi članovi i krše zakoni Republike Srbije.

Iako se u ovom clanu ne pominje Ustav Srbije eksplicitno (koji bi kao opstiji pravni akt od zakona morao biti pomenut), verujem da je u duhu ovog clana zabranjeno postavljanje sadrzaja koje krsi Ustav Srbije, sto je nedvosmisleno ucinjeno u prvom postu.


Ne brini ti za pravilnik.. Wink


Taman posla da ja brinem, nije mi to pos'o. Ima ko ce brinuti. Smile
IP sačuvana
social share
Deus ex machina.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 4610
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
Citat
Обичног, нормалног човека који има паметнија посла од кривљења политичара за све што му није потаман у животу, заболе 'рац да ли ће да се одлучује у НС или у БГД ... Неке користи од већих надлежности саме Војводине или чак Војводине као државе имаће они који би ту били на власти и неки круг људи који су око њих ... Остали би само видели Курту уместо Мурте.

Тако да ови што се залажу за Војводину као државу су или евентуални будући властодршци и њихова компанија или исфрустрирани јадници са минусом мозга који им омогућава да се надају како би им се живот променио само кад се БГ више не би питао ... Нема трећих  Smile  Smile

e pa vidis - gradjane kojima je do njihovog zivota a ne do centralisticke politike, logicno je da ce biti za decentralizaciju. tu decentralizaciju vlast u srbiji nije sposobna da izvede i logicno je da ce se onda traziti u okviru vojvodine. decentralizacija podrazumeva da u svojoj opstini mozes da utices na stvari koje se ticu tvog zivota: izgradnju, zivotnu sredinu, red i mir...

sta je mene briga da li ce neko kao kostunica sedeti u subotici ili leskovcu i odlucivati o svemu u srbiji i vojvodini

Jedna od najperfidnijih pljački građana Vojvodine jeste „naplata putarine“ na (običnom) putu Novi Sad – Subotica. Ovu „naplatu“ godinama upražnjava javno predeuzeće „Putevi Srbije“, koje je pod direktnom kontrolom Ministarstva za infrastrukturu
« Poslednja izmena: 07. Okt 2009, 18:50:13 od klićo »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
Citat
gradjane kojima je do njihovog zivota a ne do centralisticke politike, logicno je da ce biti za decentralizaciju.

Рекох ја лепо ... нема трећих  Smile Ево хипотетички ... пробудиш се ти једног јутра, а оно спроведена децентрализација ... птичице певају, трава је зеленија, сунце јаче сија, теби је плата већа, људи те више поштују, ниси више угрожена мањина тј Војвођанин кога је Коштуница угрожавао, девојка ти даје кад год ти падне на памет никад није мрзовољна (упс ... прескочи ово последње) ... пробудио си се у земљи дембелији у којој ће све неко друго да уради за тебе ... Нема ни под разно покрајинских политичара који коначно дочекаше да им нико не стоји изнад главе и који журе да надокнаде оно што нису могли док су били ситна риба ...

Citat
sta je mene briga da li ce neko kao kostunica sedeti u subotici ili leskovcu i odlucivati o svemu u srbiji i vojvodini

А који ти смисао ове реченице?
IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 4610
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
Citat
А који ти смисао ове реченице?

centralisticka je politika - centralisticka bez obzira da li se vodi iz belanovice ili iz subotice. ideja vojvodine nije prazna forma, vec sustinska decentralizacija
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan

Ма......

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10661
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.14
mob
Samsung 
У будућности Војводина треба бити део Србије, без икаквих специјалних овлашћења у односу на друге.

Кад се и ако се обави права децентрализација, на локалу ће сви бити исти, од Бачке Тополе, па до Димитровграда.

Не видим по чему је Војводина посебнија у односу на неки други део Србије.

Све што је имала добила је за време комунистичке окупације.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
Citat
А који ти смисао ове реченице?

centralisticka je politika - centralisticka bez obzira da li se vodi iz belanovice ili iz subotice. ideja vojvodine nije prazna forma, vec sustinska decentralizacija

По обичају ... лупиш глупост, кад те неко пита шта је ово ти почнеш да набацујеш још понеку глупост. Још једном те питам, ајде ти као жестоки поборник децентрализације објасни шта си мислио са овом реченицом?

Citat
sta je mene briga da li ce neko kao kostunica sedeti u subotici ili leskovcu i odlucivati o svemu u srbiji i vojvodini

Ти сине нећеш ни како ти хоћеш ... a joш уз то већину времена не знаш ни шта хоћеш  Smile
IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


God is busy, may I help you?

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 41441
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.80
mob
Apple iPhone 3Gs
Не видим по чему је Војводина посебнија у односу на неки други део Србије.

Све што је имала добила је за време комунистичке окупације.

Ovo jednostavno nije tacno. Za vreme Austro-Ugarske je bila na znatno visem nivou razvoja od tadasnjih prostora Srbije, pa je iz tog vremena, osim arhitekture, ostalo ogromno istorijsko i kulturno nasledje. Posebnija je i po tome sto se uzasno veliki deo privrednih dobara nalazi upravo u Vojvodini. Vojvodina je za razliku od Srbije uvek bila multikulturalna sredina. Na mnogo nacina se razlikuje od Srbije, to se bar ne moze osporavati.
IP sačuvana
social share
"Ponekad mi se čini da je najupadljivija odlika liberalizma, koja ga odvaja kako od konzervativizma tako i od socijalizma, stanovište da moralna uverenja u vezi sa ponašanjem koje se neposredno ne upliće u zaštićeno polje drugih osoba ne opravdavaju prinudu."

Friedrich Hayek
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.14
Citat
Vojvodina je za razliku od Srbije

sta pricati sa nekim ko izjavi ovo Smile Smile
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
Citat
Vojvodina je za razliku od Srbije

Ти као модератор или ти супервизор не би требало да правиш овакве грешке у корацима. Војводина може да се разликује само од остатка Србије никако од Србије.
IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


God is busy, may I help you?

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 41441
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.80
mob
Apple iPhone 3Gs
Citat
Vojvodina je za razliku od Srbije

Ти као модератор или ти супервизор не би требало да правиш овакве грешке у корацима. Војводина може да се разликује само од остатка Србије никако од Србије.

Samo mi nije jasno kakve veze ima to sto sam supervizor? Smile
Ok, neka bude "od ostatka Srbije". Ali recimo, kod nas u Vojvodini, kada neko ode u, recimo Nis, imaju obicaj da kazu, "otisao je u Srbiju". Pa ako ti je lakse, eto, neka to bude "opravdanje", koje je valjda potrebno. Smile
IP sačuvana
social share
"Ponekad mi se čini da je najupadljivija odlika liberalizma, koja ga odvaja kako od konzervativizma tako i od socijalizma, stanovište da moralna uverenja u vezi sa ponašanjem koje se neposredno ne upliće u zaštićeno polje drugih osoba ne opravdavaju prinudu."

Friedrich Hayek
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 23. Apr 2024, 12:10:45
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.091 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.