Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 23. Apr 2024, 16:41:34
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Glasanje
Pitanje: Cime ce Seselj da se bavi po povratku u Srbiju?
da se leci
10.7%  (12)
da pokusava da srusi vlast
14.3%  (16)
da se razracunava sa Vucicem i Nikolicem
16.1%  (18)
da ojaca SRS
17.9%  (20)
da organizuje nemire u drzavi
3.6%  (4)
malo da talasa pa ce se smiriti
10.7%  (12)
svako cudo 3 dana
26.8%  (30)
Ukupno glasova: 112
Idi dole
Stranice:
1 ... 277 278 280 281 ... 301
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Vojslav Šešelj posle 12 godina u Beogradu  (Pročitano 224942 puta)
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 27614
Odakle vam novci za miting raidkali? Posle prosle kampanje ste ostavili ogromne dugove koje vam je Vucic na pinku pravdao. Odakle sada novci da dovodite stotine ljudi iz crle Srbije i jedva skupti 2 000 u Beogradu? Samo treba napraviiti poredjenje mase juce i nakon dolaska Seselja kada je bio miting, ljudi provalili.
Kako i ne bi provalili

Citat
Zukorlić podržao Vučića: Najbolje za Bošnjake

Autor: Tanjug

Lider Bošnjačke demokratske zajednice Sandžaka Muamer Zukorlić pozvao je sve Bošnjake i ostale građane da na predstojećim predsedničkim izborima podrže kandidata vladajuće koalicije Aleksandra Vučića.








сваккаквих бена има  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
Šešelj: S Vučićem pravim vladu ako se odrekne Evropske unije


Kandidat za predsednika Srbije i lider Srpske radikalne stranke Vojislav Šešelj izjavio je sinoć da bi na državnim granicama trebalo podići ogradu kako bi se sprečio ilegalni priliv migranata, a da ako to nije dovoljno, treba postaviti minsko polje.

Ja bih kao i Viktor Orban digao bodljikavu žicu, a ako nije dovoljna stavljate minska polja", rekao je Šešelj predstavljajući se kao predsednički kandidat na Drugom programu Radio-televizije Srbije.
 
On je kazao da je nekada granice čuvala vojska, i da bi trebalo opet vratiti vojsku i pojačati prisustvo policije na granicama.
 
"Mora se obezbediti da ni sa jedne strane ne mogu na nelegalan način da ulaze, jer je plan Nemačke da Srbija bude tampon zona", kazao je Šešelj.
 
On je rekao da su mnogi mediji izveštavali o poseti premijera Srbije Aleksandra Vučića Nemačkoj, ali da niko nije izvestio o suštini posete, a to je problem sa izbeglicama i planu koji Nemačka ima.
 
"(Nemačku kancelarku) Angelu Merkel ne interesuje bilo šta što se tiče Srbije, nju samo interesuje da Srbija bude tampon zona kada počne da proteruje tri milione izbeglica", naveo je Šešelj.
 
Govoreći o Haškom tribunalu pred kojim je optužen za zločine protiv čovečnosti, on je rekao da mu je taj sud doneo ogromnu popularnost i da je zahvaljujući njemu postao istorijska ličnost. On je ocenio da mu to što je optužen pred Haškim tribunalom ne može biti smetnja ni u regionu ako bi postao predsednik Srbije i istakao da mu to samo može biti na časti.
 
"Ponosan sam što sam tolike godine proveo u Haškom tribunalu i što sam tamo uspešno pobedio sve njihove pravničke timove", rekao je Šešelj.
 
On je rekao i da nikada neće odustati od ideje "velike Srbije", navodeći da ona ne obuhvata samo Srbe pravoslavce, već i Srbe katolike i Srbe muslimane.
 
On je kazao i da bi kao predsednik Srbije poveo diplomatsku akciju da se reši pitanje "okupacije republike srpske krajine".
 
Odgovarajući na navode da je najomiljeniji Vučićev opozicionar, on je rekao da on Vučića oštro kritikuje ali je ipak kazao da mu je Vučić bliži nego opozicioni pedsednički kandidati. Šešelj je međutim naveo da mu Vučič nije dovoljno blizak da bi sa njim pravio Vladu.
 
"Sve dok se ne odrekne članstva u EU, sa Vučićem ne mogu praviti vladu. To je uslov", rekao je Šešelj, kom je ovo šesti put da se kandiduje za predsednika Srbije.
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
Шешељ делио своје књиге грађанима у Кнез Михаиловој


Председнички кандидат Српске радикалне странке Војислав Шешељ данас је, у оквиру предизборне кампање, потписивао и делио своје књиге грађанима у Кнез Михаиловој улици у Београду.

У исто време, у свим већим градовима у Србији организовано је дељење књига Војислава Шешеља, а планирано је да грађанима у току дана буде подељено 10.000 књига.

"Ово је начин да људима омогућимо да дођу што лакше до књига у којима желимо да сачувамо за будућност историју нашег времена на специфичан начин сагледан, а ту су и књиге које представљају моје научне радове", рекао је Шешељ новинарима.

Међу насловима који су дељени грађанима су "Папир трпи све", "Избори које нисмо смели да добијемо", "Хашки процес и небески урнебес", "Кад седма сила постане силеџија".

Председнички кандидат Српске радикалне странке каже да СРС никада није зарађивала на књигама, да су увек дељене грађанима бесплатно или је цена била минимална.

Упитан да ли Србија треба да постане део ЕУ, рекао је да је став радикала да Русија треба да буде циљ Србији, а не ЕУ и да Србија треба војно да се удружи са Русијом.

"Русија нас није бомбардовала, а ЕУ и НАТО су нас два пута бомбардовали", рекао је Шешељ.

Упитан шта мисли о председнику САД Доналду Трампу, лидер Српске радикалне странке рекао је "све најбоље", и додао да га је он подржао и на председничким изборима и да је апеловао на српски народ у Америци да гласа за њега.
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
Кад нема перфекса, може и тај таригуз.
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 37017
Zastava Antofagasta
seselj je uprdeo motku narodski receno

svi su mu losi sem vucica i njega,cujem da po ovim vecim gradovima kragujevac,nis i gde je vec bio nije mogo da skupi 400-500 ljudi od kojih su pola njegovi bukaci a ostalo slucajni prolaznici
IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 628
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
mob
I-mate 30 Pro
a ko ga psovao....
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol
Poruke 8957
Сутра сви за најбољег Smile

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
malo me razocarao vojvoda  seselj  Smile
mislio sam da ce biti malo bolji od kolege preletacevica  Smile
kad ono medjutim nije tako  Smile

mada sve dok si ispred dSS-a imas moj respekt... Smile
i ponosno nosis titulu broj 1 patriote i desnicara...
kad te oni nadjebu - trebao bi da razmislis o svemu i da odma promjenis retoriku i postanes ljevicar  Smile

Smile
« Poslednja izmena: 03. Apr 2017, 09:19:44 od bobaK_bl »
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
Da li pakuje kofere za Hag?

Tamo ga ipak vise vole...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 277 278 280 281 ... 301
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 23. Apr 2024, 16:41:34
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.119 sec za 19 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.