Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 20:09:00
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 176 177 179 180 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Vojska Srbije: Stižu domaći sistemi  (Pročitano 629216 puta)
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
ma neka njih...
samo neka ih srede ..
a kako cujem po medijima se prica da nece biti aktivni i u letnom stanju na 20 oktobar...
ali bice 'prikazani' ..
a vec aktivni migovi ce poletjeti na dan oslobodjenja beograda....
mada ne znam koliko je 'starih' mgova u letnom stanju...
znam da je doskora bio samo jedan...a da su na jos jednom nesto prckali...
................

elem..svi mi znamo da migovi nece biti koristeni u nekakvim ratovima..bar ne u skorije vrijeme...
ali dobro je da ih se ima...
najvise zbog ilegalnih letova...privatnih avioncica...

recimo pre par godina ..dodikov kum ...mile radisic..koji je bio osudjen na tri godine zatvora...zbog nekih malverzacija oko nekog gradjevinskog zemljista...
pobjegao je u srbiju...
bilo je malo natezanja..pa je on odlucio da se javi na odsluzenje zatvorske kazne...

posto zakon propisuje mjere nemogucnosti prijevremenog pustanja na slobodu u slucaju da se osudjenik sam ne javi na sluzenje zatvorske kazne...
on nije mogao da udje u republiku srpsku legalnim putem...
redovnim putem kao sav normalan svet...na nekom od granicnih prelaza ili tada redovnim letom beograd -banjaluka..i obrnuto....
jer je bila raspisana potjernica za njim...
i bio bi odma uhapsen..
i samim tim bi mu zakonom bilo onemoguceno
da bude pusten prije vremena... zbog dobrog vladanja ...nakon  dve trecine izdrzane kazne...

pa je ..navodno..po pisanju nekih dobro obavjestenih medija...
iz jednog grada u srbiji ...cije ime pocinje sa K..
...unajmio privatni avioncic..s kojim je 'ispod radara' illegalno usao u republku srpsku ...odnosno u bih....

a mi (nase nadlezne sluzbe) posto nemamo nikakvu kontrolu neba ...za razliku od srbije ...
mi to nismo mogli ni da registrujemo..
da li je  srbija znala za to..ne znam...
i necu da ulazim u to..

ali je to jasan pokazatelj...da se moze ilegalno uci u bosnu iz srbije... odnosno u srbiju iz bosne..
a sa bezbjedonosnog aspekta to je veoma rizicno i opasno...
posebno kada znamo da je i u bosni i u srbiji prisutan poveliki broj terorista( u bosni mnogo veci  ) koji su ratovali pod zastavom islamske drzave...
i bezbjedonosno su opasni...

e pa tu je i kriminal... i nelegalna trgovina i ljudima i narkoticima i oruzjem  i tako dalje..
sve su to pretnje po bezbjednost i srbije i srpske republike..
kao i bosne i hercegovine i crne gore itd...

sada sa vecim brojem aviona to ce sve biti malo..kakod a kazem... ako ne suzbijeno.... onda ....svakako ce biti smanjeno...
i bice olosu kriminalnom  mnogo  teze za odraditi...takve radnje...

pa... sada kad bude vise aktivnih migova ...bice bolje i obezbjedjeno nebo i granice
i takvi ilegalni letovi nece biti lako izvodivi....
kao u slucaju dodikovog kuma ..i osudjivanog kriminalca..mileta radisica... Smile

...............



Americki kongresmen: Migovi?
Nemam mišljenje, Srbija odlucuje o ulasku u NATO

Americki kongresmen Ted Po rekao je danas da nema mišljenje o dolasku ruskih migova u Srbiju, kao i da bi podržao clanstvo Srbije u NATO.

- Nemam mišljenje o tome što ste kupili ruske avione. Mi imamo dobru saradnju sa Srbijom i Vojskom Srbije, na mnogo nacina. Tu našu saradnju ne ugrožava vaša saradnja sa Rusijom ili bilo kim drugim - rekao je Po za televiziju Prva.


- Svrha pisma srpskog kokusa je informisanje državnog sekretara da se na Srbiju treba fokusirati i da naše prisustvo na Balkanu treba da bude snažnije. Srbija je kljucna država za stabilnost na Balkanu i mi smo obavestili državnog sekretara da je Srbija izvor stabilnosti i da igra važnu ulogu u procesima koji cine Balkan mirnim - rekao je Po, koji je jedan od kongresmena koji su potpisnici pisma koje je adresirano na državnog sekretara SAD Reksa Tilersona.


Prema njegovim recima, važno je da Srbija ude u EU.

- Ako bi Srbija htela da ude u NATO, ja bih to svesrdno podržao, ali je na Srbiji da donosi odluke. Važno je da Srbija ide u Evropsku uniju, podržavamo taj proces i to bi kljucno uticalo na stabilnost u regionu - rekao je Po.


............

a i da i imate nesto protiv( a imate ..znamo mi to..samo se malo folirate)  malo je kasno... Smile zar ne   Smile

Smile
« Poslednja izmena: 11. Okt 2017, 15:57:01 od bobaK_bl »
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 27614








IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
mob
I-mate 30 Pro
ko sto vidimo sve se ponavlja...
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Kad si u Rimu ponašaj se kao Rimljanin

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 20540
Zastava
ko sto vidimo sve se ponavlja...
Ništa se ne ponavlja dok ne potpišemo ugovor za modernizaciju Smile
IP sačuvana
social share
Da li i u političkoj sferi postoji kolonijalno potčinjavanje? Nekome se može i to pričiniti. Ali, kada Šreder ili Bler savetuju vladu, to nikako nije čin najcrnjeg ponižavanja nacije i ruganje žrtvama iz 1999. To nije ni tragična slika države koja je izgubila svako samopoštovanje. Ne, to je manifestacija mudrosti, dubokog političkog uvida i afirmacija realpolitike kakva nije viđena još od vremena kneza Miloša. Srbija je, nema sumnje, na pravom putu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
mob
I-mate 30 Pro
ugovor je potpisan... Smile

dozivotno...

sveti car batuska nikolaj II ga je potpisao za sva vremena...

hvala mu na tome...
« Poslednja izmena: 13. Okt 2017, 18:37:45 od inicio »
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 27614
ko sto vidimo sve se ponavlja...
Ništa se ne ponavlja dok ne potpišemo ugovor za modernizaciju Smile

а ко каже да уговор није потписан Smile
и одакле људима идеја да морају знати појединости уговора Smile Smiley 1 Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Kad si u Rimu ponašaj se kao Rimljanin

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 20540
Zastava
Nije potpisan saopšteno više puta, izmedju ostalog rekli Zrnić, Miloradović i Živak u intervjuu
IP sačuvana
social share
Da li i u političkoj sferi postoji kolonijalno potčinjavanje? Nekome se može i to pričiniti. Ali, kada Šreder ili Bler savetuju vladu, to nikako nije čin najcrnjeg ponižavanja nacije i ruganje žrtvama iz 1999. To nije ni tragična slika države koja je izgubila svako samopoštovanje. Ne, to je manifestacija mudrosti, dubokog političkog uvida i afirmacija realpolitike kakva nije viđena još od vremena kneza Miloša. Srbija je, nema sumnje, na pravom putu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
mob
I-mate 30 Pro
 Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 27614
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 27614
« Poslednja izmena: 14. Okt 2017, 08:21:07 od Gale10 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 176 177 179 180 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 20:09:00
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.144 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.