Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 13:33:24
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 110 111 113 114 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Vojska Srbije: Stižu domaći sistemi  (Pročitano 627999 puta)
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
Meni je nadmenost pricati o necemu sto ne znas Smile Uvredljivo mi je kada ljudi po internetu pricaju kako mi nesto mozemo ili ne mozemo samo zato sto oni u to zele da veruju. Za svaku struku mislim isto tako.

Tvoja struka je time pogodjena hiljadu puta visw nego moja,  tu vec svi znaju sve i svi imaju svoje glediste na stvari o kojima nemaju pojma. Bukvalno svi od cistacice do direktora.   
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
mob
I-mate 30 Pro
u nasim balkanskim uslovima vi ste super sila...

nije to zbog tehnike...
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
Ти си Тута Бугарин?
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
mob
I-mate 30 Pro
alfa kentauri...

33 paralela... Smile
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
Nek imaju. Meni nije problem da saslušam bilo koga dokle god to što izlazi iz njegovih usta ima logike, argumenata i razuma. Uostalom, saobraćaj se organizuje i planira da služi običnim ljudima. Ne ekspertima koji znaju sve što ima o njemu*. Tako da je bitno da se čuju predlozi i onih za koje se sve to zapravo i pravi. I koji na kraju krajeva to i plaćaju.

Elem, što se tiče Orla, evo biću egzaktan kako ti kažeš. Da, ja imam prilično skromno iskustvo u mašinskoj radionici. Da, ja nikad nisam ni bio, a kamoli radio u Momi Stanojloviću. Niti sam ikada pilotirao Orlom.

Ali kao što rekoh, ne moram da da učestvujem u izradi toljage da bih znao da je ona danas prevaziđena. Ako pišem doktorski rad na tu temu, ako patentiram neki proizvod, ako primam neku nagradu, ili ako na sudu dokazujem nešto... da, onda je pod moranje da znam sve o materiji ko hodajuća enciklopedija i veteran. Ali u bilo kom drugom slučaju (kao ovom našem), držati u glavi sve podatke i znanja o tome da bi to smelo da se komentariše, je nebitno i nepotrebno.

Uostalom, ako imaš drugačije viđenje izvoli pa ga iznesi. Objasni u čemu to ja grešim ili nabadam. Ovako se sve svodi na cepidlačenje da li neko sme da kaže da je metak opasan ako nije prošao specijalsitičku obuku i ispalio xxxx komada, što u mete, što sebi u glavu... Da lično oseti i dokaže njegovu ubojitost. Mislim...


P.S.

* - ... eksperti koji znaju sve o saobraćaju i zato na njega gledaju iz jednog jedinstvenog, i ponekad čak ograničenog ugla. Jer zaboravljaju da ne voze i ne razmišljaju svi učesnici u saobraćaju isto kao oni.
« Poslednja izmena: 19. Mar 2017, 23:40:07 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Kad si u Rimu ponašaj se kao Rimljanin

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 20540
Zastava
Ja ne bih da se mešam u raspravu al mi od prvog posta nije jasno KO je rekao da mi možemo ili ne možemo nešto, vezano za ŠTA je to rekao, i GDE je to rečeno/ napisano?
IP sačuvana
social share
Da li i u političkoj sferi postoji kolonijalno potčinjavanje? Nekome se može i to pričiniti. Ali, kada Šreder ili Bler savetuju vladu, to nikako nije čin najcrnjeg ponižavanja nacije i ruganje žrtvama iz 1999. To nije ni tragična slika države koja je izgubila svako samopoštovanje. Ne, to je manifestacija mudrosti, dubokog političkog uvida i afirmacija realpolitike kakva nije viđena još od vremena kneza Miloša. Srbija je, nema sumnje, na pravom putu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
ma caskamo malo... Smile nije ni vazno ko je rekao da moze a ko da ne moze.
dok se u tome nedmudrimo ...poenta citave price se izgubi...

bilo sta da bi napravio za pocetak ti trebaju  strucni ljudi..a to imamo..
e onda ti trebaju pare..a to nemamo...

pare bi mozda i mogli obezbjediti ...ali bez trzista na koje ces plasitari proizvod...ni inevsticija nema smisla...

e sad ...da bi nasao nekakvo trziste moras da napravis proizvod pa da ga reklamiras da bi to neko uocio...
i da bi vidio kvalitet proizvoda ....i sta ja znam...

po meni logike nema praviti nesto i gomilati....

znaci ...pored toga sto bi nase vazduhoplovstvo imalo vec kapacitet i vecu borbenu moc....
ako bi ispratili savremene norme na nasim avionima...odradili modrnizaciju kako treba....
i ako bi se avioni pokazali kao dobri...
mozda bi se moglo naci i trziste za njih....

nisu skupi za odrzavanje..jednostavni su za 'koristenje' ..
remot ne bi bio nikakav problem...
pitanje je samo u naoruzanju...
ali i  to se moze prilagoditi potrebama...ili podneblju...i namjenama...

znaci po mom nekom kontu....ako postoje novcana sredstva...zasto ne napraviti 10tk komada...
skoditi ne moze....
ako nista imacemo za svoje potrebe...

s obzirom da je prica o tim ruskim i bjeloruskim migovima izgleda zaista i istinita
ovi avioncici bi bili 'slag na tortu' uz migove...






IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol
Poruke 12054
Zastava
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

disident Burek-foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10067
Zastava
mob
Motorola 
  Totalni off , ali pretraživah u par navrata bez sreće - postoji li na forumu tema o vojnim otpadima,a ako ne postoji - ima li neko iskustva sa onim na Zrenjaninskom putu ?


       Smile
IP sačuvana
social share
Od Vučića pedera do Ane lezbejke : Srpska Napredna, stranka kontinuiteta
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
mob
I-mate 30 Pro
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 110 111 113 114 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 13:33:24
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.095 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.