Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 23. Apr 2024, 20:30:14
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 6 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Vojno-Tehnicki sporazum Kumanovo 1999  (Pročitano 12773 puta)
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 11457
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Mesate babe i zabe.Nije vojska kapitulirala vec porodica Milosevic
Milosevic je ... uvukao celu naciju u njegove fix ideje koje su se redovno zavrsavale ratovima.

Ма да. Навукли нас мангупи... Smile
Batice drzava je drzava. Jednostavno moras da slusas bar kada je recimo sluzenje vojnog roka u pitanju. Ja kada sam 1998. godine odbio da idem u vojsku (imao sam jake veze pa sam mogao) deo rodbine (SPS nastrojene) me optuzio za izdaju. Danas ti isti rasprodali sve sto su imali na Kosovu i sad se sepure po Srbiji kao biznismeni, a ja izdajnik zivim kao i vecina Srba. Stvarno su nas navukli mangupi.

Не видим да било ком дезертеру фали длака с главе. А они што су ратовали испадоше будале.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Ne pravi sebi idola niti kakva lika;nemoj im se klanjati niti im sluziti.

Zodijak
Pol
Poruke 513
OS
Nepoznat
Browser
Opera 8.01
99 kada je proglaseno ratno stanje, takodje je naglaseno da nece biti prekih sudova.Obezbedio se Sloba na vreme.Jos te veceri sam postao skeptik po pitanju izdaje..Dakle, streljas prvog koji zine i resen problem.Nije Stepa bio lud..
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 8848
Zastava Србија - Београд
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.12
Ни Мишић.  Smile
IP sačuvana
social share
Srbe treba staviti van zakona. Tu je sudac i overšitelj svaki onaj koji je i bjesnom paščetu. - Ante Starčević
U slučaju sukoba sa Srbijom nakon aneksije Bosne i Hercegovine Srbe treba masakrirati i proterati iz Hrvatske. - Josip Frank
Srbi u Hrvatskoj su Cigani, Vlasi i bog zna što, koji su s turskog koca utekli nama. Srbi su dakle Vlaški nakot zrio za sikiru. - Stjepan Radić

Tuđmanov cilj je bio rat po svaku cenu. Po tom njegovom konceptu trebalo je da Srbi nestanu iz Hrvatske - Josip Boljkovac, bivši ministar policije Hrvatske
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Manijak sa severa

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 5136
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Apple Iphone 5


Не видим да било ком дезертеру фали длака с главе. А они што су ратовали испадоше будале.
Braniti otadzbinu nije isto sto i ratovati za manijaka zvanog Sloba. Ne brkaj babe i zabe.
A takvi sto su ratovali (mislim na vajne generale) eno ih u mom komsiluku na Dedinju i shepure se u stancinama od po 300+ kvadrata. Fora je sto su sve ratove izgubili. Toliko o tome koliko kome sta fali.
IP sačuvana
social share
"Srbin sam, rodjen u Hrvatskoj, imam grchki pasosh i gradjanin sam SAD. Mozda sam spijun?" - Predrag Stojakovic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1492
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.12

Braniti otadzbinu
...bratstvo i jedinstvo  Smile Smile Smile Smile Smile Smile
kako volim ovo 'otadzbinu', ostalo im od Tita  Smile Smile
IP sačuvana
social share
pishax kaze:
"Ici cemo kad zatreba, nista se ne brinite!
I nemoj da nas tu dzabe ratnohuskate bre!" cudan momak
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.0

Braniti otadzbinu
...bratstvo i jedinstvo  Smile Smile Smile Smile Smile Smile
kako volim ovo 'otadzbinu', ostalo im od Tita  Smile Smile
mali glavicu Smile za vreme tita nije bilo otadzbina nego domovina
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Say hello to my "little" friend!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 5337
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0
Citat
I osvojila je neke teritorije, koje su sada sve nezavisne države, a Srbija se vratila na iste granice gde je bila 1878

srbija se nije vratila na granice iz 1878. ali i da jeste to ne znaci da ranije nije trebala da se bori za oslobodjenje svih svojih sunarodnika!

Reci da je Srbija mogla da ceka kraj rata kao grcka je stvarno glupo. Pa Srbija se granicula sa AU carstvom i nikako nije mogla da izbegne rat. Pa AU je organizovala vojne manevre na granici sa Srbijom da bi joj stavila do znanja sta je ceka!

Ma šta mi napriča? Jadna Srbija.
A ko je naoružao pripadnike "Mlade Bosne"? Ko je dao instrukcije i politički osnov za atentat?
Za koga je radio Muhamed Mehmedbašić (jedini musliman u "Mladoj Bosni", jedini od svih koji je uspeo da pobegne u Srbiju, posle atentata). U čijoj uniformi je Muhamed Mehmedbašić 1.12.1918. ušao u Sarajevo kao pobednik i oslobodilac?



Ti si opsednut teorijama zavere!
IP sačuvana
social share
I danas kad dođe do poslednjeg boja,.
neozaren starog oreola sjajem,.
ja ću dati život, otadžbino moja,                                                                 
znajući šta dajem i zašto ga dajem!
   

 
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 6 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 23. Apr 2024, 20:30:14
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.103 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.