Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 23:30:46
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Vojni Rok  (Pročitano 1629 puta)
06. Jun 2009, 18:21:14
Clan u razvoju


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 21
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
Sony K800i
E ovako,posto vec 2 dana raspravljam po kuci rekoh da pitam ovde,valjda zna neko.Naime razmisljao sam neko vreme i hteo bih da odem da se prijavim na sluzenje vojnog roka i da ga skinem s' ledja sto se kaze.Moje pitanje je sledece:Ja jos nisam bio na regrutaciji(89. sam god.) i da li neko zna da li ja mogu sada na primer da odem do vojnog odseka i da trazim da ocu da idem u vojsku da odsluzim sad u septembru na primer?Kako to ide i da li je moguce il sta? Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mozesh slobodno , ako nameravash da idesh u vojsku (dakle ne ovo civilno pederisanje  Smile ) docekace te otvorenih ruku ...  Smile popunjava se mislim neki formular da zelish dobrovoljno da se prijavish i sasvim sigurno cesh moci da sluzish u septembru . u stvari ,ako pozurish mogu da te uvale i u junsku klasu  Smile .
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 21
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
Sony K800i
Aha ekstra.Pa da necu civilno ocu u uniformi redovno.Kad vec treba da se ide da bar i naucis nesto  Smile ovako civilno je drugacije xD.Hvala na odgovoru.  Smile
« Poslednja izmena: 06. Jun 2009, 21:41:53 od eagles eye »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
Samsung sgh-550i
Entuzijazam za pohvalu! Smile
Samo nisam bas siguran koliko toga korisnog a ajos manje pametnog ces tamo da naucis
IP sačuvana
social share
Sivi soko, sivi soko, sivi soko, ću-ću-ću. Sivi soko, soko sivi, sivi soko, šubi-dubi-du!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 21
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
Sony K800i
Hah pa nisam ni ja bas siguran u to.Stavise nisam siguran ni dal bi mi se dopalo,al da ge j***m,kad je vec obavezno,rekoh da vidim ako mogu i da odem da odsluzim sto pre. Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 21
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
Sony K800i
Erm setih se jos par pitanja cisto me zanima:
1.Drugar mi rece da na regrutaciji ko uradi onaj psiho test dobro da moze da bira roda?Jel to tacno?
2.Jel ti na regrutaciji kazu il sta vec kad i gde da se javis na suzenje?Npr neko ode u martu i oni mu kaze da se javi    5. Juna u tu i tu kasarnu?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 463
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
Bejah na regrutaciji pre 2 meseca,na nju te inace zovu sa 20 i po godina koliko primetih.U principu zavisi kako uradis test,da li imas neke zdravstvene mane i koju si skolu zavrsio ili faks to jest ako si na nekome sada.Meni kao studentu masinstva rekose da mogu biti u tehnickim sluzbama vatrogasaca ili sta...Pitao sam tog oficira ili sta li je koji odredjuje rod koji ces biti da li moze neki drugi rod i on mi je dao PVO raketne jedinice Smile Necu sluziti vojsku ali lepo stoji u vojnoj knjizici tako zanimljiv rod.Koliko sam shvatio posle osnovne obuke koja traje mesec ili 3 meseca u vecini slucajeva te prekomanduju u drugu jedinicu.Toliko od mene i srecno Smile
Inace ukidaju vojnu obavezu 2011 ili 2012 pa ako ti se ne ide bolje radi nesto jer teska su ovo vremena...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 21
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
Sony K800i
Bejah na regrutaciji pre 2 meseca,na nju te inace zovu sa 20 i po godina koliko primetih.U principu zavisi kako uradis test,da li imas neke zdravstvene mane i koju si skolu zavrsio ili faks to jest ako si na nekome sada.Meni kao studentu masinstva rekose da mogu biti u tehnickim sluzbama vatrogasaca ili sta...Pitao sam tog oficira ili sta li je koji odredjuje rod koji ces biti da li moze neki drugi rod i on mi je dao PVO raketne jedinice Smile Necu sluziti vojsku ali lepo stoji u vojnoj knjizici tako zanimljiv rod.Koliko sam shvatio posle osnovne obuke koja traje mesec ili 3 meseca u vecini slucajeva te prekomanduju u drugu jedinicu.Toliko od mene i srecno Smile
Inace ukidaju vojnu obavezu 2011 ili 2012 pa ako ti se ne ide bolje radi nesto jer teska su ovo vremena...

Hvala Smile Inace ja sam razmisljao da idem sad bas iz tog razloga da bih video posle za neki posao.Pozz  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 23:30:46
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.083 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.