Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 15:16:54
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 5 6 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Vojna vežba "Sretenje 2009" u Novom Sadu  (Pročitano 9810 puta)
Krajnje beznadezan


Dođoh, videh, osvojih!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10979
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.6
mob
Nokia 6300
Samo šteta što vreme nije bilo kao za prvu vežbu Sretenje 2006. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 22
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.6
Vežba je bila ok. Ništa posebno spektakularno za neke davne godine ali za naše uslove sasvim pristojno... Novosađani su bili u prilično velikom broju (obzirom na meteo uslove) i koliko sam primetio mnogi su bili baš zadovoljni. Mislim da je jedini propust bio što nije postavljeno ozvučenje kako bi svi čuli najavu dešavanja... RRF je odlično odradila posao.
sasaborg--tvoj komentar je krajnje nepristojan i prilično stupidan,vidi se da nisi iz ovih vojvođanskih krajeva i da ne poznaješ kulturu, običaje, istoriju ovog kraja  Smile
« Poslednja izmena: 15. Feb 2009, 14:46:01 od Ultrastar »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 21103
Zastava Ту негде...
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.62
Citat
Kako se samo cuje kad prodje iznad tebe taj mig na tv je bilo glasno i jasno mogu misliti kako je bilo uzivo..
Јако гласно, ништа друго нисам ни могао чути док је пролетао. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


...on kaze zivela droga a ja ziveo Burek....

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 7270
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.63
mob
Nokia 
Jel ima neki video sa vezbe,ja nisam mogao gledati jer sam radio. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.6
mob
Samsung sgh-550i
Kako se samo cuje kad prodje iznad tebe taj mig na tv je bilo glasno i jasno mogu misliti kako je bilo uzivo..

Nego to se mozda samo meni ucinilo ali kako kaze Vuk Draskovic gostujuci u emisiji ''glas amerike '' danas je sve u simbolima..  Tako sam ja primjetio da se sve odvijalo ovako teroristi ili ko vec neprijatelju se nalaze sa desne strane Dunava a vojska sa lijeve onda ja  zamislim da sam na  sred Dunava desno je Boegraad i Srbija a lijevo Vojvodina hmmm mozda je slucajnost  Smile ali simbolika je cudo.
A kad si poslednji put bio u BG??
Da si navracao u poslednjih stotinak godina provalio bi da je Beograd sa obe strane Dunava.
Kao i sa obe strane Save.
 Smile
IP sačuvana
social share
Sivi soko, sivi soko, sivi soko, ću-ću-ću. Sivi soko, soko sivi, sivi soko, šubi-dubi-du!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 21103
Zastava Ту негде...
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.62
А, људи, ово се дешавало у Новом Саду.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 630
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.63
mob
Nokia 
Kako se samo cuje kad prodje iznad tebe taj mig na tv je bilo glasno i jasno mogu misliti kako je bilo uzivo..

Nego to se mozda samo meni ucinilo ali kako kaze Vuk Draskovic gostujuci u emisiji ''glas amerike '' danas je sve u simbolima..  Tako sam ja primjetio da se sve odvijalo ovako teroristi ili ko vec neprijatelju se nalaze sa desne strane Dunava a vojska sa lijeve onda ja  zamislim da sam na  sred Dunava desno je Boegraad i Srbija a lijevo Vojvodina hmmm mozda je slucajnost  Smile ali simbolika je cudo.
Ma jok bre, sa obe strane Dunava ti je Srbija  Smile a i BG kao što već neko napisa. Nego zanima me ko u našoj vojsci koristi BARETT? Videh ga na jednoj od slika  Smile pa da nije to nešto do skoro?
« Poslednja izmena: 17. Feb 2009, 22:05:23 od M70AB1 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


Fly Baby, fly...

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 11585
Zastava Serbia
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.6
srbac, odlicne fotke, i dobro sto si slikao i one panoe da se zna sta je sta. Smile Smile Smile
Koliku cevcugu ima ona Nora, bre. I ne znam sta je ono cudi sto ima tri dugacke lansirne cevi - neki bacac raketa ali koji? Smile
I koja je ono ogromna snajperska crna puska ili sta li je vec - ima ih nekoliko raznih Smile Nista ja to ne znam. Smile

Ghoste, burazer je lepo dokumentovao dogadjaj. Smile Smile Smile. Onaj brod "341" ima izgleda opaki cetvorocevni top napred. Smile

I Posle Mene JAA, te fotke su top professional. Mora da imas opaku spravu i teleobjektiv. Fenomenalno, svaka cast. Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile

I, ljudi, mani te se politike.

Eh, kad gledam ove helikoptere i brodove, jeste da su mali, ali bi bilo lepo da imamo neku topovnjacu na koju moze da sleti heli - da se odmori na reci. Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 89
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.6
mob
Nokia E6
srbac, odlicne fotke, i dobro sto si slikao i one panoe da se zna sta je sta. Smile Smile Smile
hvala, potrudio sam se da uslikam sto bolje iako je bilo jako puno ljudi okolo, samo mi je krivo sto nisam uhvatio da uslikam tenk m84 u jednom trenutku kad je na njemu bilo jedno 20-ak dece koja su skakala po njemu.
Citat
I ne znam sta je ono cudi sto ima tri dugacke lansirne cevi - neki bacac raketa ali koji? Smile
Pa ustvari ima cetiri cevi, samo se na slici to ne vidi bas najbolje. To ti je modifikacija Orkana, a Orkan u originalu ima 12 cevi ukupno. Tako da je ovo prilicno osakacena verzija.

Citat
I koja je ono ogromna snajperska crna puska ili sta li je vec - ima ih nekoliko raznih Smile Nista ja to ne znam. Smile
Ona najveca ti je crna strela domace proizvodnje. Ona druga ne znam koja je... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Violence solves everything!!!

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 7616
Zastava Niš
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.6
mob
Samsung XYZ1004
@Papalu...druze, slike nisu moje, ali posto ti se svidjaju postavicu jos neke  Smile








I evo slicice za @Wili-a  Smile



By the way Uzgred budi receno, jel ima tebe na slikama? Jel si ti u potpalublju (moguce da sam sad lupio glupost  Smile) ili si neki od ovih momaka sto se vide na slikama....koja je tvoja duznost na brodu - ako nije neka vojna tajna naravno..  Smile

I evo jedne za desktop  Smile



IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 5 6 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 15:16:54
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.09 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.