Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Vojna industrija skopila ugovor u Africi vredan 400 miliona dolara  (Pročitano 3057 puta)
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Mozilla 1.9
Ma verovatno nesto sa Gadafijem mute...

priche za malu decu  Smile . danas francuska otvoreno prodaje oruzje libiji , tako da nema nikakvih razloga za prikrivanje . osim toga , nasha drzava je toliko operativno probushena da bolje zna NATO u kakvom smo stanju nego mi sami  Smile .

Mislim da u namenskoj u Uzicu nema ni jedan radnik ispod 35 hiljada platu....

dobro , razmotricemo tvoju ljubaznu ponudu  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 8
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
u pitanju je nigerija. seti te se da sam vam rekao ali me nepitajte odakle znam.sve ima svoj razlog zasto se ne govori i samo polako.  ovo je tek vrh krune sta ce se raditi. nevernim tomama
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
sve ima svoj razlog zasto se ne govori

zato shto i ne postoji  Smile Smile

zar ti stvarno mislish da zivimo u titovoj jugoslaviji i da te gluposti tipa "vojna tajna" , "strogo poverljivo" (a na internetu sve vrvi od kobajagi poverljivih informacija  Smile ) mogu da prodju ?  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 856
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.10
@soonne

Nigerija nije na severu Afrike.

@...

Ne krije se ugovorna strana zbog nas ili zato da NATO ne sazna vec zato sto je to trazila ugovorna strana, verovatno zeli da njihove komsije to saznaju sto kasnije, narocito po pitanju obima transfera tehnologije.
Na kraju se sve sazna (koja zemlja i cifra u pitanju, ali naravno ne i svi detalji), bilansi se lako procesljaju.
« Poslednja izmena: 27. Nov 2010, 21:46:29 od stegonosa »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12

Ne krije se ugovorna strana zbog nas ili zato da NATO ne sazna vec zato sto je to trazila ugovorna strana, verovatno zeli da njihove komsije to saznaju sto kasnije, narocito po pitanju obima transfera tehnologije.
Na kraju se sve sazna, bilansi se lako procesljaju.

josh jedna runda gluposti  Smile 

1. ako NATO zna (a zna) , te informacije po pravilu vrlo brzo kroz njihove zvanichne i poluzvanichne kanale dospeju u javnost i na net (sajtovi poput globalsecurity.org i.t.d. )

2. nasha zemlja nije u stanju da proizvede nikakvo oruzje koje bi predstavljalo neku strategijsku tajnu i iznenadjenje (izvozimo uglavnom municiju i peshadijsko naoruzanje)

3. kad zemlja nije u ratu ona ne krije koje je oruzje nabavila (chak se i hvali time) jer se time odvraca potencijalne protivnike od sukoba .
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 856
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.10
Govorimo o transferu tehnologija i izgradnji vojnih fabrika. Dok se fabrike ne naprave i nemaju cime da se hvale.
Drugo, pa sta ako NATO i objavi, kupac trazi sta trazi a ko smo mi da to preispitujemo, nismo mi objavili. Kupac je uvek u pravu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
Govorimo o transferu tehnologija i izgradnji vojnih fabrika.

kojem bre crnom transferu tehnologija  Smile Smile . osim toga , izgradnju bilo koje fabrike naoruzanja je josh teze sakriti nego prodaju oruzja .

 jedini razlog zbog koga bi moglo da se krije ime kupca jer shto je on nelegalan . mene ne bi chudilo da shutanovac pochne da prodaje oruzje somalijskim piratima  Smile , samo teshko da ce to da donese 400 miliona $ .
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.078 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.