Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 4 5 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Voditeljka Dea Djurdjevic povredjena u udesu  (Pročitano 7187 puta)
Svedok stvaranja istorije

Kad si u Rimu ponašaj se kao Rimljanin

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 20540
Zastava

A ovi sto se slade ili negativno komentarisu, jbg, to je neki civilizacijski nivo koji neki ljudi nisu dosegli.


To je problem. Kod ovakve situacije se takvi autuju. Nije problem voditeljka, nego ti taj sutra ne bi dao čašu vode da skapavaš na ulici, taj ti sutra ne bi pomogao da te vidi polumrtvog okrenuo bi glavu. Takva stoka živi medju nama nažalost.
IP sačuvana
social share
Da li i u političkoj sferi postoji kolonijalno potčinjavanje? Nekome se može i to pričiniti. Ali, kada Šreder ili Bler savetuju vladu, to nikako nije čin najcrnjeg ponižavanja nacije i ruganje žrtvama iz 1999. To nije ni tragična slika države koja je izgubila svako samopoštovanje. Ne, to je manifestacija mudrosti, dubokog političkog uvida i afirmacija realpolitike kakva nije viđena još od vremena kneza Miloša. Srbija je, nema sumnje, na pravom putu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
Evo, vesti na Pinku i izvestaj sta je bilo u dnevnoj viziti kod Dee...

E, ne treba nju niko da pljuje na internjetu... ili se moli za njeno zdravlje... ima u direktnom okruzenju najvece neprijatelje i lesinare.  Smile

S druge strane, druge TV stanice i novine samo objave ako je neko od kolega preminuo ili bolestan ili mu treba neka pomoc. Jedna recenica... i cao...

Ovakvu histeriju sam videla jos samo kada je poginuo Lederer na Cukuru.. jbt... HRT vs. Pink.. egal...

Citat
A ovi sto se slade ili negativno komentarisu, jbg, to je neki civilizacijski nivo koji neki ljudi nisu dosegli.

As I said... pink...

« Poslednja izmena: 10. Feb 2019, 19:04:36 od Anea »
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

А у к*ц

Zodijak
Pol
Poruke 34613
Zastava
mob
LG Frizider
u istom postu sam i ovo rekao

Prosto treba ostaviti zenu na miru. Tu mislim i na javne SNS kukumavke i zalitelje. Pre svega na njih mislim.

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
Ne, slazem se... samo kazem... Pink je prvenstveno odgovoran za normalizaciju divljackog ponasanja, pri cemu se danas bavi iskljucivo promocijom istog i normalizacijom nasilja...
Eto, danas sam uhvatila te vesti... i da nisam znala da su u pitanju vesti u realnom vremenu, mislila bih da je deo filma "1984", majke mi...
E, a onda sam prebacila na Prvu... i sokirala se koliko su oni napravili zaokret...  Smile Mislim, ja Fox nikada nisam gledala, ne gledam ni N1... tacnije ne gledam nista od domacih kanala, ali opet...  Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

А у к*ц

Zodijak
Pol
Poruke 34613
Zastava
mob
LG Frizider
Meni je ok to da razne televizije pa i Prva dovode onog njenog u program pa odvoje petnaestak minuta programa, to je sta znam, kolegijalno. To na pinku nisam uhvatio.......
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 37017
Zastava Antofagasta
znaci ako je neko lep (ipak je to relativno) moze da jede govna kolko hoce, ubija , targetira , satanizuje, ako je pak ruzan  u tom slucaju cemo mu to uzeti za zlo, jer eto lepi ljudi ne lazu i ne cine zlo nikome

koja je razlika izmedju zaposlenih u pinku  (iz ovoga donekle izuzimam tehnicko osoblje) i recimo osoblja cnn-a za vreme bombardovanja srj ili mozda gebelsove propagande masinerije

dali je nekom mozda bilo zao ove devojke slicnih godina kao ova kvazi voditeljka kojoj lekari za razliku od pomenute nisu hteli da pruze medicinsku pomoc

https://www.kurir.rs/vesti/drustvo/3200377/verenik-nevene-margetic-26-koja-je-preminula-od-gripa-krivi-lekare-hitne-dolazili-smo-4-puta-rekao-sam-da-je-kriticno-a-on-meni-tuzi-me-a-evo-sta-kazu-iz-hitne
IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

А у к*ц

Zodijak
Pol
Poruke 34613
Zastava
mob
LG Frizider
Pa jbg, stvarno ne stavljam znak jednakosti izmedju Gebelsa, CNN-a i Dee Djurdjevic.

Ja taj pink nisam stisnuo na daljinskom ima jedno 6 meseci sigurno. I pre tih 6 meseci sam ga ubo verovatno slucajno al bez tona 100%.

Osim ako se desi neko bitno sranje pa predsednik drzi slovo Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol
Poruke 8957
Ја Пинк окренем само кад вртим канале, дакле секунд се задржим на њему у врх главе. Како сви ови људи знају шта се ради на Пинку а гнушају се истог, ево не знам.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 37017
Zastava Antofagasta
Pa jbg, stvarno ne stavljam znak jednakosti izmedju Gebelsa, CNN-a i Dee Djurdjevic.

Ja taj pink nisam stisnuo na daljinskom ima jedno 6 meseci sigurno. I pre tih 6 meseci sam ga ubo verovatno slucajno al bez tona 100%.

Osim ako se desi neko bitno sranje pa predsednik drzi slovo Smile

znaci dea je jedno nevinasce u raljama pinka

a voditeljke cnn-a su onda sta?
IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

А у к*ц

Zodijak
Pol
Poruke 34613
Zastava
mob
LG Frizider
Ma boli me kurac za Deu, samo kazem da je bezveze nasladjivati se necijoj muci. Pa i tih CNN ovih voditeljki ako im neko otkine ruku isto mislim, kad si se vec uhvatio za CNN.

Imas glasnijih voditeljki rezima od nje sto puta.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 4 5 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.073 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.