Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 12:36:22
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 25 26 28 29 ... 32
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Vodic za kupovinu televizora  (Pročitano 186538 puta)
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
OS
Mac OS X v: 10.10.1
Browser
Safari 600.1.25
mob
I-mate 30 Pro
 Smile
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 10
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.17
Pozdrav !

Odmah ću da priznam da se ne razumem u tehniku i da nisam detaljno pregledao temu, prelistao sam par stranica ali mi ne deluje da trenutno pišete o onome što mene interesuje.

Treba mi savet, a gde ljudi bolje savetuju nego na forumu  Smile

Hoću da kupim TV! Mislim da ne bih išao preko 500e.

99% mi je potreban za gledanje filmova. Inače ga uključujem jedino kad gledam fudbal.

Ne bih da ekran bude nešto nenormalno velik, ali opet bih hteo nešto što će da omogući da ugođaj gledanja filmova bude što bolji.

Ne znam da li postoji nešto o čemu treba posebno da obratim pažnju kada je u pitanju mogućnost spajanja kompa i tv? Radi gledanja filmova pre svega naravno, ali i radi igranja igrica?

Imam kola pa mi nije problem ni da skoknem do Mađarske jer koliko vidim dosta su jeftiniji tamo , samo ne znam kako funkcioniše to oko plaćanja poreza i povraćaja pdva, bilo bi super ako bi neko mogao i oko toga da me posavetuje.
Imam i jednog poznanika koji ide uskoro u Nemačku pa bi mogao i on odande nešto da mi donese ako tamo postoji neka bolja varijanta.

Unapred zahvalan na predlozima Smiley
« Poslednja izmena: 07. Dec 2014, 14:42:33 od husky7 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


...on kaze zivela droga a ja ziveo Burek....

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 7269
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.17
mob
Nokia 
Pa ako ti nije problem idi do Madjarske za te pare sto planiras da potrosis mozes da kupis Full HD , 3D , Smart ....  Smile
Sto se tice Refrakcije PDV-a , moras tamo u prodavnici gde budes kupio TV da trazis da ti popune obrazac za refrakciju , odneses na Carinu , oni ti tamo overe , ponovo se vratis u radnju gde si kupio TV i dobijes povrat PDV-a , u Madjarskoj mislim da je PDV na tehnicku robu 25 % . Tako da ces sa tim iimati i dobar TV a i ostace ti i malo kesa. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
OS
Mac OS X v: 10.10.1
Browser
Safari 600.1.25
mob
I-mate 30 Pro
Imas sony dobre modele...i sad su na snizenju...

U principu manje od 50 ne treba uzimati jel se to ne isplati...
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 10
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.17
Pa ako ti nije problem idi do Madjarske za te pare sto planiras da potrosis mozes da kupis Full HD , 3D , Smart ....  Smile
Sto se tice Refrakcije PDV-a , moras tamo u prodavnici gde budes kupio TV da trazis da ti popune obrazac za refrakciju , odneses na Carinu , oni ti tamo overe , ponovo se vratis u radnju gde si kupio TV i dobijes povrat PDV-a , u Madjarskoj mislim da je PDV na tehnicku robu 25 % . Tako da ces sa tim iimati i dobar TV a i ostace ti i malo kesa. Smile

Znači da bih dobio povraćaj poreza morao bih da odem još jednom tamo samo zbog toga? Onda mogu da kupim i preko ovih likova što uzmu tv za istu cenu koja je i tamo a sebi uzmu taj povraćaj, isto mi je manje više.....

Ne znam za taj 3d, mislim kakvog je kvaliteta 3d na tv od 500e? A i šta mu dođe taj smart i ostalo? Iskreno ja bih radije kupio jeftiniji tv bez tih dodatnih zezancija ili bih dao 500e za tv kome je najjači kvalitet slika a ne sporedni efekti.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 10
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.17
Imas sony dobre modele...i sad su na snizenju...

U principu manje od 50 ne treba uzimati jel se to ne isplati...

Ne razumem ovu drugu rečenicu?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


...on kaze zivela droga a ja ziveo Burek....

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 7269
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.17
mob
Nokia 
Pa ako ti nije problem idi do Madjarske za te pare sto planiras da potrosis mozes da kupis Full HD , 3D , Smart ....  Smile
Sto se tice Refrakcije PDV-a , moras tamo u prodavnici gde budes kupio TV da trazis da ti popune obrazac za refrakciju , odneses na Carinu , oni ti tamo overe , ponovo se vratis u radnju gde si kupio TV i dobijes povrat PDV-a , u Madjarskoj mislim da je PDV na tehnicku robu 25 % . Tako da ces sa tim iimati i dobar TV a i ostace ti i malo kesa. Smile

Znači da bih dobio povraćaj poreza morao bih da odem još jednom tamo samo zbog toga? Onda mogu da kupim i preko ovih likova što uzmu tv za istu cenu koja je i tamo a sebi uzmu taj povraćaj, isto mi je manje više.....

Ne znam za taj 3d, mislim kakvog je kvaliteta 3d na tv od 500e? A i šta mu dođe taj smart i ostalo? Iskreno ja bih radije kupio jeftiniji tv bez tih dodatnih zezancija ili bih dao 500e za tv kome je najjači kvalitet slika a ne sporedni efekti.


Da, da bih dobio nazad PDV morao bih postupiti kako sam ti vec napisao, ali ako ti nije problem otici do Madjarske-zasto da ne  , recimo da uzmes tv od 500 eura 25% PDV nazad bi dobio 125 eura sto nije malo .  Smile
Ali ok ,ako to neces onda mozes i na taj tvoj drugi nacin. Ako kupis Tv koji je SMART i ima 3D to ti mozes a i ne moras da koristis , jednostavno ono sto ti treba to i koristi. Za 3D ti trebaju i naocare , koje ces najverovatnije dobiti uz TV ali ti treba i Blu-Ray Player koji moras kupiti da bi mogao da reprodukujes 3D filmove , tako da je to malo vise komplikovano sto vidim da tebi ne odgovara. Mozda ce ti vise trebati SMART ako nekada budes hteo da surfujes preko TV-a. Smile
U svakom slucaju guglaj malo po netu i vidi od modela sta ti najvise odgovara , moja neka preporuka ti je da uzmes 42'' dijagonalu (107 cm ) obavezno Full HD i ako nadjes neki model sa preko 200 Hz  i da ima DVB-T2 tjuner jer to ce ti trebati za gledanje nasih kanala ako nemas kablovsku , IPTV , Total TV .... Mislim da je tebi ovo sto sam naveo najbitnije ostalo nemoj da se cimas ako ti ne treba. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
OS
Mac OS X v: 10.10.1
Browser
Safari 600.1.25
mob
I-mate 30 Pro
Imas sony dobre modele...i sad su na snizenju...

U principu manje od 50 ne treba uzimati jel se to ne isplati...

Ne razumem ovu drugu rečenicu?

Manji modeli su preskupi....
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 37017
Zastava Antofagasta
OS
Windows 7
Browser
Chrome 39.0.2171.71
IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 8
OS
Windows 7
Browser
Chrome 39.0.2171.65
Koji je najbolji Sony TV do 300 evra?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 25 26 28 29 ... 32
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 12:36:22
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.092 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.