Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Vodafone Smart Tab 10.1''  (Pročitano 18065 puta)
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 9
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 9.0.1
Juce sam uzeo ovaj tablet u Vip-u. Prvi utisci su fenomenalni,mada nemam mnogo iskustva sa android operativnim sistemom. Mala zamerka je pozadinsko svetlo,mada moram da priznam da meni ne smeta preterano. Steta sto nema neki drzac kao recimo kod samsunga.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Chrome 17.0.963.46
mob
HTC One
pa gde si video usb modeme na tabletima ljudi svuda okolo hehehe? uvek ide sim

Znam, ali u ponudi za Neogranicen internet stoji da dobijas i modem... tosto kartica ide u tablet ne znaci dane mogu da ti daju i modem u koji takodje ide kartica, pa mozes koristiti i na drugim uredjajima.

Jel ti pre svega uzimas net, tablet je ponuda uz njega a ne obrnuto. Tako da je ovo malo bzvz al' ajde. Naci cu negde modem i kupicu i problem resen.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

problem sa VODAFONE smart tab10.1

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1
Zastava beograd
OS
Linux
Browser
Safari 534.13
druze ja sam ga nabavio preko smartphone shop-a, (ljudi su stvarno ljubazni), na ugovor sa vip-om (internet 15), ali uredjaj od samog pocetka ne radi kako treba.  Bagovao je, nije hteo da pokrene kameru, bio je spor. . .  nosio sam ga na reklamaciju, oni kao ubacili novi softver, ali sad su problemi jos veci! sam se restartuje, isti problem sa kamerom, problem sa zvukom. . .  moje misljenje je da taj softver ima ogromne rupe za koje jos uvek nemaju zakrpe i da ga ne treba uzimati! vidim na drugim forumima da se svi zale za manje-vise iste probleme.  voleo bih da cujem tvoje iskustvo.  unapred hvala na odgovoru!!!
IP sačuvana
social share
VODAFONE smart tab 10. 1
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 73
OS
Windows XP
Browser
Chrome 16.0.912.77
mob
Apple Iphone 4
pa gde si video usb modeme na tabletima ljudi svuda okolo hehehe? uvek ide sim

Znam, ali u ponudi za Neogranicen internet stoji da dobijas i modem... tosto kartica ide u tablet ne znaci dane mogu da ti daju i modem u koji takodje ide kartica, pa mozes koristiti i na drugim uredjajima.

Jel ti pre svega uzimas net, tablet je ponuda uz njega a ne obrnuto. Tako da je ovo malo bzvz al' ajde. Naci cu negde modem i kupicu i problem resen.

fore kod tableta i jesu da u njega ubacis sim karticu i tako koristis 3g internet,nije poenta da kupis tablet i 3 dodatna prikljucka i tako ga koristis. jos nijedan tablet nisam video da uz njega dobijas ili dokupljujes modem i tako ides na internet.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Chrome 17.0.963.56
mob
HTC One
'Ajmo ispocetka.  Smile

Ja sam kod njih sklopio ugovor za INTERNET, bezicni internet. Tablet je povlastica koju dobijas po odredjenoj ceni zato sto sklapas ugovor na dve godine za najveci/najskuplji paket.

Naravno da ce u tablet ici kartica. Ali vec rekoh - prvenstveno sam uzeo internet, tablet je samo plus, dodatak.

Htedoh reci - sta ako hocu da koristim bezicni internet koji placam na nekom lap topu? Zasto jednostavno ne ide u usb modem kao sto bi bilo logicno? Modem i funkcionise tako sto je u njemu pohranjena kartica. Sto bi bio problem da se dobije usb iz kojeg po potrebe mozes vaditi i stavljati karticu?

Zato i rekoh - kupicu negde modem da ga ima ako mi nekad zatreba bezicni net na neko uredjaju koji nije tablet. Nadam se da je sada jasnije.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 73
OS
Windows XP
Browser
Chrome 16.0.912.77
mob
Apple Iphone 4
ma razumeo sam te ali uz najveci paket si mogao da uzmes usb modem za 1 dinar umesto tableta ako ti samo internet treba, vidim da si temu otvorio zbog tableta,pa zato mi nije jasno bilo sta ce ti usb modem za tablet.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Chrome 17.0.963.56
mob
HTC One
Pa zato sto imam i lap top, a ponekad ce mi on zatrebati umesto taba van kuce, u zavisnosti od konkretnih potreba.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


just shut the f..k up and train

Zodijak
Pol
Poruke 219
OS
Windows 7
Browser
Chrome 17.0.963.56
Vredi li ovo cudo uzimati? Nudi mi se za 200 eur.???  Nije los koliko sam ga iz ruke video.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Don't drink & drive, smoke & fly !!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 138
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 11.0
mob
Nokia N95
Je l' taj popust od 25% na prvih 12 meseci i dalje vazi?
Posto na sajtu pise da vazi samo ako se uzima sam internet, a ne i racunar (predpostavljam da u tu grupu spadaju i tableti)  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.095 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.