Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Vjesnik ( najstariji politički dnevni list u Hr ) - Srbija bolesnik s Balkana  (Pročitano 6816 puta)
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 838
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung ZV - 10
To su ustase,nemojte ocekivati nista lepo od komsija.Bila jedna tema "Saradnja Srbije i Hrvatske"-i posle ovoga ne treba tu temu ni traziti na forumu jer smo se uverili sta te ustase zaprvo i zele.
Imaju pravo radikali sto mrze njih.I ja ih mrzim.
Mogli bi da se okrenu svojim problemima,a ne da nas truju svojim tripovima po novinama.
Ovo je sigurno pisao neki ustaski gubitinik koji bi i majku izvredjao za komadic slave.
Nemam vise sta da kazem,i ovo je puna kapa.
ti si jos jako mlad i zelen ili si mator i glup.
do sada od HR politicara jos nisam cuo ni jednu glupost.
kada bismo poslusali neki njihov savet, daleko bismo dogurali.
sve sto su predvideli se obistinilo.
trebamo se ugledati na njih, i mozda jednog dana budemo imali normalnu drzavu poput njihove.
jedino im zameram na pravima koje manjine imaju...ali sve se to da vremenom ispraviti.

Ti se slobodno ugledaj na ustase,ja necu jer mi je ispod casti.
Ja sam mlad i zreo,a ti si naivan sto mislis da su oni nase komsije,prijatelji.
Normalna drzava ? Smile
Znam da mnogi imaju isto misljenje kao ja,-dakle u manjini si!
IP sačuvana
social share
Edit by kokota: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Nemam ništa, al' za Srpsku dajem sve!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 10242
Zastava Pale - Republika Srpska
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
Samsung S7220
Off obrisan. twice prestani da provociras  Smile




Istina je da je Srbija bila bolesnik Balkana za vrijeme Milosevicevog rezima. Danas je daleko od toga. Ovaj tekst je nastao iz nekog razloga, mozda je to bila zavist ili razocarenje zbog preotimanja jos jedne investicije.
IP sačuvana
social share


Svi kalendari drevnog naroda Maja završavaju se za dvije i po godine, kao da svijeta posle toga neće ni biti...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


Dolphins are gay Sharks!!!

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 11811
Zastava Vojvodina
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
Nokia E50
Off obrisan. twice prestani da provociras  Smile




Istina je da je Srbija bila bolesnik Balkana za vrijeme Milosevicevog rezima. Danas je daleko od toga. Ovaj tekst je nastao iz nekog razloga, mozda je to bila zavist ili razocarenje zbog preotimanja jos jedne investicije.
I meni se Vlado cini,da je tako,jer,non stop nesto o nama baljezgaju,te ovakvi,te onakvi...ja koliko pratim agencije(a,pratim ih)nigde se kod nas novine ni televizije ne bave ovakvim stvarima,kao oni nama(ovo se naravno ne odnosi na clanove foruma iz Hrvatske),bar ne u smislu problema Hrvatske ekonomije,nego su to obicno vesti koje prenesu agencije,uglavnom oko saradnje ili spora dve drzave,a da se neko od nasih kolumnista bavi pitanjem Hrvatske,jos ne videh...ovi,savki dan po dve tri stvari izlupetaju o Srbiji...ja stvarno ne znam u cemu je fora,ali po svemu sudeci je ono sto ti Vlado kazes-ekonomija...
Navikli ljudi,kad smo bili pod sankcijama da sve bude kod njih,pa sad kad se sva bitna predstavnistva otvaraju u BG-u,pricaju o kojekakvim bolestima....zavist je cudo... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 15462
Zastava Zagreb - Republika Hrvatska
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
svaka zemlja niko ima svoja predstavništva stranih firmi jel znaš to ?? jel znaš da postoje centrale za istočnu evropu stacionirane u nekoj od tih zemalja u regionu ? e kad sad to lijepo sve znaš , ajde mi nabroji centrala koje su stacionirane u BG-u i razmisli zašto ih nema ,  tu nema ljubavi , tu se radi o čistoj političko - ekonomskoj stabilnosti koju još nemate , a za to nije kriv ni Marko , ni Janko , ni Ante .....nego samo i isključivo vi sami sebi .aj sad nabroji 5 komada  Smile
IP sačuvana
social share
Duh Sekire: Ја да сам се питао сада би у Загребу биле рекламе на ћирилици, и још бисте се извињавали што нисте имали више да вам узмемо - link
Reply by nikola34: @x#%§!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Trajanje Hijerarhija Živina

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5665
Zastava Автономное территориальное образование Гагаузия
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
Znam da je Henkel najavio da ce otvoriti regionalni centar u Beogradu...Regionalni centar americkog Ball packaging-a je ovde..centrala Philip Morris-a za prostor ex Yu je u Srbiji..ali to je sve naravno nedovoljno...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 15462
Zastava Zagreb - Republika Hrvatska
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
Philip Morris je poslan tamo jer nama je u interesu zaštit domaćeg proizvodjača TD Rovinj , odgovaralo nam da ih se rješimo iako su oni svim silama htjeli bit u Hr .....  Smile
IP sačuvana
social share
Duh Sekire: Ја да сам се питао сада би у Загребу биле рекламе на ћирилици, и још бисте се извињавали што нисте имали више да вам узмемо - link
Reply by nikola34: @x#%§!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1272
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Philip Morris je poslan tamo jer nama je u interesu zaštit domaćeg proizvodjača TD Rovinj , odgovaralo nam da ih se rješimo iako su oni svim silama htjeli bit u Hr ..... Smile
Ha,ha,ha,mnogo si duhovit,zasto nova fabrika i nova radna mjesta kad u Hrvatskoj nema nezaposlenih?Salu na stranu molim za ozbiljnost,citajuci odgovore komsija iz Hrvatske zapitam se da nisam pogresio forum?Mozda sam na humoru i zabavi ,a ne na geopolitickom?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 15462
Zastava Zagreb - Republika Hrvatska
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
informiraj se pa se javi , imaš o tome na netu koliko hoćeš , jednako i za BAT ako znaš šta je to .....  Smile
IP sačuvana
social share
Duh Sekire: Ја да сам се питао сада би у Загребу биле рекламе на ћирилици, и још бисте се извињавали што нисте имали више да вам узмемо - link
Reply by nikola34: @x#%§!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


Dolphins are gay Sharks!!!

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 11811
Zastava Vojvodina
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
Nokia E50
Kako da ne...
British American tobacco-south-east Europe doo. Beograd...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Manijak sa severa

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 5136
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.11
mob
Apple Iphone 5
Zabole me leva moshnica za kolumne kroacijskih novinara i analiticara.
IP sačuvana
social share
"Srbin sam, rodjen u Hrvatskoj, imam grchki pasosh i gradjanin sam SAD. Mozda sam spijun?" - Predrag Stojakovic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.085 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.