Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 13:53:53
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Više od 50 članova DSS-a prešlo u SPO  (Pročitano 6341 puta)
Zvezda u usponu


Nine eleven, oh nine eleven

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1028
Zastava Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
mob
Motorola k1 razr
Hah... preletaci se vracaju kuci...  Smile
Sve je receno.
Bruka i sramota je da se izraz "politicka scena" i dalje koristi.Ovo je pijaca i to ona rumunska najgora sa bofl robom
IP sačuvana
social share

Remember kids, guns don't kill people. Dangerous minorities do
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Ko ponese kajace se a ko ne ponese kajace se vise!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 6301
Zastava Nis
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
mob
Nokia E
prelazak iz DSS u SPO je kao oglas menjam poljski WC za rumunski cucavac Smile
А ти очигледно имаш проблема са столицом,па онда дођеш овде... Невероватно је колико су људи данас деструктивни и острашћени. Smile
ko je bre ostrascen o cemu pricas ti Smile, ovakvi transferi nisu nista drugo do presipanje iz supljeg u prazno? kako znam pa to sto su spo i dss nekad imali od vlasti to im je nikad vise nista nece moci da naprave i koja je onda poenta ovih preletanja????
ne razumem sta zelis da mi kazes osim sto si ono kao pokusao da me izprovociras ili mozda uvredis Smile


Ја сам један од оних који је још пре три године тражио да Вук оде у пензију,а можеш само замислити како су ме многи у странци  гледали после тога. Толико о Вуковој слици. Што се тиче осталих коментара,нисам помињао никакве СПС-овце,а још мање дебиле,само сам рекао да су неки коментари заиста глупи...
Jao pa ja nisam znao da si ti iz spo-a izvini molim te pa drugacije bih ja i ti razgovarali, sad mi se spava ali sutra cemo ja i ti da pretresemo situaciju vezanu za imovinsko stanje bracnog para Draskovic, veze sa mafijom, kumovske odnose sa Seseljevima, drugarske odnose sa Milosevicima, izdaja svojih pristalica 91-e, nerazjasnjeni slucajevi profiterstva oko SDG, ko je koga izigrao u DEPOS-u, ko je primio pare za izbrnu kradju 96-97 i koalicije Zajedno, zasto je Draskovic ispao iz DOS-a, imamo ja i ti bas dosta tema za razgovor, ali sutra, sad mi se spava Smile
« Poslednja izmena: 18. Nov 2008, 01:48:09 od Dominick »
IP sačuvana
social share
„Tromo se vreme vuče i ničeg novog nema, danas sve ko juče sutra se isto sprema."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 926
Zastava Vanuatu, međ' šljivama
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.18
mob
Nokia 3720c

Ја сам један од оних који је још пре три године тражио да Вук оде у пензију,а можеш само замислити како су ме многи у странци  гледали после тога. Толико о Вуковој слици. Што се тиче осталих коментара,нисам помињао никакве СПС-овце,а још мање дебиле,само сам рекао да су неки коментари заиста глупи...


Znaci li to da si ti jedan od onih koji je podrzao njegovo ljubljenje ruke Medlin Olbrajt?
IP sačuvana
social share
Mene sve rane moga roda bole,
I moja duša s njim pati i grca.


Neću da budem Švabo, u životu i u kinu

Naše će sjene hodati po Beču, lutati po dvoru, plašeći gospodu
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Равна Гора победити мора!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 708
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.3
Наравно да тај потез никад нисам гледао са наклоношћу и наравно да сам му то замерио.Проблем је у томе што је и он само човек који греши,иако се зове Вук!  Smile
IP sačuvana
social share
Нек се сваки Србин напије воде са чесме хајдучке,нека узме сабљу Милоша Обилића и топуз Краљевића Марка,па ће опет настати царство Душаново!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 926
Zastava Vanuatu, međ' šljivama
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.18
mob
Nokia 3720c
Uf zemljace, iskreno, uopste me nisi ubedio.

Prvi i osnovni problem jeste sta radi taj ocovek ( i ostali nasi "politicari" ) na tom samitu ( mislim da je u Istanbulu bilo, ili Pragu )???

Nema te sile koja me moze ubediti da oni koji su neposredno posle bombardovanja otisli na srdacne razgovore sa Klintonovom kuckom nisu pre i tokom bombardovanja takodje odrzavali zivu vezu sa njom.

Po mojim, laickim i konzervativnim shvatanjima, za to sleduje metak u celo. U najgorem slucaju, "pravac zatvor, bez prolaska kroz "napred""

Naravno, znajuci da je svojevremeno otisao u Madjarsku i tamo izgovorio nesto tipa: Pomozite nam da skinemo Slobodana, a mi ceo kada dodjemo na vlast pretresti status madjarske manjine i teritorije na kojoj je, tog covek je trebalo odavno pocastiti olovom.

Na stranu sto mu je zena luda, a malo joj sto je luda, vec hoce, ni manje ni vise, drzavnu bezbednost.

O kradjama po Beogradu, bespravnoj gradnji i sl. tokom vlasti SPO-a da ne govorim...

Zaista mi nije jasno ko moze da prica da je za Srbiju i njene interese i ostane uz takvog gada.

p.s.

Epizodu sa princom travoljupcem sam izostavio jer ovo je ozbijan post, komiku ne bih unosio.
IP sačuvana
social share
Mene sve rane moga roda bole,
I moja duša s njim pati i grca.


Neću da budem Švabo, u životu i u kinu

Naše će sjene hodati po Beču, lutati po dvoru, plašeći gospodu
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Равна Гора победити мора!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 708
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.3
Видим да си ставио стихове Алексе Шантића.Лепо,мој омиљени песник и земљак. Smile А што се тиче Вукових грешака,кажи ми који од наших политичара није грешио!? Ја нисам због њега ушао у СПО давне 1991. године,већ због идеологије.Надам се да ће на сабору странке на пролеће отићи у пензију и препустити неком млађем да води СПО. Smile
IP sačuvana
social share
Нек се сваки Србин напије воде са чесме хајдучке,нека узме сабљу Милоша Обилића и топуз Краљевића Марка,па ће опет настати царство Душаново!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 926
Zastava Vanuatu, međ' šljivama
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.18
mob
Nokia 3720c
Видим да си ставио стихове Алексе Шантића.Лепо,мој омиљени песник и земљак. Smile А што се тиче Вукових грешака,кажи ми који од наших политичара није грешио!? Ја нисам због њега ушао у СПО давне 1991. године,већ због идеологије.Надам се да ће на сабору странке на пролеће отићи у пензију и препустити неком млађем да води СПО. Smile

Vidis druze, verovao ti meni ili ne, ali ocekivao sam da ces me upravo pitati ovo podebljano.

Prvo, nisam clan nijedne stranke. Bio sam simpatizer jedne, ali nikada zagrizeni ( mogu reci da sam se slagao u 40% stvari ). Nikada nisam isao na mitinge i sl., mada sam na izborima redovan od svogprvog 2000.. Odavno sam shvatio da je svima u interesu borba za vlast i da SVI pricaju jedno, a rade drugo.  Upravo zato nisam hteo da idem ni u jednu stranku, da ne bih danas morao da "prelecem" i sl. A veruj mi, ni po cenu zaposlenja, necu ici ni u jednu stranku.

Vuk nije gresio malo, na grame, on je gresio na tone. Njegove greske su po meni tolike da ga ne opra ni celo Djerdapsko jezero.
Ideologija monarhije, kralja i sl. je smesna. Izvini, vredjam ti ideologiu, ali to je moje stanoviste. Zimus sam bio 20 000 od kuce i upoznao ljude koji su rodjeni tamo i ceo zivot su tamo pa znaju cirilicu i bolje pricaju srpski od ovog naseg kvazi-princa koji se na svakom koraku bruka i glumi pajaca. Sramota je da takav covek,totalno nezainteresovan za "svoj" narod, bude potomak slavnog Chicha-Pere, zvanog Petar Mrkonjic, a znas i sam zbog cega.

Sve i da sam posao za tom ideologijom, Vukovi potezi nabrojani u mom postu iznad, oteral bi me od njega tri svetlosne godine daleko.


p.s.
Trenutno slusam: "Duni vjetre malo sa Neretve"  Smile
IP sačuvana
social share
Mene sve rane moga roda bole,
I moja duša s njim pati i grca.


Neću da budem Švabo, u životu i u kinu

Naše će sjene hodati po Beču, lutati po dvoru, plašeći gospodu
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 963
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0
mob
Nokia 6630
СПО је странка на издисају, што би се рекло медицинским речником држе је на апаратима. ДСС је далеко озбиљнија и перспективнија странка од СПО.  СПО је пршлост србске политичке сцене.

Slazem se Smile
IP sačuvana
social share
Blejanje...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 114
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.18
СПО је странка на издисају, што би се рекло медицинским речником држе је на апаратима. ДСС је далеко озбиљнија и перспективнија странка од СПО.  СПО је пршлост србске политичке сцене.

Slazem se Smile
To znaci da treba ozbiljno shvatiti prelaz clanova DSS u SPO.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Ko ponese kajace se a ko ne ponese kajace se vise!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 6301
Zastava Nis
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
mob
Nokia E
Видим да си ставио стихове Алексе Шантића.Лепо,мој омиљени песник и земљак. Smile А што се тиче Вукових грешака,кажи ми који од наших политичара није грешио!? Ја нисам због њега ушао у СПО давне 1991. године,већ због идеологије.Надам се да ће на сабору странке на пролеће отићи у пензију и препустити неком млађем да води СПО. Smile
samo se ti nadaj Smile koji je bre jos politicar u Srbiji prepustio funckiju mladjem kolegi ne budimo smesni pogledaj micunovica 182 godine ima i dalje sedi u klupi on je bre jedan senilan cica koji treba da hrani golubove po parku zar DS nema nekog mladjeg i pametnijeg od njega, ali ne slatka je fotelja, nije meni za nesto drugo bas zapelo nego umrece u sred izglasavanja nekog zakona pa ce  prekinuti sednicu Smile
Sve je to tito do tita o njemu pricaju ruzne stavri a svi su na njegov kalup pravljeni ukljucujuci i cedomana on je tek najgori!
« Poslednja izmena: 19. Nov 2008, 17:09:02 od Dominick »
IP sačuvana
social share
„Tromo se vreme vuče i ničeg novog nema, danas sve ko juče sutra se isto sprema."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 13:53:53
nazadnapred
Prebaci se na:  
Oznake: lanova SPO DSS

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.088 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.