IN < - Virtuelna Galerija ~ Anea - >LO
(1/133) > >> :: Odgovori!
Autor: Anea :
Pa, ovako... da krenemo...
Prva fotka nastala je sinoc oko 22h... ekspozicija je bila oko 8 sekundi... nije obradjivana... tj. prebacena je iz RAW u .jpg, pa je primetan mali gubitak na kvalitetu... Aparat: Fuji S5600
Druga fotka nastala je proslog proleca kada smo imali tu srecu da se "druzimo" sa poplavom Inace... to je verovatno jedna od retkih slika iz Bgd na kojoj se ne vide kablovi, zice, trole.... u tolikoj meri
Inace, vidi se nesto drugo cega je prepun... drvece, tj. lisce... Ova fotka je najvise obradjivana.... kontrast, osvetljenje, boje... u originalu su... hm... mrtve i prosvetljene... Aparat: Kodak CX 7530
Treca fotka je snimljena prosle godine u CG... moje omiljeno cvece... tratincice... U PS je popravljen kontrast i osvetljene, malo su doterane boje i to je to... Aparat: Canon A530

Autor: kokota :
Super slike

Moj favorit je dvojka.. Odmah za njom prva slika.. 
Autor: enaB :
Cvetić je meni najbolji, ali dobre su i ostale
Autor: Makišon :
Prva i druga su super...prva mi se posebno svidja... Nebo ostavlja bez daha, nebo - moja večita inspiracija 
Moram da priznam da sam promenila mišljenje za ovaj fuji aparat
Autor: Anea :
Ih... slika je radjena u manuelnom modu... samo... ja sam se malo zeznula... slikala sam sa razlicitim ekspozicijama, iso vrednostima, otvorima blende, sa blicem... bez blica... totalno zaboravljajuci da sam namestila RAW format i da mi je sve to neporebno...
Da zakljucim... RAW je keva!

Inace... aparat najbolje slike daje nocu (uz mnogo cimanja i podesavanja) i u zatvorenom prostoru... slikanje osoba u pokretu ili zelnih povrsina.... hm... u odnosu Canon... porazavajuce...
Elem... ja sam se pretplatila na sledeci aparat... Canon S3 ili S5... ali tek iduce godine... 
> Odgovori
^ Povratak na viši nivo
>> Sledeća strana