IN < - Virtuelna Galerija ~ Anea - >LO
(1/133) > >> :: Odgovori!
Autor: Anea :
Pa, ovako... da krenemo...
Prva fotka nastala je sinoc oko 22h... ekspozicija je bila oko 8 sekundi... nije obradjivana... tj. prebacena je iz RAW u .jpg, pa je primetan mali gubitak na kvalitetu... Aparat: Fuji S5600 :)
Druga fotka nastala je proslog proleca kada smo imali tu srecu da se "druzimo" sa poplavom :) Inace... to je verovatno jedna od retkih slika iz Bgd na kojoj se ne vide kablovi, zice, trole.... u tolikoj meri :)
Inace, vidi se nesto drugo cega je prepun... drvece, tj. lisce... Ova fotka je najvise obradjivana.... kontrast, osvetljenje, boje... u originalu su... hm... mrtve i prosvetljene... :) Aparat: Kodak CX 7530
Treca fotka je snimljena prosle godine u CG... moje omiljeno cvece... tratincice... U PS je popravljen kontrast i osvetljene, malo su doterane boje i to je to... Aparat: Canon A530

Autor: kokota :
Super slike :flower: =D>

Moj favorit je dvojka.. Odmah za njom prva slika..  =D>
Autor: enaB :
Cvetić je meni najbolji, ali dobre su i ostale ;)
Autor: Makišon :
Prva i druga su super...prva mi se posebno svidja... :chuckel: Nebo ostavlja bez daha, nebo - moja večita inspiracija  :P
Moram da priznam da sam promenila mišljenje za ovaj fuji aparat :chuckel:
Autor: Anea :
Ih... slika je radjena u manuelnom modu... samo... ja sam se malo zeznula... slikala sam sa razlicitim ekspozicijama, iso vrednostima, otvorima blende, sa blicem... bez blica... totalno zaboravljajuci da sam namestila RAW format i da mi je sve to neporebno...
Da zakljucim... RAW je keva!

Inace... aparat najbolje slike daje nocu (uz mnogo cimanja i podesavanja) i u zatvorenom prostoru... slikanje osoba u pokretu ili zelnih povrsina.... hm... u odnosu Canon... porazavajuce... :)
Elem... ja sam se pretplatila na sledeci aparat... Canon S3 ili S5... ali tek iduce godine...  :chuckel:
> Odgovori
^ Povratak na viši nivo
>> Sledeća strana