Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 69
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: VIP 060/061 - Pitanja i odgovori!  (Pročitano 100510 puta)

www.oklop.com www.zoki.com/games

Zodijak
Pol Žena
Poruke 4
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4;M
mene zanima ta nagradna igra...recimo ja danas aktivirala karticu i neki čika mi reko da se izvinjava jer VIP još nije počeo sa radom...ali ne reče mi ništa tipa "vaš broj je sada aktiviran, sa radom ćemo početi tad i tad..." ok...kada počinju sam pročitala...ali šta bi sa tih 1000 din. kredita i nekakvom nagradnom igrom...  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


The truth is out there...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8945
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
 Smile sta bi ti da sad dobijes bonus od 1000din  Smile 1000din se dobijalo na pocetku prodaje, prvi 50 000 kartica koje su bile u prodaji su imale bonus od 1000din, ti si dobila samo 100din kredze Wink
A nagradna igra mislim da je isto zavrsena, svaki 50 koji je uzeo dobio je neki telefon...

@dejan, a sto bi dali promo, tj. besplatan gprs ?? Dosta su podelili, razne telefone, podelili 1000din prvih 50000 kartica, i jos sad daju kad dopunis dobijes duplo...sta hoces vise...
IP sačuvana
social share
“Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 390
Zastava GB
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
mob
Apple g-2 mini
niko se ne hvali da je dobio telefon od vip a

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Hoi Polloi

Zodijak
Pol
Poruke 573
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
mob
Samsung D780
VIP u Hrvatskoj je imao dobre ponude uporedjujuci ih sa nasim. Ako se dobro secam cena K750i + ugovor na dve godine je bila u startu trecina cene telefona kod nas dok su ovi nasi trazili za takav ugovor 2/3 cene telefona. Videcemo kako ce biti kod nas.
Mada kako su krenuli sa cenama: "Laz je relativna ali kod nas je najveca"
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


The truth is out there...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8945
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
Treći mobilni operater VIP počeće da radi u ponedeljak. Za korisnike te mreže minut razgovora koštaće 4,9 dinara, odnosno 5,78 dinara sa PDV-om, i to za sve pozive upućene prema svim mrežama, bilo da je u pitanju fiksna ili mobilna mreža - kaže Aleksander Šperl, predsednik Upravnog odbora „VIP mobajla“.
Koji su to novi proizvodni paketi koje nudite našem tržištu?
- Na osnovu istraživanja uvideli smo da 80 odsto korisnika mobilnih telefona koristi pripejd uslugu, zato smo se i mi fokusirali na to i zasad punudili samo tu uslugu. Mreža VIP počinje da radi od ponedeljka za korisnike koji su već kupili SIM karticu uz promotivni paket „Ko rano rani, 1.000 dinara grabi“. Od utorka mreža koja pokriva celu teritoriju Srbije počeće da radi za sve ostale korisnike. Minut razgovora koštaće 5,78 dinara sa PDV-om, a tarifiranje će se posle jednog minuta razgovora vršiti po sekundi. Takođe, poslata poruka će koštati 1,9 dinara, odnosno 2,24 dinara sa PDV-om. Do kraja godine za svaku uplatu davaće se i bonus u istoj uplaćenoj vrednosti, što praktično znači da ukoliko se uplati sto, dobija se bonus od još sto dinara. Svaka dopuna, uključujući i bonus, važiće šest meseci. Da bi se ove pogodnosti dobile, korisnik treba da se pridruži VIP i nabavi novi pripejd paket do kraja avgusta 2007.
nKada ćete početi sa postpejd uslugama?
- Kao što sam rekao koncentrisani smo na pripejd korisnike i zasad ne mogu da kažem kad ćemo uvesti postpejd uslugu. Za to bi trebalo da se donese odluka na nivou kompanije.
nKako vam se čine cene usluga mobilnih operatera u Srbiji?
- Dobro je za tržište da ima konkurenciju, a ako korisnici u Srbiji imaju koristi od našeg dolaska, ja sam srećan zbog toga. Inače, ne želim da komentarišem konkurenciju, a lično mislim da nema prave cene, već da će nju na kraju tržište odrediti. Zasad znam da je naša ponuda najbolja.
nKoliko VIP trenutno zapošljava ljudi? Da li ste zadovoljni našom stručnom snagom i da li će te zaposliti još mladih stručnjaka?
- Trenutno je kod nas zaposleno 350 ljudi, i njihovom stručnošću smo veoma zadovoljni. Iako mnogi od njih nisu imali iskustva u telekomunikacijama, pokazali su da brzo uče i brzo su integrisani u našu kompaniju. Bez njih na kraju ne bismo uspeli da počnemo sa radom. Pored toga, imamo dosta poslovnih partnera u Srbiji koji su zahvaljujući našoj investiciji dobili još posla i zbog čega su morali da zaposle još ljudi.
nZašto kasnite sa početkom rada?
- Kasnili smo samo nedelju dana. Mi smo bili spremni za početak rada, ali smo morali da čekamo na verifikaciju. Jednostavno, administrativni procesi u Srbiji bili su malo sporiji. Pre šest meseci počeli smo od nule i dosad smo uspeli da prodamo više od 50.000 SIM kartica. Možda birokratija mogla da bude lakša i jednostavnija, ali se bez nje nije moglo.
07.07.2007 Izvor: Blic.co.yu
Vazno da su razglasili da pocinje 07.07 i to 00:01 krece aktiviranje, to i dalje tvrde, a ja koliko znam jos niko nije aktiviran... Smile
Da i oni su bili spremni, samo im nisu dali da rade  Smile Kad budem video da su odlepljeni od  mt:s onda mogu da kazem da su spremni...
IP sačuvana
social share
“Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Long live Rock n' Roll

Zodijak
Pol
Poruke 11469
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
mob
HTC HD2
Šta bi sa tvrdnjom:
Citat
Vipova mreža će biti puštena u rad sutra, 7. jula, a signal će pokrivati celu zemlju.
?!? Smile
Zar se sada po starom srpskom običaju odlaže:
Citat
Mreža VIP počinje da radi od ponedeljka za korisnike koji su već kupili SIM karticu uz promotivni paket „Ko rano rani, 1.000 dinara grabi“. Od utorka mreža koja pokriva celu teritoriju Srbije počeće da radi za sve ostale korisnike.
?!?

Prvo su rekli da kreću još 11 juna, pa onda uz silna obrazloženja i pravdanja stigoše do 7. jula, pa ispade da ni taj datum nisu ispoštovali već opet najavljuju ponedeljak tj., 9. jul?!?

Pored svega ovoga, kako jebote misle da im neko više veruje i poveruje u bilo šta što u budućnosti budu najavljivali?!?

Pa još smešnija tvrdnja:
Citat
- Kasnili smo samo nedelju dana. Mi smo bili spremni za početak rada, ali smo morali da čekamo na verifikaciju. Jednostavno, administrativni procesi u Srbiji bili su malo sporiji.
Stvarno, gde su to oni spremni?!? Nakalemili se na grbači MTS-a tj., preciznije plaćaju ovima zbog toga. Da nisu to možda "administrativni" problemi jer nisu moglu da se dogovore medjusobno oko plaćanja usluge korišćenja mreže i infrastrukture MTS-a?!?
Na ovakav način bih i ja jebote bio spreman kada bi mi celu infrastrukturu pružao neki drugi operater i moje je jedino da mu to platim i eto - bio bih mobilni operater i prodavao SIM kartice sa mojim pozivnim brojevima?!? Smile
Citat
Pre šest meseci počeli smo od nule i dosad smo uspeli da prodamo više od 50.000 SIM kartica.
Ja bih se ovoga stideo a ne još hvalisao time da sam podmićivao iz mog džepa ljude da kupe moje kartončiće sa SIM karticama i nemam blage veze da li će ih baciti nakon što istroše pare koje sam im poklonio na njima. Smile
« Poslednja izmena: 07. Jul 2007, 11:47:25 od Cigla tel. »
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 3051
Zastava Beograd
OS
Nepoznat
Browser
Opera 8.01
mob
HTC Bravo
Ljudi, pa ovo je manje povoljno od mts, npr. Kod 064 prepaid korisnika(TOKI tarifa recimo) 30 sekundi razgovora kostalo bi 5.90 dinara, zajedno sa uspostavom veze i PDV-om. Kod VIP-a tih 30 sekundi kosta 7.55 dinara, jer se  prvi zapoceti minut zaokruzuje na 60 sekundi. A zna se da prepaid korisnici uglavnom obavljaju kratke razgovore, vecinom krace od minuta... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


The truth is out there...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8945
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
Ko zeli da ima podesavanja za GPRS i MMS na svom telefonu moze da posalje sa ovog linka:

http://konfiguracija.vipmobile.co.yu/

*Mislim da niko jos ne zeli jer sa podesavanjima moze samo da se slika  Smile Smile
IP sačuvana
social share
“Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Long live Rock n' Roll

Zodijak
Pol
Poruke 11469
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
mob
HTC HD2
Ko zeli da ima podesavanja za GPRS i MMS na svom telefonu moze da posalje sa ovog linka:

http://konfiguracija.vipmobile.co.yu/

*Mislim da niko jos ne zeli jer sa podesavanjima moze samo da se slika  Smile Smile
U svakom slučaju, nije loš info .... postaviću ovo i u TOP temu kao informaciju ... Smile
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


The truth is out there...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8945
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
Smiley Provereno radi slanje, podesavanja stizu odmah i samo sto treba jeste da se sacuvaju, i da cekamo da krenu sa radom i ziveo GPRS  Smile
IP sačuvana
social share
“Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 69
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.129 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.